Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Npdpavel - Profil | St 26.8.2015 17:11:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Přidám nedávno probírané kolečko rousek , dnes přišlo , lehce očištěno a řekl bych že vypadá obstojně...

    Nvenca1 - Profil | St 26.8.2015 13:06:55

    simi1977 >> Co tím chtěl básník říct? :-))

      Nsimi1977 - Profil | St 26.8.2015 11:18:03

      Mates PB >> klasické trojháky jsou zaoblené,u tady toho ne....

        NMates PB - Profil | St 26.8.2015 8:16:26

        simi1977 >> To druhý mi přijde jako Šuna. Ale ruku do ohně bych za to nedal.

          NPepé - Vsetín - Profil | St 26.8.2015 8:09:41

          simi1977 >> šedý je Šejk (teda měl by být)

            Nsimi1977 - Profil | St 26.8.2015 7:42:34

            Neznáte někdo tyto wobblery?Ten červený je Rapalla to už vím....děkuji

              Nsimi1977 - Profil | St 26.8.2015 7:38:01

              Rok 1960...

                Nmirco - Profil | St 26.8.2015 7:17:36

                : vydrák >> tak to ti prajem

                  N: vydrák - Profil | St 26.8.2015 7:13:56

                  mirco >> Ne, nechodím, jsem zdravej jak srnec:-)

                    Nmirco - Profil | St 26.8.2015 7:10:37

                    : vydrák >> vidim ze poznas. chodievas? :)))

                      NHardyman - Profil | Út 25.8.2015 20:48:53

                      mirco >> Klidně dej fotky, hlavně si ty fotky udělej sám pro sebe během rozebrání aby jsi věděl jak vše patří při montáži.

                        N: vydrák - Profil | Út 25.8.2015 19:59:50

                        mirco >> Tak tak, pobyt v kupeloch je fajn.
                        A u Vás na Slovensku si ROEN přijde na své.
                        Např. : Bardejovské kúpele, Ľubovnianske kúpele, Turčianske Teplice, Trenčianske Teplice, Vyšné Ružbachy, Lúčky ad. ad. :-)))

                          Nmirco - Profil | Út 25.8.2015 19:57:07

                          Hardyman >> vdaka za odpoved. je tam nejaka cast co sa proste rozoberat nemoze? mozem sem priebezne vkladat fotky v pripade ze by som daco nevedel alebo sa to riesi v nejakej inej teme?
                          díky

                            NHardyman - Profil | Út 25.8.2015 19:53:06

                            mirco >> Zdravím tě pokud chceš naviják připravit na další chytání musíš ho celý rozebrat, zbavit starého tuku, namazat a poté složit.

                              Nmirco - Profil | Út 25.8.2015 18:55:03

                              nazdarek zdarek, dnes som kupil roena III p. ktory potrebuje pobyt v kupeloch na zregenerovanie sa. chcel by som ho vycistit a premazat ale nikdy som nic podobne nerobil. viete mi poradit co vsetko sa moze rozoberat co cistit a nasledne premazat? vdaka Miro

                                Nsimi1977 - Profil | Út 25.8.2015 7:04:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Z jakého prutu jsou tyto dvě rozdílné špice dle vázání?Děkuji

                                  Nsimi1977 - Profil | Út 25.8.2015 6:43:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Zdar,nevíte náhodou jaký průměr koncového očka má být na štípaku Tokoz 1490?

                                    Nboticar - Profil | Út 25.8.2015 6:38:42

                                    Honza70 >> Vím, že to není úplně košér, ale já jsem namotal strunu na něco kulatýho a asi napodruhý se mi to povedlo navohybat celý tak, aby to tam pasovalo.

                                      NMates PB - Profil | Po 24.8.2015 22:36:22

                                      Hardyman >> No, byl to očistec, ale dal jsem to.

                                        NHardyman - Profil | Po 24.8.2015 22:14:28

                                        Mates PB >> Vím jaká myslíš očka drátová nerezová ty se vyvazují špatně. Taková mám na zeleném prutu SONA.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly