Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Njarohardy - Profil | Út 3.11.2015 22:33:13

sumec 1950 >> Toníku to žádná sbírka není, to vypadá na věci po rybáři co nic nevyhodil a dal na půdu.

    NKarel K70 - Profil | Út 3.11.2015 20:37:51

    sumec 1950 >> Martin ji neprodá!

      NMates PB - Profil | Út 3.11.2015 20:37:18

      sumec 1950 >> Nemaluj simiho na zeď.

        Nsumec 1950 - Profil | Út 3.11.2015 20:31:05

        Takhle to dopadne jednou s mojí sbírkou.

          Njarohardy - Profil | Út 3.11.2015 20:21:09

          sumec 1950 >> možná myslela že by to mohlo být ještě víc. napsal jsem aby to dala na aukro a že uvidí kolik lidí přihodí a jaká bude koncová cena

            Nsumec 1950 - Profil | Út 3.11.2015 20:17:37

            jarohardy >> Tak potom nechápu když to má ohodnocený,proč se ještě vyptává.

              NLovec Fišma - Profil | Út 3.11.2015 20:11:17

              : vydrák >> Krom té ceny samozřejmě . :-)
              Ta je víc než drahá.

                N: vydrák - Profil | Út 3.11.2015 20:07:59

                Lovec Jouza >> Lovec Fišma - 3.11.2015 20:02:11 >> Ta cena:-))

                  NLovec Fišma - Profil | Út 3.11.2015 20:02:11

                  jarohardy >> Je tam něco drahého aspoň ?

                    Njarohardy - Profil | Út 3.11.2015 20:00:00

                    Lovec Jouza >> Lovec Fišma - 3.11.2015 19:58:00 >> ne 11 ale 15 že to má ohodnocený podle netu

                      NLovec Fišma - Profil | Út 3.11.2015 19:58:00

                      jarohardy >> Zdravím, ta paní chce za tohle 11 tisíc ?

                        Nsumec 1950 - Profil | Út 3.11.2015 19:53:50

                        jarohardy >> Ne.

                          Njarohardy - Profil | Út 3.11.2015 19:50:25

                          sumec 1950 >> Tondo ty by jsi dal 15 tisíc za ten šrot ?

                            Nsumec 1950 - Profil | Út 3.11.2015 19:47:19

                            : vydrák >> Chvilku jsem o něm uvažoval,ale nakonec jsem si řekl,že bambusáků mám dost.

                              Nsumec 1950 - Profil | Út 3.11.2015 19:43:08

                              jarohardy >> Jardo,já bych si od ní koupil tak akorát toho třídilního žluťáska.

                                N: vydrák - Profil | Út 3.11.2015 19:41:46

                                sumec 1950 >> Děkuju Toníku,byl za hubičku:-) V zimě projde celkovou opravou.

                                  N: vydrák - Profil | Út 3.11.2015 19:41:00

                                  jarohardy >> Já jí odpověděl, ať se nezlobí ale ohodnotit vybavení že jí z fotografie nemůžu.

                                    Njarohardy - Profil | Út 3.11.2015 19:40:08

                                    fotky od paní

                                      Nsumec 1950 - Profil | Út 3.11.2015 19:39:04

                                      : vydrák >> Romane gratuluju ti k pěknému úlovku.

                                        Njarohardy - Profil | Út 3.11.2015 19:34:38

                                        : vydrák >> Romane tobě alespoň poslala tyhle fotky , mě jenom komplet a to ještě z dálky. ohodnotil jsem jí to s tím že jsou to ceny maloobchodní a že se určitě sníží kdyby se hodnotilo v kontaktu a byly vidět všechny chyby u prutů a mechanika u navijáků.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly