Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

Npoool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 19:20:27

Bubla:-) >> to jo, ale aby to pasovalo. nebo ty chceš zase dvoutakta?

    NBubla:-) - Profil | Po 8.2.2010 19:20:08

    poool-PavelSečka >> tady je video jak to leti s patnackou http://www.riku.sk/sk/clny-a-plavidla/kmax

      NBubla:-) - Profil | Po 8.2.2010 19:16:55

      poool-PavelSečka >> ta by byla idealni.jen ze musim sehnat selvu abych nemusel kupovat jiny ovladani.

        Npoool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 19:10:38

        Bubla:-) >> a co tam chceš, nějakou dvacku?

          NBubla:-) - Profil | Po 8.2.2010 19:08:40

          poool-PavelSečka >> jo jede kdyz sem sam a par veci ale jak se lod nalozi je konec.

            Npoool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 19:00:00

            KRAKONOŠ1 >> čau, to je dobrá ..ale už moc dlouhá:)) stačilo by tak 14dní.

              Npoool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 18:59:06

              Bubla:-) >> časem bude všechno.. ale i ta 9,9 stím jede slušně ne?

                NKRAKONOŠ1 - Profil | Po 8.2.2010 18:52:09

                poool-PavelSečka >> no vidíš pak že není dlouhá zima k nečemu dobrá:))

                  NBubla:-) - Profil | Po 8.2.2010 18:50:59

                  poool-PavelSečka >> no jeste silnejsi motor a sehnat plachtu na lodni bivy a je komplet hotovo.

                    Npoool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 18:45:21

                    Bubla:-) >> parádní práce.
                    ..výhoda že to máš kde kutit i přes zimu.

                      NBubla:-) - Profil | Po 8.2.2010 18:44:34

                      KRAKONOŠ1 >> dik.kdyz se tam potkame muzes se povozit klidne sam.

                        NKRAKONOŠ1 - Profil | Po 8.2.2010 18:42:19

                        Bubla:-) >> zdar fešná bárka až budu na orlasu koncem května tak mě můžeš povozit:)

                          NBubla:-) - Profil | Po 8.2.2010 18:37:34

                          poool-PavelSečka >> jj delal.na co sem stacil tak je delany.

                            Npoool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 18:35:38

                            hakin >>zdar, tak tady ji máš v plné polní. ..už ji máš objednanou jo?

                            TaH ..s tím bys doskákal až do bivaku.

                              Npoool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 18:33:09

                              Bubla:-) >> dobrýý, pěkně sis ji vyšperkoval. aspoň se přes zimu nenudíš:) konzolu řízení sis dělal?

                                NBubla:-) - Profil | Po 8.2.2010 17:51:50

                                TaH >> zatim sem neopravoval nic ale nakej ten sram uz na sobe ma ale vsechno je jenom barva.laminat sam o sobe drzi dost ale pocitam ze za par let opotrebeni udela sve a neni problem ji po case prelaminovat.

                                  NTaH - Profil | Po 8.2.2010 17:42:19

                                  Bubla:-) >> A co spodek lodi, už jsi musel i něco spravovat, nebo je ten laminát odolný?

                                    Nhakin - Profil | Po 8.2.2010 17:34:05

                                    Bubla:-) >> Aha. Už to vidim, som to zle pozrel. Berem pomaly inšpiráciu, za chvilu by som mal mať doma takú istú ako máš ty.

                                      NBubla:-) - Profil | Po 8.2.2010 17:29:19

                                      hakin >> do podlahy je akorad ta konzole destnik ne.laminat je silnej celkem dost tak ze kdyz mas dobry srouby drzi to fest.

                                        Nhakin - Profil | Po 8.2.2010 17:24:50

                                        Bubla:-) >> Daj detajlnejšie foto jak si to pripevnil do podlahy. Nieje problém s vrtanim do toho laminátu? Vidím že si tam navrtal dosť doplnkov. Je ten laminát dostatočne hrubý aby udržal šrobky?