Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Pepé - Vsetín - Profil | Po 24.8.2015 20:34:11

Honza70 >> zkus si poptat v retrobazaru, někdo by mít mohl.

    Pepé - Vsetín - Profil | Po 24.8.2015 20:32:16

    sumec 1950 >> no tak alespoň nemusíš rozprodávat sbírku, jeden naviják oželíš snadno

      sumec 1950 - Profil | Po 24.8.2015 20:30:25

      Pepé - Vsetín >> Pepo,při dnešních cenách by stačil jeden naviják a ještě by zbylo na bednu toho Valáška.

        sumec 1950 - Profil | Po 24.8.2015 20:27:59

        Pepé - Vsetín >> Pepo,teď jsem si konečně otevřel tvýho Valáška.To je tedy medicína.Budu muset zapátrat,kde se to dá koupit.

          Pepé - Vsetín - Profil | Po 24.8.2015 20:17:06

          sumec 1950 >> Tondo Tobě stačí kačky jen na tu zadní nápravu... 2 navijáky a je to :-)

            sumec 1950 - Profil | Po 24.8.2015 19:44:12

            Kolečko ROUSEK za 1009.50 Kč plus pošta.Asi budu brzy prodávat,potřebuji nový auto.

              Honza70 - Profil | Po 24.8.2015 19:00:15

              Zdar. Mám dotaz dá se sehnat pružina do přesmykovače (nevrací se překlapěč) na shakespeare 2205 II.Pokud by jí mohl někdo nabídnout byl bych moc vděčný.Díky Honza

                Pepé - Vsetín - Profil | Po 24.8.2015 18:58:38

                simi1977 >> možná je to na slovování akvárka :-)

                  T.Karel - Profil | Po 24.8.2015 18:53:38

                  simi1977 >> made in China na podsekávání ryb

                    simi1977 - Profil | Po 24.8.2015 18:34:28

                    Nevím jestli to je Retro,ale znáte to někdo???

                      Hardyman - Profil | Ne 23.8.2015 17:42:13

                      simi1977 >> Simone ty jedeš na plné obrátky. Jenom se nebát a začít, ale ty se nebojíš a děláš jeden prut za druhým.

                        simi1977 - Profil | Ne 23.8.2015 17:10:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ..tak jsem si opět hrál,zvolil jsem jinou barvu nití a očka jsem už bohužel skleněná neměl....

                          mirco - Profil | Ne 23.8.2015 10:33:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ahojte, prosim s identifikáciou jedneho prutu. je 240 cm dlhy velmi jemny. Momentalne je hnedy lebo ho nejaky packal predo mnou nafarbil. Povodna farba je pekna modra. vôbec neviem o aky prut sa jedna. Dostal som ho zadarmo a chcel by som ho dat do pôvodného stavu. Bohuzial ako som daval dole tu hnusnu hnedu farbu isla dole aj povodna cize bude musiet ist cely nanovo do farby. Taktiez aj korkova rucka je zalakovana a na konci sa mi aj rozdrolila takze ten spodny diel pojde bud novy cely alebo iba ten kusok co chyba.
                          Vdaka Miro

                            Hardyman - Profil | So 22.8.2015 22:29:32

                            kkkarlos >> Za dvacet korun není ani ta hnusná klobása na burze. To ti gratuluji k úžasném nákupu.

                              mirco - Profil | So 22.8.2015 21:29:40

                              Ked idete na retro rybacku tak v com mate udice? Dake retro puzdra? Existovali v tej dobe vobec take?

                                kkkarlos - Profil | So 22.8.2015 21:16:06

                                Hardyman >> Honzo dnešní dvacetikoruna, se divím že to dotyčný na tu burzu táhnul :-) . Ale děkuji mu za to, jinak bych ten košík neměl. No já jej ještě fyzicky nemám, ale mám kamaráda který sbírá vojenské věci a objíždí takovéto akce. Tak to mám u něj, a psal mi že se to posílat neoplatí, že to poštovný bude tak 5x dražší, ať ještě počkám. Že snad ještě něco sežene....

                                  Hardyman - Profil | So 22.8.2015 21:07:02

                                  kkkarlos >> Prodávající neměl absolutně tušení o ceně, taková koupě vždy potěší. Dvacet korun je jako před třiceti lety???

                                    kkkarlos - Profil | So 22.8.2015 20:58:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    A ještě jedna dnešní velká radost. Ale že mě to stálo úsilí přesvědčit majitele, že mu k ničemu nebudou a mě se na opravy přidají....

                                      kkkarlos - Profil | So 22.8.2015 20:57:05

                                      pdpavel >> S těmi to už asi nebude nikterak valné, nejsem pesimista ale.....
                                      však víš dobře už bylo, a nejen co se potočáků týče :-)

                                        pdpavel - Profil | So 22.8.2015 20:51:39

                                        kkkarlos >>
                                        Tak to je radost o to většíííííí gratuluji.... už tam schází jen pořádnej potočák :)

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly