Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

tajmen1 - Profil | Čt 3.9.2015 11:09:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

simi1977 >> Tak ještě jeden.

    Cardinal - Profil | Čt 3.9.2015 11:07:24

    tajmen1 - 3.9.2015 9:53:32 : kurnik, pekný výrad. Ja som zatiaľ na žiadneho nenarazil.:-(

      tajmen1 - Profil | Čt 3.9.2015 10:50:22

      simi1977 >> To máš pravdu.

        simi1977 - Profil | Čt 3.9.2015 10:33:46

        tajmen1 >> pěkné,ale pokud ho budu prodávat,tak určitě né za levno,protože tyto navijáky stále rostou na ceně,ale to Ty určitě víš :-)

          tajmen1 - Profil | Čt 3.9.2015 10:23:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          simi1977 >> Tady by to také šlo.

            tajmen1 - Profil | Čt 3.9.2015 9:53:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            simi1977 >> Mám pro něho vybranou společnost.Tady se bude cítit jako doma.

              direkt - Profil | St 2.9.2015 22:29:45

              direkt >> Karko ???

                direkt - Profil | St 2.9.2015 22:17:41

                direkt >> Stibůrek Hudson Special?....

                  direkt - Profil | St 2.9.2015 22:07:13

                  Neví nahodou někdo , z kterýho navijaku je tahle matka cívky ? Předem děkuji za odpovědi. Jirka

                    T.Karel - Profil | St 2.9.2015 20:13:06

                    LSD >> Máš recht ,Ladarů opravdu není nikdy dost :-))

                      Hardyman - Profil | St 2.9.2015 18:54:50

                      LSD >> Já si myslím, že Simon zásadně navijáky neprodává pouze pruty???

                        LSD - Profil | St 2.9.2015 17:55:56

                        Rasto. >>
                        LADARů není nikdy dost
                        :-)))

                          Rasto. - Profil | St 2.9.2015 17:44:25

                          LSD >> nemáš ich uz zbytočne moc?:-)

                            LSD - Profil | St 2.9.2015 17:03:58

                            simi1977 >>
                            Jestli budeš pouštět toho LADARa, tak beru
                            :-)

                              simi1977 - Profil | St 2.9.2015 17:02:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dnešní retro nadílka :-)

                                : vydrák - Profil | St 2.9.2015 16:49:47

                                kkkarlos >> Přes to vlak nejede,to je hotová věc :-)

                                  kkkarlos - Profil | St 2.9.2015 16:43:28

                                  : vydrák >> No něco na tom určitě je :-) . Ta přísloví nevznikala pro nic za nic....

                                    : vydrák - Profil | St 2.9.2015 16:39:02

                                    kkkarlos >> Jak praví staré a moudré české přísloví:
                                    Co můžeš udělati hned,neodkládej na zítřek! :-))

                                      kkkarlos - Profil | St 2.9.2015 13:12:01

                                      pdpavel >> To víš, musím se toho chytnout hned jak to příjde. Jakmile to odložím na později, tak by to taky mohlo být odložené i nějaký ten rok....
                                      viz. pár mých navijáků a proutků :-((

                                        pdpavel - Profil | St 2.9.2015 13:06:59

                                        kkkarlos >>
                                        Jo líbí , jen že si se do něho tak bleskově pustil.... ještě se zněj na te fotce kouří :)

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly