Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Ndirekt - Profil | Čt 12.11.2015 20:39:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Kluci, nevíte někdo , kdo vyráběl tuhle plandavku ? děkuji Vam za odpověd.

    NRasto. - Profil | Čt 12.11.2015 20:24:05

    zetfly >> tak pak pošli ponuku :-)

      Nkkkarlos - Profil | Čt 12.11.2015 20:23:59

      zetfly >> tak to si jdu taky stoupnout do řady... ;-)

        Npacka - Profil | Čt 12.11.2015 20:23:46

        ten Stabil IV je na 99% amaterska uprava aby se odstranilo zaskakovaní vlasce pod civku-verim kdyby si dal nekdo praci a prohledal ryb.casopisy ze 70 ?let tak by o tom nasel zmínku
        jo- tenkrat se na ruznych udržbach a pod. dali delat veci a když se k tomu pridali ony povestne ,,zlate česke ručičky....,,

          Nzetfly - Profil | Čt 12.11.2015 20:20:51

          Rasto. >> Myslím, že tá doba sa blíži.

            NRasto. - Profil | Čt 12.11.2015 19:55:07

            zetfly >> predavas? :-)

              N: vydrák - Profil | Čt 12.11.2015 19:46:52

              kkkarlos >> Přesně tak.
              Já to považuju za originál,prototyp a pokud to někdo považuje za home made,jeho věc:-)

              Nicméně si opravdu vážím toho,že jste vyjádřili svůj upřímný postoj. Já si upřímných lidí vážím.

                Npdpavel - Profil | Čt 12.11.2015 19:43:21

                kkkarlos >>
                Myslel sem spíše kvuli madélku, to černé mi k tomu černému pujde líp :)
                Jinak mockrát Ti děkuji a doufám že ten slíbený trojdílný mušák nebude laminát nebo ho o mě přerazíš :D

                  N: vydrák - Profil | Čt 12.11.2015 19:42:49

                  Mates PB >> Hoď někdy foto,rád se kouknu.

                    Nkkkarlos - Profil | Čt 12.11.2015 19:41:55

                    : vydrák >> Romane, to je jedno kdo to kde a kdy vyrobil. Každopádně je to originál a krásný !

                      NMates PB - Profil | Čt 12.11.2015 19:40:23

                      : vydrák >> To mám vít tokozů laminátů, než Druchem. Ale jedu jen muškařský.

                        N: vydrák - Profil | Čt 12.11.2015 19:39:39

                        Jedná se každopádně o zajímavý a unikátní kus.
                        Jestli to dělal kutil,hodně si s tím vyhrál aby vyráběný díly byli totožný s díly ze Žďáru. To jestli je to kutilská práce nebo originál z továrny nikdo,prostě nikdo nedokáže nikdy určit. Pouze výrobce kdyby žil.

                        A věřit na originál je přece tak krásný:-))

                          NKubas - Profil | Čt 12.11.2015 19:39:30

                          kkkarlos >> Paráda Karle :) Milanovi samozřejmě dík a i jemu se budu revanšovat :)

                            Nkkkarlos - Profil | Čt 12.11.2015 19:39:10

                            pdpavel >> Pavle, tu kliku poslat můžeš, ale práci mi nikterak neušetříš. Tak dalece ještě nejsem, abych zvládnul tuhle kličku.

                              Npdpavel - Profil | Čt 12.11.2015 19:35:09

                              kkkarlos >>
                              Ahoj, já sem tu pořád , mám celý týden noční tak to tu hlídám až do rána....už jsem tu klimbal ale fotka mě dost nakopla a už se mi spát nechce :)
                              Kájo asi toho černého, ale nebráním se ani bronzovému s hnědou cívkou a kličkou :)..., jestli chceš tak ti mohu pak s tím siriusem poslat tu moji kličku na sola aby si ji kvuli mě nemusel dělat :)

                                Nkkkarlos - Profil | Čt 12.11.2015 19:34:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Kubas >> Poděkuj Milanovi za ten zadní dekl, naviják je teď i na chytání, jen už má trošku víc hlučnější převody....

                                  NKubas - Profil | Čt 12.11.2015 19:32:08

                                  : vydrák >> dobře motáš hlavinky :D

                                    Nkkkarlos - Profil | Čt 12.11.2015 19:31:53

                                    Kubas >> Jediné logické vysvětlení, je to že je to úprava navijáku proti padání vlasce pod cívku. Teď neřeším jestli to udělal někdo v Tokozu, nebo doma v dílně. Za mně je to ta druhá volba....

                                      N: vydrák - Profil | Čt 12.11.2015 19:31:27

                                      Kubas >> :-)) Jářku,máte nad čím špekulovat:-)

                                        Nkkkarlos - Profil | Čt 12.11.2015 19:29:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Pavle kde jseš? Kterého toho Triplexe budeš chtít? Ten bronzovej má mnou přidělávanou hnátu(někde jsem tady kdysi fota dával), tak bych ti doporučil toho černého. Ještě mu pár věciček chybí, ale já to poladím. Jinak Tapík je komplet, dal jsem ti na něj tavě zelené plasty...

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly