Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

: vydrák - Profil | Út 3.11.2015 19:26:48

Hardyman >> Honzo,máš pravdu. Většina věcí je na komplexní opravu.

    Hardyman - Profil | Út 3.11.2015 19:21:23

    jarohardy >> Jardo souhlasím cena 6000.- je i tak max. Já bych za ty věci nedal ani 5000.- nějak nemám chuť. Mám věcí dost a ty mi stačí.

      : vydrák - Profil | Út 3.11.2015 19:17:31

      Mates PB >> No tak dobře,tak příště a v lepším stavu:-)

        Mates PB - Profil | Út 3.11.2015 19:15:22

        : vydrák >> Má tam kamarády od šejka a od tokoze :-))

          : vydrák - Profil | Út 3.11.2015 19:14:08

          Mates PB >> Zas na druhou stranu,tomu jednemu musí bejt ale děsně smutno!

            Mates PB - Profil | Út 3.11.2015 19:12:30

            : vydrák >> No já chvilku špekuloval, že bych pani napsal stran toho kolečka, ale vysral jsem se na to, jedno už mám. :-) Člověk nesmí být nenažranej.

              : vydrák - Profil | Út 3.11.2015 19:09:10

              Mates PB >> Martine,to kolečko je z druhý strany vorvaný jak samice.

                Mates PB - Profil | Út 3.11.2015 19:07:55

                : vydrák >> Aha, tak teď už je jasný, že tam Tronda neni....

                  : vydrák - Profil | Út 3.11.2015 19:05:52

                  Mates PB >> Trondy jsem si nevšimnul.

                    : vydrák - Profil | Út 3.11.2015 19:05:11

                    Nějaký foto jsem zkopíroval. Jsou to ty „nejzajímavější“ kousky z nabídky prutů.

                      Mates PB - Profil | Út 3.11.2015 19:03:51

                      : vydrák >> Myslím, že tam je jeden Troníček. Ale jinak asi bych bral jen to muškařský kolečko s mouchamami.

                        Mates PB - Profil | Út 3.11.2015 19:01:35

                        simi1977 >> ty to nekoupíš? to je tak tvoje cenová relace, ne? Já se ti divím....

                          simi1977 - Profil | Út 3.11.2015 18:59:11

                          kkkarlos >> nejdu

                            : vydrák - Profil | Út 3.11.2015 18:56:40

                            jarohardy >> Dík za info.

                              jarohardy - Profil | Út 3.11.2015 18:55:33

                              Tak paní mě taky kontaktovala . poslala pár fotek z kterých nebylo skoro nic vidět. její cena pro mě byla 15 tisíc. tak si to může dát za klobouček. cena je tak cca 6 tisíc,

                                kkkarlos - Profil | Út 3.11.2015 18:50:45

                                simi1977 >> tak do toho jdeš Simi ? při troše štěstí z toho dvacku vymlátíš :-)
                                tak ne, teď jsem to zkouknul pořádně a za jedenáct tam toho určitě není ani náhodou.....

                                  : vydrák - Profil | Út 3.11.2015 18:49:58

                                  Hardyman >> Ne,poslala detailní přehled všech věcí a o co mám zájem tak mám přihodit svou maximální cenu.
                                  Nejvyšší vyhráva.

                                  Málem bych zapomněl,nejdřív po mě chtěla odhad ceny.-)

                                    simi1977 - Profil | Út 3.11.2015 18:48:57

                                    Hardyman >> mě řekla paní,že jí známý řekl,že to má cenu 11000Kč..

                                      Hardyman - Profil | Út 3.11.2015 18:43:26

                                      : vydrák >> Romane já vím, že bude cena asi jinde. Byla ti nějaká cena nadhozená.

                                        : vydrák - Profil | Út 3.11.2015 18:28:31

                                        Hardyman >> Noo,to určitě Honzo:-))
                                        Škoda,že ti nedokážu přeposlat ty fotky,poslala mi to v pdf. Je tam několik Rousků,nějakej SOL atd.

                                        Jsem zvědavej,kdo z místních přizná barvu:-)

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly