Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NHardyman - Profil | St 12.8.2015 19:45:02

venca1 >> A bezcenný brak by skončil v popelnici....

    NPepé - Vsetín - Profil | St 12.8.2015 19:37:39

    TiIak >> jednak charakterní člověk se nesnaží přeplácet svojí nabídkou někoho jiného

    a druhak charakterní člověk neodřekne již dohodnutý kšeft kvůli většímu zisku... na toto musíš mít žaludek a charakter utopený ve studni. potom to evidentně není problém.

      NTiIak - Profil | St 12.8.2015 19:22:46

      Retro veci sú krásne.No čo s toho,že ked sa objaví niečo zaujímavé,tak niektorí "retro zberatelia" robia neférove veci ako že zaplatí viac-preplatí cenu.Myslíte si,že je to fér byť prvý záujemca na kúpu a príde niekto iný a nanúti predajcovi vyššiu sumu?

        NHardyman - Profil | St 12.8.2015 18:29:45

        adam.diviak >> Kolečko od Stibůrka parádní a málo vídaný model. Buď rád, že ho.vlastníš já mám také jeden.

          Nsumec 1950 - Profil | St 12.8.2015 18:19:37

          venca1 >> Ano,máš pravdu.Já mám rád i rozmanitost.Proto jsem v poslední době nakoupil i pár Damů.

            Nsumec 1950 - Profil | St 12.8.2015 18:15:53

            Hardyman >> Třeba to bude jeden z mých nových směrů.Zatím nejsem ještě rozhodnutý.

              Nvenca1 - Profil | St 12.8.2015 18:14:37

              sumec 1950 >> Ano, cenu dělají sběratelé, pokud by nebyli, tak to všechno co máme, by byl bezcenný brak.:-)

                NHardyman - Profil | St 12.8.2015 18:12:20

                sumec 1950 >> Jasně když je věc pěkná a toužíš po ní tak proč si neudělat radost. Já jedině bych bral Altex III ten jediný nemám. Pokud ho koupím nebo ne trápit se s tím nebudu.

                  Nsumec 1950 - Profil | St 12.8.2015 18:06:39

                  venca1 >> Ceny se řídí nabídkou a poptávkou. Obojí se začíná v Česku řítit do extrému.A u toho být tedy nemusím.Tím se uvolní a zmírní bysnys některým lidem.Je to na dizkuzi třeba na retrosrazu.

                    Nsumec 1950 - Profil | St 12.8.2015 17:58:22

                    Hardyman >> Honzo,nevylučuji možnost,že sbírku rozšířím o zajímavé kousky ze zahraničí.Jistě by to bylo zajímavé.

                      Nsimi1977 - Profil | St 12.8.2015 17:58:07

                      Pánové,musím reagovat na to haraburdí:pro Ty,co již skoro všechno mají,myslím tím modely,typy atd.,pro Ty je to haraburdí,ale ruku na srdce,když jste i Vy začínali sbírat navijáky,pruty atd....bylo to pro Vás haraburdí,když Vám chyběl nějaký díl???

                        Nvenca1 - Profil | St 12.8.2015 17:57:18

                        sumec 1950 >> Kdo určuje, co má skutečnou cenu? :-)))

                          Nadam.diviak - Profil | St 12.8.2015 17:51:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          v poslednej doby som mal retrosuchoty, ale pomaly sa to zas rozbieha :)

                            NHardyman - Profil | St 12.8.2015 17:48:23

                            sumec 1950 >> Tondo mám ještě pár kousků na opravu a pak na pruty kašlu mám jich hodně. Pár navijáků zrenovuji a bude konec k radosti mi stačí co vlastním. Začnu navijákem Hardy Altex I nejmenší model této řady. Ty pruty co se mi hodit nebudou prodám najednou jako jsi to udělal ty.

                              Nsumec 1950 - Profil | St 12.8.2015 17:24:22

                              venca1 >> Haraburdího bude ještě nadlouho dost,ale kvalitních originálních kousků málo.Sám jsem se haraburdího raději zbavil.Ponechal jsem si jenom to,co má skutečnou cenu.I tak už nemám potřebu kupovat všechno.Mám toho už dost

                                Nvenca1 - Profil | St 12.8.2015 16:58:50

                                Rasto. >> I to haraburdí za chvíli nebude. :-))

                                  NRasto. - Profil | St 12.8.2015 15:36:47

                                  Hardyman >> no sak prave...ja som to vzdal..mam doma kopu haraburd ale len par toho co naozaj za nieco stoji...

                                    NMates PB - Profil | St 12.8.2015 15:22:30

                                    Hardyman >> Na náhradní díly...? :-)) To je k tý hromadě veteše :-)

                                      NHardyman - Profil | St 12.8.2015 15:18:50

                                      Rasto. >> Jo jo díky jsem rád za každou věc mám rád, ale kvalitní kousky. K čemu je hromada bezcenné veteše.

                                        NRasto. - Profil | St 12.8.2015 14:27:37

                                        Hardyman >> tak to je parada !

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly