Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Hardyman - Profil | Út 3.11.2015 18:23:47

: vydrák >> Romane 2000.- za všechno není tak špatná cena?

    : vydrák - Profil | Út 3.11.2015 18:12:20

    Pánové, co říkáte na rozprodej dědictví pod jménem Magdaléna Engelmannová z Prahy 9 ?
    To bude řežba, prej se jí ozvalo strašně lidí:-))
    Mě kontaktovala sama od sebe, že má na Bazoši inzerát. Poslala jednotlivý fotografie a že prej se mám vyjádřit zda něco chci a kolik jsem ochoten dát. Má tam nějaký Rousky, SOL a Tokozy.

    Poslal jsem jí k šípku.
    Akorát ten mušáček TOKOZ,ten bych jako bral:-)
    http://sport.bazos.cz/inzerat/53573530/Sberatelske-​rybarske-nacini.php

      direkt - Profil | Út 3.11.2015 15:31:54

      Hardyman >> děkuji ti za zprávu, hliníkovou kličku jsem tam , zkoušel našroubovat taky. ale má tak hlubokej závit že tu matku na utažení navijáku, tak přimáčkne že sní nejde točit.

        direkt - Profil | Út 3.11.2015 15:29:16

        kkkarlos >> Děkuji Ti za tvůj názor, máš pravdu je klička nějaka divna , někdo jí předělával, asi se nejt uvolnil a tak tam dal šroub ele vypadá to že na tento model padne. když jsem sem našrouboval,hliníkovou kličku, tak má tak hlubokej závit že ta matka na utažení navijáku je tak přimáčklá že s ní nejde točit

          Hardyman - Profil | Út 3.11.2015 14:58:50

          bobrman >> Pavle děkuji, snažím se aby opravy k něčemu vypadaly.

            Hardyman - Profil | Út 3.11.2015 14:56:14

            direkt >> Jirko na model, který je na fotce patří klika hliníková.

              kkkarlos - Profil | Út 3.11.2015 14:51:17

              direkt >> No jak vidíš tak na něj jde, jen podle mého názoru to z Rouska klika není. A pokud ano ,tak je předělávaná, žáden z Rouskových navijáků neměl madélko na osičce se závitem. Vždy bylo na osičce, která byla do kliky nalisována a roznýtována......
              Ale je to jen můj postřeh z dosavadních oprav navijáku, možné je všechno třeba se mýlím.

                direkt - Profil | Út 3.11.2015 14:37:58

                Hardyman >> Honzo , myslíš že půjde tahle klička na tenhle navijak ?

                  direkt - Profil | Út 3.11.2015 0:14:15

                  Hardyman >> GRATULUJI TI. vitej v klubu SOL triplex C germany. :-)

                    : vydrák - Profil | Po 2.11.2015 21:18:19

                    Hardyman >> Každej se učí,to je pravda.
                    Ale zdaleka ne každej se naučí hrát na housle na úrovni virtuosa. A o tom to je. Dobrou noc:-)

                      Hardyman - Profil | Po 2.11.2015 21:15:39

                      : vydrák >> Romane, Martine děkuji, ale s opravami prutů se roztrhl pytel, ale jak píšete výsledek někdy nestojí za tu námahu, kterou někteří vynaloží. Soudím dle fotek, ale každý se učí.

                        : vydrák - Profil | Po 2.11.2015 21:03:30

                        Mates PB >> To mě těší,proto jsem je taky založil.

                          Mates PB - Profil | Po 2.11.2015 20:57:48

                          : vydrák >> Lezu na tvoje stránky dost často.

                            : vydrák - Profil | Po 2.11.2015 20:54:51

                            Mates PB >> Díky,já bych to hodnotil jako průměr.

                              Mates PB - Profil | Po 2.11.2015 20:54:15

                              Hardyman >> Má pravdu předsedo.

                                : vydrák - Profil | Po 2.11.2015 20:53:16

                                Hardyman >> Honzo,naviják opraví kde kdo:-)
                                Pravej kumšt se projeví při kompletní opravě prutu. To musí mít člověk v sobě. Když to nemá, marná pomoc.

                                Tvoji práci při renovaci prutu vážně obdivuju a nemáš zde absolutně konkurenci. Tak to je.

                                  Mates PB - Profil | Po 2.11.2015 20:52:50

                                  : vydrák >> Pěkný Romane.

                                    Hardyman - Profil | Po 2.11.2015 20:45:01

                                    : vydrák >> Romane ta proměna mne vždy dostane, skvělé, čistá práce.

                                      Hardyman - Profil | Po 2.11.2015 20:41:03

                                      direkt >> SOL TRIPLEX-C novinka..

                                        : vydrák - Profil | Po 2.11.2015 20:39:20

                                        Přidal jsem na stránky několik navijáků, který jsem opravoval.
                                        Jejich stav byl mnohdy žalostný a oprava byla jediná možnost jak vrátit starej cajk zpátky do života.
                                        http://tokoznavijaky.freepage.cz/nova-stranka-28325​0/

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly