Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Mates PB - Profil | Po 24.8.2015 21:53:54

Hardyman >> Tady jsou v originálu, takový ty kovový stočený (jestli víš co myslím) jedno se muselo dodělávat. Navíc očka vázaný na stranu blanku, práce na hovno, ale doplakal jsem to.

    Hardyman - Profil | Po 24.8.2015 21:51:24

    Mates PB >> Hnědý mám také jsou na něm ještě stará očka se skleněnou výplní spojka je kovová jako u bambusových prutů.

      Mates PB - Profil | Po 24.8.2015 21:42:46

      Hardyman >> Tohle dutý lamino hnědý, černej vývaz se stříbrným podlepem. 220 cm podle mě vyndavák.

        Hardyman - Profil | Po 24.8.2015 21:38:23

        Mates PB >> Martine já mám SONU zelenou z dutého laminátu v originál stavu vypadá nově. Délka 240 cm nedávno jsi ji koupil ani nevím proč, ale stav rozhodl.

          Mates PB - Profil | Po 24.8.2015 21:35:23

          pdpavel >> Griluje se, možná foto dám. Zítra.

            pdpavel - Profil | Po 24.8.2015 21:29:43

            Mates PB >>
            Máš fotku ?.. nebo nemužeš zveřejnit :)

              Mates PB - Profil | Po 24.8.2015 21:20:20

              pdpavel >> Já teď dělal Sonu, pro jednoho zákazníka z krámu. Má jí po tátovi a chtěl jí znovu vyvázat na památku, nikde jsem jí nenašel, všechno odhadem. Jsem zvědavej co mi na to řekne.

              Edit: Přívlačový dvoudíl.

                sumec 1950 - Profil | Po 24.8.2015 21:18:55

                pdpavel >> Jestli si dobře pamatuju,tak jsem na něj tenkrát přihodil dřív,a pak jsem přihazoval na závěr.

                  Hardyman - Profil | Po 24.8.2015 21:18:13

                  sumec 1950 >> Tondo, ale velký Tlustoš nebyl dlouho nikde k prodeji. Pokud by byl pěkný tak si cenu ani nedovedu představit.

                    pdpavel - Profil | Po 24.8.2015 21:17:26

                    Mates PB >>
                    Jako žrát suchej chleba a pak si koupíš fáčko a nebo rouska ? :D
                    Jo a vyvazuju další prut asi po dvou měsících ,,, chtěl sem ho prodat ale nakonec sem si ho nechal... v pondělí bude asik focení..

                      Mates PB - Profil | Po 24.8.2015 21:15:17

                      pdpavel >> To je strašný todlecto, radši budu žrát suchej chleba :-)))

                        pdpavel - Profil | Po 24.8.2015 21:15:08

                        sumec 1950 >>
                        Ano je to trošku jiná kategorie... ale pamatuj jak si ho moc chtěls tak sis ho koupil :)
                        Tak to bylo i semnou... hold kdyby ten druhý nabídl mi%n tak bych to měl levnější... ale věř že strop sem měl trošku jinde než to skončilo..... hodil sem tam částku a jen čekal abych to neměl moc drahý... něco jakoty s tlustošem...

                          pdpavel - Profil | Po 24.8.2015 21:13:08

                          Mates PB >>
                          Třeba :)...

                            sumec 1950 - Profil | Po 24.8.2015 21:13:03

                            pdpavel >> Tlustoš přehraďák nebyl nikdy levnej.Pamatuju Mobyho před několika lety,když za něj dával přes 11000 Kč.Jo toho Rouska ti samozřejmě přeju,byl docela pěknej.

                              Mates PB - Profil | Po 24.8.2015 20:56:29

                              pdpavel >> 2 Stibůrci?

                                pdpavel - Profil | Po 24.8.2015 20:51:59

                                Mates PB >>
                                Musíš připočítat ještě jednou tolik navijáku na ekodaň :D

                                  pdpavel - Profil | Po 24.8.2015 20:51:20

                                  sumec 1950 >>
                                  Kolečko sem vydražil já .. líbilo se mi , tak sem si udělal radost :)
                                  Pokud si vzpomínám tak konkrétně Ty jsi dal za tlustoše kolem 9000kč a měl ulomenou zátku a pak si na něm snad zalomils šroub :)))...

                                    Mates PB - Profil | Po 24.8.2015 20:46:49

                                    sumec 1950 >> Byl jsem rychle spočítat kolečka od Rouska.



                                    Fávo na papírech by za to možná bylo :-)))

                                      Pepé - Vsetín - Profil | Po 24.8.2015 20:45:06

                                      LSD >> za nic Libčo! Drž se.

                                        LSD - Profil | Po 24.8.2015 20:39:22

                                        Pepé - Vsetín >>
                                        Jožine, dík za info. Hned jaks mi volal, tak jsem ho kontaktoval. Uvidíme

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly