Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NGhoost - Profil | Čt 13.8.2015 8:46:48

Hardyman >> to je neuvěřitelné, to roste někde v lese nebo co?

    Nsumec 1950 - Profil | Čt 13.8.2015 8:46:21

    boticar >> Možná je přestříkaná jenom klička.

      Nsumec 1950 - Profil | Čt 13.8.2015 8:44:48

      Hardyman >> Honzo jsem doma od včerejška,nabírám síly,v pátek vyrážím znova na sumce.

        NHardyman - Profil | Čt 13.8.2015 8:39:19

        sumec 1950 >> Tondo předběhl jsi mne, jsi ranní pták...

          NHardyman - Profil | Čt 13.8.2015 8:38:32

          boticar >> Ahoj Jardo, tvůj naviják mohl být klidně přestříkán sběratelem, který sehnal naviják v originál stavu. Červená barva jako podklad je podle mne nesmysl. Takových splácanin jsem viděl poměrně dost. Určitě ti ještě někdo napíše kdo má tuto značku zmapovanou do podrobna. Jinak tvůj zelený 2499 je jinak žádaný model této značky.

            Nsumec 1950 - Profil | Čt 13.8.2015 8:36:05

            boticar >> Mám jich pět zelených,po červené ale ani stopa.

              Nboticar - Profil | Čt 13.8.2015 8:09:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Zdravím Vás dámy a pánové a přicházím s jedním dotazem (snad to tu už nebylo).
              Bylo běžné, že evropské verze Shakespearu Ambidex Super byly lakovány napřed červenou metalízou jako americké verze a následně zelenou metalízou do Evropy?
              Mám totiž lehce odřený model 2499 a prosvítá na něm červená, viz foto. Pro srovnání můj větší typ, s barvou do USA.

                NMagič - Profil | St 12.8.2015 23:11:56

                Hardyman >> Jo Honzo tvrdil ale branit kamarády budu,to se na mě nezlob.

                  NHardyman - Profil | St 12.8.2015 23:09:08

                  Ziggy >> Petře jenom se divím tobě a pak sám sobě, že jsem smazal to co jsi napsal. Jestli se to zakládá na pravdě vědí jenom zúčastnění. Může si každý psát co chce pokud se nejedná o vulgarismy. Dotyčný, kterému se nelíbí tvoje připomínka, myslím tvrdil, že sem už nepoleze a hle je tu asi nemůže bez RETRA být.

                    NZiggy - Profil | St 12.8.2015 23:05:58

                    Honzo, promiň, nemohl jsem se udržet, smaž to až budeš mít čas, snad už bude pokoj
                    a pro příště? doufám že si budeme vyřizovat věci mezi sebou a ne se špinit přede všema, já to nechtěl ale musel jsem se bránit

                      NMagič - Profil | St 12.8.2015 23:03:12

                      Tak to pěkný hovno vole:-) Srovnej si to pořádně v té Tvé překupnícké palici a neblej tady výplody te sve předimenzované fantazie.:-)

                        NZiggy - Profil | St 12.8.2015 22:50:51

                        Magič >> Ahoj Milane, docela koukám že jsi sem vešel.........
                        Jinak jsi byl ty jako jeden z prvních práskačů který mi hodil info o tom jak to tam bylo!!!!!!
                        jo jo, a jdi se podívat do očí všem na retrosraz.....


                          NHardyman - Profil | St 12.8.2015 22:47:36

                          Ziggy >> Už se stalo je prázdno, vidíš o co jsi přišel o fajn zábavu.

                            NZiggy - Profil | St 12.8.2015 21:49:54

                            adam.diviak >> moc pěkné kolečko, ještě jsem neměl čest ho vidět osobně.....

                              NZiggy - Profil | St 12.8.2015 21:37:35

                              Myslím že opravdových skvostů v prvotřídním stavu je už žalostně málo, a ten kdo takovou věc bude chtít mít tak si jí koupí, tak to mám alespoň já.......

                              základem je přece vědět co chci

                                NZiggy - Profil | St 12.8.2015 21:18:00

                                Hardyman >> to je další pecka Honzo, nádherný proutek, signace je supr, nevidí se moc...........
                                mapu dej odborníkovi, šikovný si sní poradí lehce, jsou to nádherné věci, moc, jo to je historie

                                P.S. už jsi měl potom schránku, ozvu se zítra

                                  NHardyman - Profil | St 12.8.2015 21:13:01

                                  adam.diviak >> Neni třeba děkovat, časem opět něco připravím co by stálo za zhlédnutí.

                                    Nadam.diviak - Profil | St 12.8.2015 20:31:07

                                    Hardyman >> Dakujem. Vždy poteší niečo čo ešte nemám, zvlášť keď ide o model, ktorý nie je bežný.

                                      NTiIak - Profil | St 12.8.2015 20:07:41

                                      Pepé - Vsetín >> Ja som koli takýmto ludom prestal zbierať retro,úplne ma znechutili nekalé praktiky niektorých bezcharakterov:( už si len občasne pozriem fotky napríklad tu a tým to končí :(

                                        Nsumec 1950 - Profil | St 12.8.2015 19:48:51

                                        Tak tak,chlapci.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly