Fotoaparát pro Barynku

Zdravím všechny,

Tak jsem po krátké pauze, která byla zapotřebí, založil novou diskuzi, ve které zveřejním příspěvky rybářů, kteří přispěli a poslali peníze na foťák pro Barynku. Tato diskuze bude ale hlavně od toho, aby se zde vybral foťák, který se nakonec Barynce zakoupí.

Předem upozorňuji, že příspěvky, které nebudou souviset s výběrem foťáku a které budou nějakým způsobem urážet nebo jakkoliv narušovat průběh diskuze, budou nekompromisně mazány a autor dostane kartu. Upozorňuji předem, aby poté nějaký inteligent nezakládal diskuzi o tom, jak dostal kartu a hrozně ho to pohoršilo.

Z vašich minulých tipů jsem vybral tyto 3 foťáky - favority, ze kterých v této diskuzi vybereme vítěze.

http://www.kasa.cz/digitalni-foto/koupit/906587/ca​non/canon-powershot-a1100-is-blue-modr-gp-power-bank-4-​4x2300mah-b0020-sandisk-4gb-sdhc-ultra-ii/

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=6443​5

http://www.megapixel.cz/canon-powershot-sx120-is


Ten první foťák je kompletní set i s baterkami a kartou a Barynka by k tomu dostala ještě dáreček v podobě žehličky na vlasy..:-) Přikoupilo by se už jen pouzdro.

Druhý foťák je trochu dražší, ale myslím, že to nevadí, protože peněz se vybralo mnohem víc, než se předpokládalo. Tento fotoaparát je napájen z akumulátoru. Tzn. že by se dokoupil nejspíš ještě jeden akumulátor do zásoby a pouzdro s kartou.

Třetí fotoaparát se mně osobně líbí asi nejvíce, je sice trošku větší, ale myslím, že Barynce by to nevadilo. Je k němu i 4 GB karta a je napájen na baterie. Dokoupila by se nabíječka s bateriemi a pouzdro.

Když by se vybral fotoaparát napájený na tužkové baterie, potom bych zakoupil baterie zn. Sanyo Eneloop spolu s nabíječkou stejné značky. Dle vašich názorů jsou tyto baterie velmi dobré.

Tak, to je asi vše, tak můžeme vybírat...;-)
Autor diskuse: Freaky Styley - Profil , 9.11.2009 všeobecné - ostatní

Freaky Styley - Profil | Po 9.11.2009 20:07:54

cipa >> původně bylo řečeno a dáno, že na foták bude vyhrazeno 6000,- takže zase nechci kupovat foták i s příslušenstvím za desítku....Marušce bohatě stačí foták i za 6-7 tisíc...poté si myslím bude spíš na místě koupit nějakej ten feeder s navijáčkem. Ale dík.

    cipa - Profil | Po 9.11.2009 20:05:03

    urby fishing >> Freaky Styley >> když budeš mít už k dispozici tolik peněz tak bych já osobně šel do něčeho lepšího než co nabízíš
    http://www.azfoto.cz/_web/panasonic/panasonic_lumi​x_dmc-fz38.php

      omambik - Profil | Po 9.11.2009 20:03:32

      urby fishing >> Freaky Styley >> Taky jsem pro ten druhý myslím , že zaty peníze je naprosto dostačující a za ten zbytek bude určitě slušnej feeder + naviják a možná i futrál

        Freaky Styley - Profil | Po 9.11.2009 19:58:04

        yvana >> podívej se třebas do mojí karty, najdeš tam už jednu diskuzi ohledně téhle věci...

          yvana - Profil | Po 9.11.2009 19:56:56

          urby fishing >> Freaky Styley >> Ahojky kluci nejsem tu dlouho tak se prosím ptám o co vůbec šlo,kdo je Barynka.Díky

            Freaky Styley - Profil | Po 9.11.2009 19:56:38

            Pextr >> jj Canon si chválí hrozně moc lidí...

              Pextr - Profil | Po 9.11.2009 19:56:19

              urby fishing >> Freaky Styley >> mám canon a jsem spokojen

                Freaky Styley - Profil | Po 9.11.2009 19:55:40

                bobrman >> nj, bez těch bolestí to holt asi nešlo, ale tak snad už to bude dobrý....dík;-)

                  Freaky Styley - Profil | Po 9.11.2009 19:55:09

                  malamut >> jo, dobrý...hlas pro panasonic:-)

                    malamut - Profil | Po 9.11.2009 19:52:20

                    Jednoznačně ten Panasonic. A myslím, že druhý aku není nezbytný, nevšiml jsem si kolik výrobce udává zhotovení snímků na nabití ale určitě to nebude míň než 200 - 300 fotek (vycházím ze zkušenosti s Olympusem C5060, tam je to o dost víc). A parametry má hodně dobrý a ohnisko začíná dost krátký takže kdyby začala kaprařit, nebude muset tolik natahovat ruce :-)))

