Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

kkkarlos - Profil | So 22.8.2015 20:46:09

Kluci nebudete asi věřit, ale krásných 20,- kč českých. Sám jsem byl z té ceny tak překvapen, že jsem ani neměl slov....

    pdpavel - Profil | So 22.8.2015 20:42:47

    kkkarlos >>
    Záleží kdo byl prodejce... jestli věděl co má tak tak těch 500kč
    Jestli prodával díly ze žigulíka a tohle tam bylo jen tak dopočtu tak odhaduji 50 - 100 kč :)

      Hardyman - Profil | So 22.8.2015 20:36:23

      kkkarlos >> Ahoj Karle, košík je sice s řádnou patinou, ale to vůbec nevadí. Cenu vystřelim cca 600.-

        kkkarlos - Profil | So 22.8.2015 20:30:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Můj dnešní úlovek, sice jej nemám ještě doma, ale u kamaráda v depositu. Pokuste se uhodnou cenu, byl koupen na nějaké burze nebo veteš bazaru.

          simi1977 - Profil | So 22.8.2015 19:44:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Něco na dobrou noc.....:-)

            direkt - Profil | So 22.8.2015 16:02:43

            simi1977 >> moc hezký ;-)Kamaráde , a kolikrat i pravdivý, někdy si tam jde člověk jen tak odpočinout. ...

              simi1977 - Profil | So 22.8.2015 15:02:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dnes malý retro dárek....

                mirco - Profil | So 22.8.2015 12:29:48

                Hardyman >> aha lebo mam ho zajednane aj s navijakom tokoz roen III P.
                kolecko som chcel dat na toho kanarika a roen na na sol III ale asi to bude vyzerat cudne...

                  Hardyman - Profil | So 22.8.2015 11:43:23

                  mirco >> Nie nýbrž pořádné kolo na veliké ryby....

                    mirco - Profil | So 22.8.2015 9:54:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    dobre rano prosim vas je toto muskarske kolecko alebo nie?
                    Vdaka

                      Mates PB - Profil | So 22.8.2015 9:01:46

                      simi1977 >> Ale výdrž máš o tom nic. Jistý posun tam je, když si vezmu čím si začínal vyvazovat, tak tohle je o 12% lepší.

                        simi1977 - Profil | So 22.8.2015 7:26:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Rousek Speciál-pro někoho tlustá niť :-)PS:druhá vrstva laku....

                          Hardyman - Profil | Pá 21.8.2015 20:47:14

                          Proti Simonovi v nákupech jsem začátečník, ale nepatrný přírůstek přeci jenom byl...Je to první kapka, ale zdroj vypadá slibně, třpytky mne chytly. Nečištěno ani jinak neupravováno.

                            Kreja - Profil | Pá 21.8.2015 19:04:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            mirco >> taky už blbnu a stárnu jak ty pruty popletla mě ta modrá a zapoměl jsem že Lipno má černý spodek a nemáš tam sklápěcí spodní očko

                              mirco - Profil | Pá 21.8.2015 18:59:04

                              Kreja >> moze byt ale nalepka je sol III a je neposkodena

                                Kreja - Profil | Pá 21.8.2015 18:47:25

                                mirco >> vypadá to jako Lipno ale parádní

                                  mirco - Profil | Pá 21.8.2015 17:12:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  ahojte, pridavam fotky co sa mi dnes podarilo kupit. Tokoz - kanarik - uz bola pouzivana no napriek tomu je vo vynikajúcom stave. pravdepodobne je na nej vsetko povodne.
                                  Tokoz sol III - dovolim si tvrdit ze pri vode este nebola, stav takmer nového prutu.

                                    kkkarlos - Profil | Pá 21.8.2015 16:41:57

                                    simi1977 >> No to právě nevím, normálně je v těchto místech nálitek ve kterém je drážka pro osu cívky. Dej fotku, budeme chytřejší.....
                                    Leda že, by byly ty původní nálitky už tak vyběhané, tak si je majitel odstranil a dal tam mosaznou desku s drážkou...

                                      simi1977 - Profil | Pá 21.8.2015 15:50:19

                                      kkkarlos >> Ahoj Karlos,tak tam je mosazná destička,která je držena těmi 4 šrouby,ale proč?????

                                        kkkarlos - Profil | Pá 21.8.2015 15:42:14

                                        simi1977 >> Sundej víčko a pošli fotku. Samotného mně zajímá ta úprava, dík.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly