Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Nsintrix - Profil | So 7.11.2015 18:29:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Sázava. Spousta černobílých dobových fotografií s popisem

    Nkkkarlos - Profil | So 7.11.2015 18:12:03

    pdpavel >> Pavle jde to pomalu, ale jde. Od zítřka mám krátkou dovolenou tak na něj vlítnu....

      NHardyman - Profil | So 7.11.2015 18:05:25

      Lovec Jouza >> Lovec Fišma - 7.11.2015 16:59:38 >> Já si myslel, že to víš a jenom nás zkoušíš.

        N: vydrák - Profil | So 7.11.2015 18:01:12

        Lovec Jouza >> Lovec Fišma - 7.11.2015 15:32:17 >> Zvolil jsi dobrý pozadí,vrbičky - to je retro klasika.

          NLovec Fišma - Profil | So 7.11.2015 16:59:38

          Hardyman >> Je to možné.

            N: vydrák - Profil | So 7.11.2015 16:47:40

            Ziggy >> Hlavně se Petře brzo vykulíruj,to je teď to hlavní.

              NHardyman - Profil | So 7.11.2015 16:21:45

              Lovec Jouza >> Lovec Fišma - 7.11.2015 16:04:13 >> Rousek, SOL????

                NLovec Fišma - Profil | So 7.11.2015 16:04:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Lovec Jouza >> Lovec Fišma - 7.11.2015 15:32:17 >> Mimochodem neodhadnete někdo co by to mohlo být za prut ?
                Značka atd.

                  NLovec Fišma - Profil | So 7.11.2015 15:32:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Dneska na čudlách s retrem..........

                    NHardyman - Profil | So 7.11.2015 15:22:42

                    Ziggy >> Petře až budu mít čas udělám něco nového.

                      NZiggy - Profil | So 7.11.2015 14:49:57

                      Hardyman >> Ahoj kluci, díky, vždy když se vrátím tak mám počteníčko na pěknou chvilku :--)) pokuk to je pěkný, to jo, no já mám opravdu dlouhou dobu pauzu, a ještě budu, ani nemůžu udělat nějakou trochu slušnou fotku, nemám lautr nic nového nebo trochu zajímavého, jsem prázdný jako pixla od Znojemských okurek......
                      Hodně štěstí všem !!!!
                      P.S. a koukejte to sem mrskat ať mám na co zase koukat :--)))

                        Nsintrix - Profil | So 7.11.2015 13:14:09

                        simi1977 >> to skutečně nevím. Budeš se muset pohrabat americkými odkazy. Já na to narazil díky své zálibě v muškařských teleskopech. Mohawka v jiné verzi (muškařský a přívlačový hybrid) vlastní někdo z účastníků MRK-u. Možná se ozve.

                          N: vydrák - Profil | So 7.11.2015 13:10:06

                          Hardyman >> Děkuju Honzo.
                          Stav prutu byl takový, že většina nití (hlavně na spodním dílu) byla rozmotaná. Sundal jsem tedy zcela několik vývazů a zkusil vývaz novou nití. Vše co jsem na prut vyvázal vypadalo strašně a proto jsem se rozhodl pro zachování původního vzhledu a starý nitě sem na prut vrátil.
                          Hrubý nitě PENTA se na tak starý prut absolutně nehodí.

                          Jsem rád,že je prut v původním stavu a mám z něj radost.

                          edit: prut jsem koupil proto,protože mě zcela uchvátil podobný u tebe v museu! :-)

                            Nsimi1977 - Profil | So 7.11.2015 13:05:03

                            sintrix >> děkuji a rok?

                              Nsintrix - Profil | So 7.11.2015 12:48:26

                              simi1977 >> made in USA, myslím že je vyráběl Horrock v NY

                                NHardyman - Profil | So 7.11.2015 12:36:42

                                : vydrák >> Romane je dobře, že jsi zachoval původní vzhled prutu. Škoda, že takový nemám v muzeu bylo by hned plnější o jeden kousek. Samozřejmě ti gratuluji k nákupu.

                                  N: vydrák - Profil | So 7.11.2015 12:33:25

                                  Mates PB - sumec 1950 7.11.2015 12:28:27 >> Díky páni kolegové.

                                    NMates PB - Profil | So 7.11.2015 12:28:27

                                    : vydrák >> Moc pěkný Romane.

                                      Nsimi1977 - Profil | So 7.11.2015 11:23:58

                                      Nezná někdo tento kovový muškařský prut?Je tam vyraženo Mohawk a očka jsou zapuštěná do mosazi a přední očko je trojočko?Že by samodomo?Děkuji

                                        Npdpavel - Profil | So 7.11.2015 11:15:11

                                        kkkarlos >>
                                        Kájo pěkný kousek, koukám že už máš natrénováno, ale moji mazlové ještě nedorazily :(
                                        V týdnu se ozvu...
                                        A co ten smekací mazlík, je v nějakém stádiu ? docela se na něj těším :)

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly