- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fotoaparát pro Barynku
Tak jsem po krátké pauze, která byla zapotřebí, založil novou diskuzi, ve které zveřejním příspěvky rybářů, kteří přispěli a poslali peníze na foťák pro Barynku. Tato diskuze bude ale hlavně od toho, aby se zde vybral foťák, který se nakonec Barynce zakoupí.
Předem upozorňuji, že příspěvky, které nebudou souviset s výběrem foťáku a které budou nějakým způsobem urážet nebo jakkoliv narušovat průběh diskuze, budou nekompromisně mazány a autor dostane kartu. Upozorňuji předem, aby poté nějaký inteligent nezakládal diskuzi o tom, jak dostal kartu a hrozně ho to pohoršilo.
Z vašich minulých tipů jsem vybral tyto 3 foťáky - favority, ze kterých v této diskuzi vybereme vítěze.
http://www.kasa.cz/digitalni-foto/koupit/906587/canon/canon-powershot-a1100-is-blue-modr-gp-power-bank-4-4x2300mah-b0020-sandisk-4gb-sdhc-ultra-ii/
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=64435
http://www.megapixel.cz/canon-powershot-sx120-is
Ten první foťák je kompletní set i s baterkami a kartou a Barynka by k tomu dostala ještě dáreček v podobě žehličky na vlasy..:-) Přikoupilo by se už jen pouzdro.
Druhý foťák je trochu dražší, ale myslím, že to nevadí, protože peněz se vybralo mnohem víc, než se předpokládalo. Tento fotoaparát je napájen z akumulátoru. Tzn. že by se dokoupil nejspíš ještě jeden akumulátor do zásoby a pouzdro s kartou.
Třetí fotoaparát se mně osobně líbí asi nejvíce, je sice trošku větší, ale myslím, že Barynce by to nevadilo. Je k němu i 4 GB karta a je napájen na baterie. Dokoupila by se nabíječka s bateriemi a pouzdro.
Když by se vybral fotoaparát napájený na tužkové baterie, potom bych zakoupil baterie zn. Sanyo Eneloop spolu s nabíječkou stejné značky. Dle vašich názorů jsou tyto baterie velmi dobré.
Tak, to je asi vše, tak můžeme vybírat...;-)
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
6x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Barynka - Profil | Út 9.2.2010 13:44:14
děkuju ti moc, a to víš, že si toho foťáčku moc vážím a taky se mooc těšim až s ním budu natáčet jarní videa :) to bude super !
Dejv - Profil | Po 8.2.2010 20:42:30
Hodně štěstí, holka, a jen víc takových přátel..
Angle face CZ - Profil | Po 8.2.2010 16:21:28
Freaky Styley - Profil | Po 8.2.2010 16:03:16
Nikoho to nebolelo (možná závistivce a za to jsem taky moc rád), ba naopak, myslím, že to dost lidí potěšilo...přispět a sledovat celkový vývoj a průběh sbírky.
Takže všem, kteří se kladně podíleli na průběhu sbírky ještě naposledy moc děkuju.
A Maruško, doufám, že na to nový ryb. nádobíčko nachytáš samý pěkný ryby...;) a foťáček ať Ti fotí a slouží co nejdéle a co nejlépe...! ;-)
Freaky Styley - Profil | Po 8.2.2010 15:58:33
Takže, když to zrekapitulujem a tak celkově shrnem, tak Maruška od nás, hodných MRKařů, dostala:
- Foťák s veškerým příslušenstvím v celkové hodnotě 7 615,- Kč!
- Peníze, které zbyly a to: 2015,- Kč ( za to si Maruška nakoupila feederové vybavení )
- Vláčecí prut, ryb. vestu a smáčky od Nebela1
- Vláčecí nástrahy od Angle Face, Kebatora a mého táty
- a od Turni má Maruška ještě slíbený plavačkový prut
....a to myslím, že je fakt dobrý...:-)
Mitchell - Profil | Po 18.1.2010 22:42:18
Barynka - Profil | Po 18.1.2010 21:40:25
Dalas - Profil | Po 18.1.2010 21:32:12
Barynka - Profil | Po 18.1.2010 21:16:35
Mitchell - Profil | Po 18.1.2010 21:14:08
Mitchell - Profil | Po 18.1.2010 21:13:40
Mitchell - Profil | Po 18.1.2010 21:13:07
Leader CZ - Profil | Po 18.1.2010 21:11:07
Barynka - Profil | Po 18.1.2010 21:10:51
P.S. Zasílám fotky jak to u nás vypadá ...
Barynka - Profil | Po 18.1.2010 21:08:15
Nečekala bych ten příspěvek sem o mě:) potěšilo mě to díky!
Ale zima mě teď celkem štve, pořád mrzne, sněží...a já už mám naplánovaný kam půjdu chytat, na co budu chytat ale to počasí pořád ne a ne to dovolit...:( a co ty taky se tak těšíš na jaro jako já?
Sven - Profil | Po 18.1.2010 21:08:12
Sven - Profil | Po 18.1.2010 21:01:05
Leader CZ - Profil | Po 18.1.2010 20:58:49
Steve006 - Profil | Po 18.1.2010 20:55:48
Dalas - Profil | Po 18.1.2010 20:54:12
Leader CZ - Profil | Po 18.1.2010 20:51:51
Sven - Profil | Po 18.1.2010 20:49:12
Leader CZ - Profil | Po 18.1.2010 20:46:33
Steve006 - Profil | Po 18.1.2010 20:41:15
Červené karty: Martimo, kam!kaze, Vapi, Bomber76
Kde to žije - všechna témata
SoRybáři a vinařství 930
SoATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoBoilies TB baits- chytací řada 47
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
So🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoRybářský kniho - koutek 145
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17


















