Fotoaparát pro Barynku

Zdravím všechny,

Tak jsem po krátké pauze, která byla zapotřebí, založil novou diskuzi, ve které zveřejním příspěvky rybářů, kteří přispěli a poslali peníze na foťák pro Barynku. Tato diskuze bude ale hlavně od toho, aby se zde vybral foťák, který se nakonec Barynce zakoupí.

Předem upozorňuji, že příspěvky, které nebudou souviset s výběrem foťáku a které budou nějakým způsobem urážet nebo jakkoliv narušovat průběh diskuze, budou nekompromisně mazány a autor dostane kartu. Upozorňuji předem, aby poté nějaký inteligent nezakládal diskuzi o tom, jak dostal kartu a hrozně ho to pohoršilo.

Z vašich minulých tipů jsem vybral tyto 3 foťáky - favority, ze kterých v této diskuzi vybereme vítěze.

http://www.kasa.cz/digitalni-foto/koupit/906587/ca​non/canon-powershot-a1100-is-blue-modr-gp-power-bank-4-​4x2300mah-b0020-sandisk-4gb-sdhc-ultra-ii/

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=6443​5

http://www.megapixel.cz/canon-powershot-sx120-is


Ten první foťák je kompletní set i s baterkami a kartou a Barynka by k tomu dostala ještě dáreček v podobě žehličky na vlasy..:-) Přikoupilo by se už jen pouzdro.

Druhý foťák je trochu dražší, ale myslím, že to nevadí, protože peněz se vybralo mnohem víc, než se předpokládalo. Tento fotoaparát je napájen z akumulátoru. Tzn. že by se dokoupil nejspíš ještě jeden akumulátor do zásoby a pouzdro s kartou.

Třetí fotoaparát se mně osobně líbí asi nejvíce, je sice trošku větší, ale myslím, že Barynce by to nevadilo. Je k němu i 4 GB karta a je napájen na baterie. Dokoupila by se nabíječka s bateriemi a pouzdro.

Když by se vybral fotoaparát napájený na tužkové baterie, potom bych zakoupil baterie zn. Sanyo Eneloop spolu s nabíječkou stejné značky. Dle vašich názorů jsou tyto baterie velmi dobré.

Tak, to je asi vše, tak můžeme vybírat...;-)
Autor diskuse: Freaky Styley - Profil , 9.11.2009 všeobecné - ostatní

Hugo Fisher - Profil | Út 10.11.2009 12:54:38

Maxxx >> MrKos ale nemel nemluvil o Olympusu, ale Panasonicu DMC-TZ6EP-S ...

    Maxxx - Profil | Út 10.11.2009 12:54:20

    MrKos >> a ještě jsem zapomněl tolik oblíbené rozlišení- Olymp má tuším 8 a Canon 10Mpx

      Maxxx - Profil | Út 10.11.2009 12:42:26

      MrKos >> Tak samozřejmě jeto hlavně v technickém vybavení.Zkratkou popíši:
      Olympus- Optický zoom 3x Canon 10x
      mechanický stabilizátor olymp.-ne canon -ano
      jako velké mínus je, že u Olympusu nejde manuálně zaostřovat kdežto u Canonu ano
      Olympus
      Není možný plně manuální expoziční režim
      Není možný poloautomatický režim s prioritou času
      Není možný poloautomatický režim s prioritou clony
      Canon
      Expozice - priorita clony ano
      Expozice - priorita závěrky ano
      Expozice - plný manuál ano
      sekvenční snímání je taky u Canonu o něco rychlejší

        Freaky Styley - Profil | Út 10.11.2009 9:02:25

        Káceč >> Je pravda, že cesta mě vyjde na dost, protože je to pořádnej kus, ale nechci na ní od vás příspívat...ale moc Ti děkuju za nabídku, cením si toho...;-)

          Shadow - Profil | Út 10.11.2009 7:51:41

          http://www.mironet.cz/samsung-wb500--102-mpix--10x​-zoom--27quot-lcd--stabilizace--hd-video--sedy+dp94723/​

          Pouze malý tip: foťák umí i video v kvalitě HD, podstatná věc je také hmotnost a tady je pouze 215g. Kamarád je s ním spokojený.

            MrKos - Profil | Út 10.11.2009 7:29:13

            Maxxx >> v čem konkrétně je nesrovnatelně lepší?

              Pinďa2 - Profil | Út 10.11.2009 7:24:16

              urby fishing >> Freaky Styley >> Ahoj, jsem ujetej na Canon, takže č:3.

                Čendík - Profil | Út 10.11.2009 7:09:10

                Já osobně bych byl pro ten canon - jsou to dobrý foťáky, dělají krásné fotky.

                  Maxxx - Profil | Út 10.11.2009 0:34:19

                  Na druhou stranu Olympus Mju 850 SW je foťák kterej se může namočit, může spadnout a fotky budou dobré tím jsou kompakty od Olympusu známé.

                    Maxxx - Profil | Út 10.11.2009 0:21:11

                    Z toho co je v nabídce na výběr je samozřejmě canon-powershot-sx120-is nesrovnatelně nejlepší.

                      Káceč - Profil | Po 9.11.2009 23:53:15

                      urby fishing >> Freaky Styley >> Vzhlem k tomu,že Barynka bude mít na foťák i další rybářské potřeby,což jí z celeho srdce přeji,tak jí nepřispěji.Přispěji ovšem Tobě na na cestu k ní.Pokud to ovšem není proti Tvému počínání.Tak asi 200Kč na PHM.Je to možné?

                        Hrochoroh - Profil | Po 9.11.2009 23:01:03

                        V této kategorii doporučuji zakoupit fotoaparát č. 3

                          Freaky Styley - Profil | Po 9.11.2009 20:47:54

                          iL3gAl >> v názvu toho odkazu jsou takový čtverečky, když si všimneš, takže název zkopíruj, čtverečky smaž a mělo by to jít....

                            Freaky Styley - Profil | Po 9.11.2009 20:46:49

                            Hugo Fisher >> jj s těma odkazama je nějakej problém, jsou tam ty čtverečky,ty stačí jen smazat...jj takže tobě se líbí foták č. 2...ok..:-)

                              omambik - Profil | Po 9.11.2009 20:45:28

                              Vapi >> Jestli jsi se ze zadání nic nedozvěděl tak se vrať na vlastní žádost na základku a nauč se číst , ale to asi nepomůže protože vhledem k tvému věku jsi sežral všechnu moudrost světa

                                iL3gAl - Profil | Po 9.11.2009 20:45:06

                                urby fishing >> Freaky Styley >> Bohužel mi nefunguje odkaz na foťák číslo 2 ani 1

                                  Hugo Fisher - Profil | Po 9.11.2009 20:43:45

                                  urby fishing >> Freaky Styley >> nejak mi nefunguji odkazy (nevim proc) .. ale mne se libil napriklad ten co sem postoval MrKos - Po 9.11.2009 20:18:28

                                    Nebel1 - Profil | Po 9.11.2009 20:42:44

                                    Panasonic

                                      Freaky Styley - Profil | Po 9.11.2009 20:42:09

                                      Hugo Fisher >> takže foták č.3 ne, foták č. 2 ano

                                        Červené karty: Martimo, kam!kaze, Vapi, Bomber76