Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

NBubla:-) - Profil | Po 8.2.2010 17:19:07

poool-PavelSečka >>

    NBubla:-) - Profil | Po 8.2.2010 17:00:51

    poool-PavelSečka >>

      NBubla:-) - Profil | Po 8.2.2010 16:56:17

      poool-PavelSečka >> ten destnik a drzak s pipakama sem delal jenom pro tata jelikoz na Orlasu chyta z lode.

        NTaH - Profil | Po 8.2.2010 16:34:12

        poool-PavelSečka >> Na tohle není třeba ani motor, na zavážku by to šlo.

        http://www.water-bird.eu/videogalerie.html

          NBubla:-) - Profil | Po 8.2.2010 15:53:21

          poool-PavelSečka >> jj.dojdu to na blejskat

            Npoool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 15:52:02

            Bubla:-) >> tak se pochlub co jsi nakutil a hoď sem nějaké fotky pro inspiraci.
            ..mi o tom povídej - zimu nesnáším. ještě že únor uteče celkem rychle a v březnu se už bude pomalu chystat a balit na první akci.

              NBubla:-) - Profil | Po 8.2.2010 15:48:00

              poool-PavelSečka >> kupoval sem v loni funglovku

                NBubla:-) - Profil | Po 8.2.2010 15:47:21

                poool-PavelSečka >> ta zima uz je pekne dlouha tak aspon kutim na lodi.dneska sem byl pro doklady udelal si drzak na destni,dalsi dva drzaky na klacky a zkratil nohu el.motoru.jeste ji musim pojistit a v breznu zase hura do It.

                  Npoool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 15:43:52

                  Bubla:-) >> kupoval jsi novas? nebo jsi registroval starší.

                    NBubla:-) - Profil | Po 8.2.2010 15:36:21

                    poool-PavelSečka >> no jo:-) uz dlouho ale teprve ted mam zaregistrovanou barku.

                      Npoool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 14:32:42

                      Bubla:-) >> další loďař?

                        NBubla:-) - Profil | Po 8.2.2010 13:11:05

                        kiwi >> dik.dneska sem si byl pro doklady od lode a zapomel sem se na to zeptat.

                          Nkiwi - Profil | Po 8.2.2010 12:55:42

                          Bubla:-) >> Je, výška musí být min.10cm

                            NBubla:-) - Profil | Po 8.2.2010 12:23:09

                            chlapi nevite prosim vas jestli je nakej predpis velikosti cisel na lodi??

                              Nblecha39 - Profil | Po 8.2.2010 12:01:20

                              poool-PavelSečka >> tak to jsi me uklidnil doufam ze od toho motoru nebudou chtit nejake papiry jdu k zubari kachna k obedu a zlomil jsem si zub hruza

                                NSimík1987 - Profil | Po 8.2.2010 12:00:03

                                poool-PavelSečka >> No, na to už se taky těším až to sleze a bude líp :o)))

                                  Npoool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 11:04:14

                                  jj. ale pořád je co dělat. ..a jen co sleze sníh, tak to teprve dosane ty správné obrátky

                                    NSimík1987 - Profil | Po 8.2.2010 10:39:35

                                    poool-PavelSečka >> Aha, takže se nebudeš alespoň nudit, když máš co dělat.