Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Nzetfly - Profil | Čt 12.11.2015 18:39:20

Rasto. >> Mucharku kúp novú...... :-)

    Nsimi1977 - Profil | Čt 12.11.2015 18:35:06

    Hardyman >> prosím o rok Honzo

      NHardyman - Profil | Čt 12.11.2015 18:31:21

      simi1977 >> Znám stále na ně chytám.

        Nsimi1977 - Profil | Čt 12.11.2015 18:18:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Znáte někdo tuto značku?

          Nsimi1977 - Profil | Čt 12.11.2015 18:17:27

          Rasto. >> nemám

            NRasto. - Profil | Čt 12.11.2015 15:32:06

            simi1977 >> k 301ke nahodou navyse klucku nemas?Ale funkcnu..lebo jednu nefunkcnu uz mam..

              Nsimi1977 - Profil | Čt 12.11.2015 15:25:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Málo viděný Stabil 301...

                NDóla - Profil | Čt 12.11.2015 15:19:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tabulka přípustných nejmenších délek a dob hájení našich běžných ryb - podle vyhlášky zemského presidenta ze dne 20. července 1942.
                (Rybářský řád od roku 1944, První rybářský klub v Praze)

                  NRasto. - Profil | Čt 12.11.2015 12:25:12

                  jaaa ked si nasetrim tak od niekoho z vas kupim paradnu mucharku a privlacovku s paradnym dobovym navijakom...a s tym pak budem chodit k vode...ne vytvaranie muzea nemam dost penazi,miesta a chut...na policky uz co to mam a to mi staci

                    NMates PB - Profil | Čt 12.11.2015 12:10:20

                    jarohardy - 12.11.2015 11:51:25 >> Už jsem taky zvolnil, už chci jen něco.

                      Njarohardy - Profil | Čt 12.11.2015 11:51:25

                      Mates PB >> Určitě jsem to nepsal kvůli logům .Je mě vcelku jedno co si kdo dělá a jak opravuje. Kdyby se našel kupec tak všechno pustím do světa už mě sbírání unavuje a nedává mě žádný potěšení. Ted mě zajímají jen nástrahy ty jsou skladné nemám už moc místa.

                        NMates PB - Profil | Čt 12.11.2015 10:16:20

                        Kubas >> To bylo na mě, ale já jsem s tím počítal. Ty loga byly, jsou a budou vždy trnem v oku. A to ještě chystám tokozácký loga na navijáky....a ano udělám si pro sebe pár pěkných stabilů, tapů a roenů, co bych si neudělal....

                        Zatím jsem to neodladil, ale cestu už znám a podotýkám, jediné logo ani graficky zpracovaný soubor, jsem zatím nikomu neposkytl.

                          NMates PB - Profil | Čt 12.11.2015 10:10:25

                          jarohardy >> Já si věci opravuju, do dobrého stavu, ne uplně všechno co se ke mě dostane je v top stavu, obdivuju práce Hardymana, nebo Karla, spousta kluků se tu naučila dost dobře vyvazovat pruty tam taky všechna čest. Já neopravuju proto abych s tím kšeftoval o čemž svědčí i minimum mých inzerátů o prodeji jak v bazaru tak v ostatních prodejních otázkách. Lidi které jsem jmenoval beru jako slušné a velice šikovné. Pokud někomu vadí opravování a má potřebu zde vidět hromady věcí v nálezových stavech, tak prosím..........

                            Ntajmen1 - Profil | Čt 12.11.2015 8:47:15

                            Musím reagovat.Bez Honzy a Karla by šlo mnoho krásných a nenahraditelných rybářskych věcí do háje.Dělají to moc dobře.Jen tak dál.Retro vás potřebuje.

                              Njarohardy - Profil | Čt 12.11.2015 8:46:33

                              Mates PB >> ano opravuju pro lidi, ve ve sbírce mám jen originály jen očištěné a to jen některé. když jsem věci získal dal jsem je do sbírky a už mě ani moc nezajímali a na opravy jsem neměl čas jelikož jsem dělal na hospodě aždý den a věcí bylo tolik že nebylo nutné se opravami zabývat.

                                NHardyman - Profil | Čt 12.11.2015 8:27:30

                                kkkarlos >> Karle tvojí práce a tvé šikovnosti si vážím, precizních lidí jako jsi ty moc není. Vůbec se ti nedivím, že se ti to dotklo a navíc když jsi pomohl Martinovi a pak takové školení co se má atd...

                                  NKubas - Profil | Čt 12.11.2015 8:27:16

                                  Hardyman >> Taky to tak mám, radši pěknej kousek byť s opravami než polomrtvý vrak.

                                    NHardyman - Profil | Čt 12.11.2015 8:24:14

                                    Kubas >> Jakube bylo to myšleno na všechny kdo se s opravami zabývá včetně Karla. Každý je jiný někdo hodí špínu do regálu a je hotovo. Za sebe, mám rád pěkné, čisté a funkční věci.

                                      Ntajmen1 - Profil | Čt 12.11.2015 8:23:44

                                      sintrix >> Tak nějak to také vidim.Chce to hledat.

                                        NKubas - Profil | Čt 12.11.2015 8:21:49

                                        kkkarlos >> jojo to v tvým případě chápu no

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly