Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Ndirekt - Profil | Pá 4.9.2015 15:32:46

direkt - 4.9.2015 8:48:15 >> ..

    Ndirekt - Profil | Pá 4.9.2015 15:30:58

    direkt - 4.9.2015 8:48:15 >>

      Nsimi1977 - Profil | Pá 4.9.2015 13:05:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      ...zítra ráno si duralák pěkně udělám :-)

        Ndirekt - Profil | Pá 4.9.2015 8:48:15

        .......myslím že bych nžeměl šanci. ..

          Ndirekt - Profil | Čt 3.9.2015 19:59:51

          Lovec Jouza >> Lovec Fišma - 3.9.2015 19:49:48 >> nechci se hadat , at je co je to je to pěkný

            NLovec Fišma - Profil | Čt 3.9.2015 19:49:48

            direkt >> hmmm no at je to co jeto prostě je to albín :-)

              Ndirekt - Profil | Čt 3.9.2015 19:41:03

              Lovec Jouza >> Lovec Fišma - 3.9.2015 16:32:23 >> nejsem si tim tak úplně jistý. ...Co by domaci kachna dělala s divokýma kachnama pohromadě, a navic mi přijde ze to je dospělí jedinec.

                Nsimi1977 - Profil | Čt 3.9.2015 17:32:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                ...dnešní retro úlovek,už je u svého většího brášky :-)

                  NLovec Fišma - Profil | Čt 3.9.2015 16:32:23

                  direkt >> žádný albín ale zcela obyčejná kachna domácí

                    Ntajmen1 - Profil | Čt 3.9.2015 16:00:56

                    Cardinal >> To je jasné.

                      Nkkkarlos - Profil | Čt 3.9.2015 15:34:47

                      pdpavel >> Díky Pavle ;-) Zatím je to mé třetí kolečko od Solu, je jich poskromnu a moc rychle mi nepřibejvaj....

                        Npdpavel - Profil | Čt 3.9.2015 15:05:42

                        kkkarlos >>
                        Moooc parádnickej :)

                          Nkkkarlos - Profil | Čt 3.9.2015 14:56:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Tak hotovo....

                            Ndirekt - Profil | Čt 3.9.2015 14:35:33

                            albín kachna ..... zajímavý. ...

                              NCardinal - Profil | Čt 3.9.2015 13:25:39

                              tajmen1 - 3.9.2015 12:39:03 : krásne fotky, ešte krajšie spomienky a o to ide. Vidím, užili ste si, oddýchli, videli nové miesta a hlavne, cítim, že prídeš zase pre pokoj v duši.:-))

                                Ntajmen1 - Profil | Čt 3.9.2015 12:39:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Cardinal >> Byl jsem za kamarádem z války vo Zvoleně.Muškařil jsem na Hroně kaprová voda,pak na Váhu.Byl jsem i na Dědinkách.Zdolali jsme Dumbier,Velký Choč,Zajmarsku roklinu,Donovaly. Maru,Slovač je krásná.Jo a Kalameny.Trošku jsem se rozjel s těma fotkama.Ale je třeba to tu trochu rozhýbat.Už končím,ty okna z fotkama jsou nekonečná.

                                  Nsimi1977 - Profil | Čt 3.9.2015 12:02:23

                                  Žluťásek je hotov....

                                    NCardinal - Profil | Čt 3.9.2015 11:48:40

                                    tajmen1 - 3.9.2015 11:26:35 : pekné, vidím, že si bol mucháriť na slovači. SOLa ešte zoženieš, ak už nemáš, hlavátkový prut - taký čo je na stene už asi ťažko, no nikde nehovor nikdy. Taký duralák však mám. Chystám sa s kamošom pohádzať na Hrone - Podbrezová, no všetko záleží od počasia, tak uvidíme.

                                      Ntajmen1 - Profil | Čt 3.9.2015 11:26:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Cardinal >> Zajed si do Liptovského Mikuláše.Tam mají nádherného SOLa.Bohužel mi ho paní v muzeu nechtěla prodat.A ten prut na hlavatky nemá chybu.Mladší syn tam bojoval s medvedom.

                                        Ndirekt - Profil | Čt 3.9.2015 11:09:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        kluci, muj prvni vyvaz na prutu, jak to vypada?

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly