Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NZiggy - Profil | Čt 12.11.2015 22:00:43

direkt >> a ještě, hák i horní oko je Jirko podle mne původní, obratlík je jinej, nepůvodní....
pozor --- můj názor!!!! neopírej se o to

    NZiggy - Profil | Čt 12.11.2015 21:54:04

    direkt >> Jirko, je to pěkné, hledat
    za mě Sol - Rousek
    ale pozor---jen doměnka!!!

      Ndirekt - Profil | Čt 12.11.2015 21:53:12

      Ziggy >> taky je to asi možnost

        Ndirekt - Profil | Čt 12.11.2015 21:52:12

        Ziggy >> Petře, děkuji ti za odpovědi a ta snahu, moc mi to pomohlo,chapu je dost těžký určit neznačenou plandavko a i jiné věci, ted mám určtou představu co je to za plandavku, pomohlo mi to. DĚKUJI TI.

          NZiggy - Profil | Čt 12.11.2015 21:49:02

          direkt >> Sol Elite? neznačená?
          Rousek červeno očko? neznačená?
          podobností je dost

            NZiggy - Profil | Čt 12.11.2015 21:35:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            direkt >> určitě dostaly Jirko, hodně lidiček kteří se zúčastnily výroby si je odnesli domů, tak to bylo a je dodnes.......
            Karel psal že se může jednat o Tokozácké, já s ním souhlasím ale i tyto mohou být od Rouska a stejně tak od Solu, ve velikosti 8cm nemám ani jednu, tyto mé nejsou značené a tak se opírám pouze o vyjádření sběratelů......
            je to buď a nebo, asi jsem ti nepomohl ale i tak jsem rád viděl pěknou třpytku......
            ahoj

              Ndirekt - Profil | Čt 12.11.2015 21:33:50

              kkkarlos >> 12.11.2015 21:26:17 >> děkuji ti, Je zajimavy že se dostaly do oběhu, apon mame sberatele radost z raritky

                Nkkkarlos - Profil | Čt 12.11.2015 21:29:11

                Mates PB >> Na to si Marťas fakt netroufám... :-(

                  NMates PB - Profil | Čt 12.11.2015 21:27:59

                  kkkarlos >> No rozjeď bamboo výrobu, ne? :-)

                    Nkkkarlos - Profil | Čt 12.11.2015 21:26:17

                    direkt >> Dle mě je to červenoočka od Tokozu, bez proraženého oka. Jen nevím jestli jí dělali v 8cm....

                      Ndirekt - Profil | Čt 12.11.2015 21:25:46

                      Ziggy >> to je zajimavy Petře, že i nedodělaný plandavky.se dostaly do oběhu. Děkuji ti

                        Nkkkarlos - Profil | Čt 12.11.2015 21:25:20

                        Mates PB >> nějak mi to nezapálilo... ? ;-)

                          NZiggy - Profil | Čt 12.11.2015 21:23:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          direkt >> tady je podobná Jirko, tvarově, Ryna - čistý blank z továrny, před dokončením, bez úprav, značená, domnívám se že ta Tvá je také nedokončená
                          za chvilku dám další, kompletní

                            NMates PB - Profil | Čt 12.11.2015 21:22:00

                            kkkarlos >> Otevři dřevodílnu, ne? :-)) Šikovnej jseš, dvě zdravý ruce máš. Tak co?

                              NZiggy - Profil | Čt 12.11.2015 21:17:41

                              direkt >> jdu na to Jirko

                                Nkkkarlos - Profil | Čt 12.11.2015 20:59:24

                                zetfly >> ok, a já abych začal šetřit :-))

                                  Ndirekt - Profil | Čt 12.11.2015 20:58:46

                                  Ziggy >> Petře ,8cm ,děkuji.

                                    Nzetfly - Profil | Čt 12.11.2015 20:56:27

                                    kkkarlos >> kkkarlos, Rasto - 12.11.2015 20:23:59 >> značím si do notesa :-))

                                      NZiggy - Profil | Čt 12.11.2015 20:56:01

                                      direkt >> Jirko, jdu se mrknout, délka?
                                      Rousek - SOL - Ryna ?

                                        NZiggy - Profil | Čt 12.11.2015 20:49:17

                                        : vydrák >> dobrej Romane, ještě jsem se sním nesetkal.....

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly