Fotoaparát pro Barynku

Zdravím všechny,

Tak jsem po krátké pauze, která byla zapotřebí, založil novou diskuzi, ve které zveřejním příspěvky rybářů, kteří přispěli a poslali peníze na foťák pro Barynku. Tato diskuze bude ale hlavně od toho, aby se zde vybral foťák, který se nakonec Barynce zakoupí.

Předem upozorňuji, že příspěvky, které nebudou souviset s výběrem foťáku a které budou nějakým způsobem urážet nebo jakkoliv narušovat průběh diskuze, budou nekompromisně mazány a autor dostane kartu. Upozorňuji předem, aby poté nějaký inteligent nezakládal diskuzi o tom, jak dostal kartu a hrozně ho to pohoršilo.

Z vašich minulých tipů jsem vybral tyto 3 foťáky - favority, ze kterých v této diskuzi vybereme vítěze.

http://www.kasa.cz/digitalni-foto/koupit/906587/ca​non/canon-powershot-a1100-is-blue-modr-gp-power-bank-4-​4x2300mah-b0020-sandisk-4gb-sdhc-ultra-ii/

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=6443​5

http://www.megapixel.cz/canon-powershot-sx120-is


Ten první foťák je kompletní set i s baterkami a kartou a Barynka by k tomu dostala ještě dáreček v podobě žehličky na vlasy..:-) Přikoupilo by se už jen pouzdro.

Druhý foťák je trochu dražší, ale myslím, že to nevadí, protože peněz se vybralo mnohem víc, než se předpokládalo. Tento fotoaparát je napájen z akumulátoru. Tzn. že by se dokoupil nejspíš ještě jeden akumulátor do zásoby a pouzdro s kartou.

Třetí fotoaparát se mně osobně líbí asi nejvíce, je sice trošku větší, ale myslím, že Barynce by to nevadilo. Je k němu i 4 GB karta a je napájen na baterie. Dokoupila by se nabíječka s bateriemi a pouzdro.

Když by se vybral fotoaparát napájený na tužkové baterie, potom bych zakoupil baterie zn. Sanyo Eneloop spolu s nabíječkou stejné značky. Dle vašich názorů jsou tyto baterie velmi dobré.

Tak, to je asi vše, tak můžeme vybírat...;-)
Autor diskuse: Freaky Styley - Profil , 9.11.2009 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | Po 9.11.2009 20:37:22

MrKos >> jj

    NMrKos - Profil | Po 9.11.2009 20:36:43

    Hugo Fisher >> taky si myslím že ten lumix je o třídu jinde ... v poměru cena/výkon

      NHugo Fisher - Profil | Po 9.11.2009 20:35:39

      osprey >> mne se nelibi .. neb zacina na 36mm - to je dnes fakt malo siroky.

      Zlaty ten panasonic, co byl zmineny nekde nize (asi za 6,5 tisice)

        NFreaky Styley - Profil | Po 9.11.2009 20:34:58

        osprey >> supr, díky moc. Hodně jsi mi pomohl...;)

          Nosprey - Profil | Po 9.11.2009 20:32:57

          Srdečně zdravím přítomnou společnost.
          Z nabídky se mi zamlouvá poslední stroj, neb jsem zavilý canonista, i když Panasonic FZ 28 by taky byla slušná volba.
          Doporučuju tenhle zdroj. Oehling je dost spolehlivý a patří k nejlevnějším.

          Aby se tam hned nemusel každý vrhat, mají ho tam za 5 600,-

          http://oehling.cz/inshop/digitalni-canon/canon-pow​​ershot-sx120-is-cerny-%5Bid-177462%5D.html

            NVapi - Profil | Po 9.11.2009 20:32:23

            omambik >> Diky za informaci ale ze zadani sem se toho moc nedozvedel a ty blby keci si nech na nekoho jinyho.

              Nomambik - Profil | Po 9.11.2009 20:25:05

              Vapi >> Jestli jsis blbě přečetl zadání diskuse tak to udělej znovu a pečlivě a odval se jinam, ale už je po večerníčku

                Nomambik - Profil | Po 9.11.2009 20:22:25

                Lazar >> Jestli jsis blbě přečetl zadání diskuse tak to udělej znovu a pečlivě a odval se jinam

                  NMrKos - Profil | Po 9.11.2009 20:22:22

                  urby fishing >> Freaky Styley >> jednoduchou anketu klidně nahoď... kromě lidí kteří tomuhle nefandí tam mohou klikat lidi kteří tomu rozumí a přitom do diskuze nepřispějí a právě jejich názor je docela cenný

                  anketu typu značka, model a basta

                    NFreaky Styley - Profil | Po 9.11.2009 20:21:27

                    MrKos >> jj dík, až se foták vybere, tak samozřejmě se budu snažit najít nejlevnější ale zároven kvalitní a osvědčenou variantu, resp. webovou stránku.....

                      NFreaky Styley - Profil | Po 9.11.2009 20:20:27

                      yvana >> SZ

                        NMrKos - Profil | Po 9.11.2009 20:18:28

                        urby fishing >> Freaky Styley >> ten lumix ( prostřední ) se tváří býti slušným... tady ho máš ještě o pětikilo levnější http://www.exa.cz/digitalni-fotoaparat-panasonic-d​​mc-tz6ep-s/

                          NFreaky Styley - Profil | Po 9.11.2009 20:18:25

                          foxxx >> do tý anketu nejdu....mohli by tam přispívat i lidi, který tomuhle nefandí a pak by to bylo takový neobjektivní....radši si přečtu vaše názory tady v diskuzi...

                            Nyvana - Profil | Po 9.11.2009 20:18:12

                            urby fishing >> Freaky Styley >> koukák ale nic jsem nenašla prosím tě pošli odkaz.Dík

                              Ncipa - Profil | Po 9.11.2009 20:18:10

                              urby fishing >> Freaky Styley >> nechci rejpat,ale v titulku máš fotoaparát pro Barynku tak už teda bych ji koupil něco solidního a když si měl strop 6-7tisíc tak si to měl utnout a na psát vybráno konec tečka....,ale to je vaše věc

                                Nfoxxx - Profil | Po 9.11.2009 20:16:51

                                urby fishing >> Freaky Styley >> Měl bys zavést asi anketu...

                                  NZajda - Profil | Po 9.11.2009 20:15:58

                                  urby fishing >> Freaky Styley >> Canon...

                                    Nmalamut - Profil | Po 9.11.2009 20:13:48

                                    cipa >> to už se probíralo, vhodnější bude něco menšího a i kdyby, lepší je předchozí model 28.

                                      NFreaky Styley - Profil | Po 9.11.2009 20:09:07

                                      omambik >> inu dobrá..:) berem na vědomí

                                        Červené karty: Martimo, kam!kaze, Vapi, Bomber76