                      Freaky Styley - Profil | Po 9.11.2009 19:51:20

                      tomm >> :-)

                        Freaky Styley - Profil | Po 9.11.2009 19:49:42

                        Mirek M. >> Díky moc za příspěvek...;-) Beru na vědomí:-)

                          Mirek M. - Profil | Po 9.11.2009 19:48:16

                          Ahoj.Jestli mohu za sebe doporučil bych koupit značku CANON.My máme v rodině celkem čtyři modely a nikdo s něma nemá nejmenší problem,ale hlavně kvalitní fotky.Určitě bych se přiklonil kfotáku na baterie.Já osobně mám Ixus na akumulátor.Není to špatný,ale baterie vydží déle,ale hlavně jsou dostupnější.Dcera používá baterie a nabíječku Sanyo Eneloop a musím přiznat,že vyfotí mnohem víc fotek.Baterie totiž mají minimální vybíjecí schopnost.Snad Barynce vyberete to nejlepší.Petruv zdar

                            Freaky Styley - Profil | Po 9.11.2009 19:44:27

                            foxxx >> designově se mi taky líbí nejvíc č.2...ale zase, design není priorita....

                              Angle face CZ - Profil | Po 9.11.2009 19:43:13

                              urby fishing >> Freaky Styley >> Rozbalil jsi nástrahy :)) chtělo by to dát do něčeho většího moc se to tam nevlezlo :))) jinak SZ

                                foxxx - Profil | Po 9.11.2009 19:43:06

                                urby fishing >> Freaky Styley >> Designově nejhezčí je č.2 ten Panasonic,ale stačil by i ten první Canon...

                                  Freaky Styley - Profil | Po 9.11.2009 19:42:32

                                  Angle face CZ >> nene, musím říct, že všichni zatím poslali, co slíbili! a pár lidí dokonce poslalo i o trošku víc, než původně slíbili...;-) konečné částky jsou zveřejněny dole:-)

                                    Freaky Styley - Profil | Po 9.11.2009 19:41:08

                                    Zde je seznam lidí, od kterých už mi přišli peníze:

                                    Freaky Styley - 300,-
                                    Stillman – 300,-
                                    OG – 300,-
                                    Baitruner2 – 300,-
                                    Abe – 300
                                    Nebel1 – 150,-
                                    Kuman – 200,-
                                    Hlinomaz – 200,-
                                    Stepa23 – 100,-
                                    Ferda77 – 100,-
                                    Pinďa2 – 100,-
                                    Osprey – 100,-
                                    Angle Face CZ – 300,-
                                    Dejv – 200,-
                                    Esox100 – 300,-
                                    Omambik – 300,-
                                    JohnMce – 100,-
                                    MP-E65mm – 350,-
                                    Malamut – 200,-
                                    Bobrman – 100,-
                                    Piskořík – 100,-
                                    DickCZ – 200,-
                                    Barudan – 200,-
                                    Adraj.x – 300,-
                                    RomikS – 200,-
                                    Snoopy - 200,-
                                    Bezrybka jiří 1962 – 300,-
                                    Hanlala – 500,-
                                    Facit – 100,-
                                    Noční ryba – 300,-
                                    El Duffus – 100,-


                                    + jeden kolega, který nechtěl být zveřejněn a přispěl částkou 500,-


                                    To dohromady činí již 7 300,- Kč…! Jestliže mi přijde i zbytek slíbených peněz ( a já věřím, že ano), dostanem se na konečnou částku cca 10 500,- Kč…!

                                    + připočtěme i to, že Barynka má od několika kolegů ještě slíbené nástrahy na ryby, jeden vláčkařský a jeden plavačkový prut.


                                    PS: Lidé, kteří budou posílat poslední peníze budu samozřejmě průběžně zveřejňovat, aby bylo vše podložené.

                                      tomm - Profil | Po 9.11.2009 19:40:23

                                      urby fishing >> Freaky Styley >> No určitě ten s tou žehličkou na vlasy, o jiném bych ani neuvažoval:-)

                                      Ty seš valič!

                                        Angle face CZ - Profil | Po 9.11.2009 19:38:48

                                        urby fishing >> Freaky Styley >> No ne zdar :) taky jsem pro powershot :) vypadá hodně dobře za tu cenu :)) a co stalo se ,že ten kdo napsal že dá nedal ??

                                          Červené karty: Martimo, kam!kaze, Vapi, Bomber76