Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NŠplíchy - Profil | Po 31.8.2015 15:48:08

Dekuju za odpoved

    Nkkkarlos - Profil | Po 31.8.2015 15:41:42

    Rasto. >> Ok, asi bude lepší když to pošle mě, a já si vyberu ten lepší kousek a ten druhý ti zajedu poslat na poštu do Čadce :-)))

      NRasto. - Profil | Po 31.8.2015 15:38:35

      kkkarlos >> no nejak sa uz dohodneme ked sa Hardyman rozhodne nam to poslat :-)

        Nkkkarlos - Profil | Po 31.8.2015 15:33:29

        Rasto. >> Koukám že máme stejný vkus :-)

          NRasto. - Profil | Po 31.8.2015 15:17:15

          Hardyman >> vyberam si 4ty od vrchu...vyzera to na nejaky jemny muchotokozak pripadne ten rousek pod nim (ak dobre vidim) :-)

            NHardyman - Profil | Po 31.8.2015 15:14:26

            Rasto. >> K navijáku to chce i nějaký prut, stůl je dost malý chtěl jsem větší výřad, ale bohužel. Mám ještě jiné pruty, které jsem v retru nikdy nepresentoval, ale na ně také přijde ten správný čas.

              NRasto. - Profil | Po 31.8.2015 14:04:35

              Šplíchy >> myslim ze to bola najnizsia rada od sejku vhodna pre zacinajucich rybarov...lepsie nieco celokovove ako radi Hardyman

                NHardyman - Profil | Po 31.8.2015 13:52:30

                Šplíchy >> Ahoj naviják 2273 nebude tak kvalitní kup si raději něco kvalitnějšího.

                  NŠplíchy - Profil | Ne 30.8.2015 18:21:08

                  Dobry den. Nevite někdo jestli se tento navijak da pouzit na sumci vlacku. Pouzit se urcite da, ale jestli to i vydrzi. dekuju Martin http://www.cvfishing.nl/en/shakespeare-2273-reel.ht​ml

                    Ndirekt - Profil | Ne 30.8.2015 15:55:10

                    Ghoost >> zajimavosti je i brzda navijaku , ta je umístěna v zadu a je to ta černá
                    kulička . A pokud na ni rybář zapomene při dodávání ryby , tak se pak ději u vody zajímavý věci ...

                      Ndirekt - Profil | So 29.8.2015 20:20:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Ghoost >> a tady je ta trochu lepší forma fotky z katalogu. jinak si myslím že více informací bude u firmy v Americe

                        Ndirekt - Profil | So 29.8.2015 20:15:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ...

                          Ndirekt - Profil | So 29.8.2015 20:11:37

                          a zde je jedna fotka z katalogu

                            NGhoost - Profil | So 29.8.2015 20:07:11

                            direkt >> kde bych o něm mohl sehnat více informací nevíte?

                              Ndirekt - Profil | So 29.8.2015 20:04:54

                              Ghoost >> Ahoj Děkuji Ti.
                              Tento navijak vyraběla Americká firma PFLUEGER kolem roku 1957 a je to model PFLUEGER PELIKÁN 1020

                                NGhoost - Profil | So 29.8.2015 19:53:07

                                direkt >> zajímavá věcička která firma a kdy toto vyráběla?

                                  Ndirekt - Profil | So 29.8.2015 19:33:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  dneska jsem vyčistil tohodle PFLUEGERA, a ted šlape perfektně.

                                    Nsimi1977 - Profil | So 29.8.2015 11:33:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    ..úloveček z burzy :-)

                                      Npdpavel - Profil | Pá 28.8.2015 10:39:02

                                      Lovec Jouza >> Lovec Fišma - 28.8.2015 10:20:06 >>ty plandy jsou ryna

                                        NLovec Fišma - Profil | Pá 28.8.2015 10:20:06

                                        venca1 >> Děkuju za identifikaci, ale myslím že ty třpytky Ryny nejsou , protože Ryna má označení, ne ? Jedna třpytka má vrchní straně takovej klikyhák.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly