Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Ntokoz11 - Profil | Pá 13.11.2015 21:37:41

Kubas >> :D

    NKubas - Profil | Pá 13.11.2015 21:31:05

    tokoz11 >> vím že ho máš taky :)

      Ntokoz11 - Profil | Pá 13.11.2015 21:29:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Kubas >>

        NKubas - Profil | Pá 13.11.2015 21:20:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Kluci poradíte výrobce?

          NKubas - Profil | Pá 13.11.2015 19:45:12

          pdpavel >> :) to jo :)

            Npdpavel - Profil | Pá 13.11.2015 19:36:12

            Kubas >>
            Myslím že vyražení black seal je mnohem cennější a málo vídané :)

              NKubas - Profil | Pá 13.11.2015 19:34:11

              pdpavel >> no to tady není no, škoda, ale pěknej je to jo :)

                Npdpavel - Profil | Pá 13.11.2015 19:30:17

                Kubas >>
                V poho :), je ale pěknej, do týdne mi snad dorazí stejný akorát tam bude vyraženo tokoz.

                  NKubas - Profil | Pá 13.11.2015 19:21:18

                  pdpavel >> Sorry no :D

                    Npdpavel - Profil | Pá 13.11.2015 19:19:01

                    Kubas >>
                    A mě bylo divný kdo mě to přehodil :)

                      NKubas - Profil | Pá 13.11.2015 19:17:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Dnes mi přišel nový přírůstek všichni asi víte odkud :)

                        NLovec Fišma - Profil | Pá 13.11.2015 19:13:51

                          NLovec Fišma - Profil | Pá 13.11.2015 18:54:04

                          Zdravím, jake byste mi doporučili navijáčky na tyto pruty ( aby to byl přibližně stejný rok výroby nebo aby se k sobě hodily ) , kromě těch které tam již mám ?



                          Ps : Omlouvám se za stupidní otázku....

                            Nkkkarlos - Profil | Pá 13.11.2015 17:12:40

                            : vydrák >> no to je taková nemastná, neslaná odpověď..... ;-)

                              N: vydrák - Profil | Pá 13.11.2015 16:43:50

                              kkkarlos >> Já ti přece odpověděl Karle:-) viz. zápis:
                              : vydrák - ® Čt 12.11.2015 19:29:26
                              kkkarlos >> :-))

                                Nkkkarlos - Profil | Pá 13.11.2015 13:12:45

                                Dneska jsem si procvičil práci s pilníkem. Snad se mi jednou podaří tento zajímavý navijáček, ze kterého díl pochází doskládat, a ukázat Vám ho tady....

                                  Nimagicien - Profil | Pá 13.11.2015 11:28:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  taky trosku prispeji: https://www.youtube.com/watch?v=R3UWaVnxbnY sice to neni CSSR, ale zajimavy a dobre filmovany klip od olivera kiteho o zahajeni sezony nekde v walesu …

                                    Nkkkarlos - Profil | Pá 13.11.2015 8:35:29

                                    : vydrák >> Romane neodpověděl jsi na můj dotaz. Tak já Ti to řeknu, obě jsou mnou vyrobené originály. Ta vlevo je z obyčejného plechu a mosazi, a následně poniklována. No a ta vpravo je celá z nerezu....

                                      NZiggy - Profil | Čt 12.11.2015 22:27:59

                                      direkt >> myslím Jirko že to tak bylo......

                                        Ndirekt - Profil | Čt 12.11.2015 22:18:34

                                        Ziggy >> Petře , naprosto s tebou souhlasím , v době kdy se dělali tyto plandavky se davali měděný kroušky , co jsem viděl na fotkách, časem se mohli zníčit a a nahradily se jinými, a nebo když si to někdo odnes s tovarny nedodělany , tak si tam dal své.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly