Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Nvenca1 - Profil | Pá 28.8.2015 9:42:46

pdpavel >> Jo chytal, na ty menší pstruhy, a celkem to šlo. Na ty větší mám akorát nejaké boleny. Chodilo to skoro po hladině a nechtělo se to ponořit. :-))

    Npdpavel - Profil | Pá 28.8.2015 9:35:08

    venca1 >>
    Chytal si na to a chytl si něco ? .. jsou dost barevný :)

      Nvenca1 - Profil | Pá 28.8.2015 9:11:59

      Mates PB >> Klidně si je můžeš vzít do vany :-)

        NMates PB - Profil | Pá 28.8.2015 9:07:39

        venca1 >> Ty jsou ale jenom do studený vody, že jo?

          Nvenca1 - Profil | Pá 28.8.2015 8:40:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Lovec Jouza >> Lovec Fišma - 27.8.2015 21:27:43 >> Ty gumové rybičky dělali v šedesátých letech soudruzi v NDR :-)) Jinak je většina Ryna.

            Nsimi1977 - Profil | Pá 28.8.2015 6:51:16

            tak jsem narazil na velkou cívku,ale do Roena 2P mi nejde?Má středovou díru větší.....

              Nsimi1977 - Profil | Pá 28.8.2015 6:49:35

              Lovec Jouza >> Lovec Fišma - 27.8.2015 21:27:43 >> Ryna,Tokoz...

                NLovec Fišma - Profil | Čt 27.8.2015 21:27:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dobrý večer, dnes odpoledne sem hrabal v garáži a vyhrabal tyto starší vláčecí nástrahy, chtěl bych se zeptat nevíte někdo co to je zač ?

                  NHardyman - Profil | Čt 27.8.2015 19:00:14

                  Je pravda, že opravdové skvosty se shánějí stále hůř...další Troníček by nebyl vůbec špatný nebo i Rousek by potěšil. No snad se usměje štěstí.

                    NHardyman - Profil | Čt 27.8.2015 18:52:22

                    Prut Mitchell se dočkal navijáku Mitchell 710 parádní sestava na chytání...

                      NHardyman - Profil | Čt 27.8.2015 18:47:41

                      Nepatrný přírůstek 2205 Deluxe má svoji krabici..

                        Nsimi1977 - Profil | Čt 27.8.2015 10:01:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Duhový vlasec....

                          Nsimi1977 - Profil | Čt 27.8.2015 10:00:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Tokoz 1370 a 1492....

                            Ndirekt - Profil | Čt 27.8.2015 8:49:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            sestava a dravce??? .....

                              NHardyman - Profil | St 26.8.2015 20:14:25

                              pdpavel >> Velice zachovalé kolečko a ještě parádně značené. Také bych si takové přál. Gratuluji ti k úlovku.

                                NKreja - Profil | St 26.8.2015 19:47:58

                                Mates PB >> prvně si rybář udělá maso podle návodu a když z toho chytne cukrovku tak si udělá čajíček... ale jsi mě inspiroval - že bych trochu nasypal do krmení co to udělá?

                                  NMates PB - Profil | St 26.8.2015 19:22:18

                                  Kreja >> To je bomba, jak se na to chytá?

                                    NPepé - Vsetín - Profil | St 26.8.2015 19:04:14

                                    Kreja >> chudáci cukrovkáři...

                                      NKreja - Profil | St 26.8.2015 17:39:36

                                      a kdyby stonal ... (taky s obsahem) , všechno dokonce ještě voní i po těch letech

                                        NKreja - Profil | St 26.8.2015 17:37:59

                                        čerstvý úlovek - něco pro rybáře pamětníky vyrobeno 1981 (dokonce i s obsahem)

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly