Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Nkkkarlos - Profil | St 2.9.2015 12:52:38

pdpavel >> co se tlemíš Pájo, nelíbí se ti ? :-)))

    Npdpavel - Profil | St 2.9.2015 12:37:32

    kkkarlos >>
    :)

      Nkkkarlos - Profil | St 2.9.2015 12:24:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      pomalu se začíná rýsovat nový přírůstek do sbírky....

        NCardinal - Profil | Út 1.9.2015 14:56:49

        Hardyman - 1.9.2015 13:29:21 : hej, nebolo to až také zlé. Po odstránení koncového očka, som musel lepiť takých 15 cm, no inak v pohode, neponáhľal som sa. Chcel som prút po oprave poslať do sveta-nemal origo očká, no po lakovaní som si to rozmyslel, ostane doma.:-)

          NHardyman - Profil | Út 1.9.2015 13:29:21

          Cardinal >> Stačí tak málo a z prutu je fešák.

            NHardyman - Profil | Út 1.9.2015 13:28:16

            simi1977 >> Šílená představa, ale výsledek by stál za to....

              NCardinal - Profil | Út 1.9.2015 13:10:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Bolo dolakované, včera sa testovalo. Aj sa niečo chytilo. Posledné 3 foto sú pred repasom. Je niečo kratší na spodnom diele, no pracuje skvele.

                NMates PB - Profil | Út 1.9.2015 12:41:44

                Vyvazovat pruty v tomhle horku je nehorázná hloupost.

                  Nkkkarlos - Profil | Út 1.9.2015 12:19:57

                  simi1977 >> Já myslím Simone, že to místo vždycky nějaké najdeš... :-)

                    Nsimi1977 - Profil | Út 1.9.2015 9:38:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    ..pruty na repas,čekám na objednané nitě :-)

                      Nsimi1977 - Profil | Út 1.9.2015 9:37:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      police jsou skoro plné,tak opět bude dilema,kam s tím?

                        NHardyman - Profil | Po 31.8.2015 22:42:47

                        tajmen1 >> Mirku není třeba se omlouvat já jsem dal také omylem nelíbí.

                          Ntajmen1 - Profil | Po 31.8.2015 22:35:50

                          Hardyman >> Po dlouhé době jsem chtěl dát komentář a přehmátl jsem se.Samo že líbí.Se omlouvám.

                            NHardyman - Profil | Po 31.8.2015 18:57:46

                            sumec 1950 >> Toníku, ale máš krásné pruty a jiné věci také jsou skvosty.

                              Nsumec 1950 - Profil | Po 31.8.2015 18:36:35

                              Hardyman >> Začínám se stydět,když vidím tak krásné pruty.Myslel jsem si,že mám nejhezčí.No,budu se muset ještě hodně snažit.

                                NHardyman - Profil | Po 31.8.2015 18:31:07

                                LSD >> Určitě ti spodní prut kupec nechá je zánovní jak vzhledem tak stavem. Někdy vytvořím fotku s více pruty, ale všechny se na ní nevejdou to je jasné.

                                  NRasto. - Profil | Po 31.8.2015 17:09:26

                                  LSD >> ak som to správne pochopil Hardyman nám to chce poslať všetko ..preto ten siroky tubus..ale ak budeš striehnut určite sa aj na teba šťastie usmeje :-)

                                    NLSD - Profil | Po 31.8.2015 16:52:53

                                    Hardyman >>
                                    Vo ten dole se chlapci nehlásí, tak já ho tada vemu, no.
                                    :-)))

                                      NRasto. - Profil | Po 31.8.2015 16:46:15

                                      Hardyman >> nieje problém..novodurova trúbka bude stačiť? Aká dĺžka? :-)

                                        NHardyman - Profil | Po 31.8.2015 16:38:05

                                        Rasto. >> Dobře poslal bych ti je ale má to jeden háček nemám tubus s velkým průměrem. Musel by jsi ale některý z prutů nechat i Karlovi platí??? Pošli tubus a pruty jsou tvoje.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly