Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

KRAKONOŠ1 - Profil | Po 8.2.2010 20:57:16

Fery >> to můžou ale nemusí:)praxe zatím není a ještě přemýšlím o vysílačce

    poool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 20:55:54

    Simík1987 >> i tobě:))

      Fery - Profil | Po 8.2.2010 20:51:53

      KRAKONOŠ1 >> aha,ale běžná praxe je,že tě pustí i samotného,když neni v dosahu jiná větší loď..

        poool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 20:51:48

        Bubla:-) >> bylo to do 25ti let stáří, ale jak vstoupí v platnost ta nová vyhláška tak to bude omezené emisníma limitama. to je to CEčko co budou chtít. když jsem se o tom bavil ve čtvrtek s metodikem sps tak mluvil o roce 2004.

          blecha39 - Profil | Po 8.2.2010 20:42:54

          KRAKONOŠ1 >> tak radsi tu lahvinku vozit s sebou letos bude take prvni zkouska tak se uvidi

            KRAKONOŠ1 - Profil | Po 8.2.2010 20:22:00

            Fery >> nárok na to máš ale podle plavebního řádu ,,malá plavidla nemohou požadovat,aby byla proplavema zvláštˇ.Smějí vplouvat do plavební komory až na pokyn obsluhy"tak to tady píšou jinak to prubnu až letos praktická zkušenost chybí

              Simík1987 - Profil | Po 8.2.2010 20:19:27

              Brej večír všem

                Bubla:-) - Profil | Po 8.2.2010 20:13:04

                poool-PavelSečka >> kdyz uz sme u tech motoru nevis prosim te nahodou do jakeho stari jde motor prihlasit?

                  blecha39 - Profil | Po 8.2.2010 20:10:52

                  poool-PavelSečka >> no jak jsi mi to poslal na muj email tak to bylo prazdne jeste jsem ti daval adresu na kamose nevim jestli jsi to tam posilal me to nejde stahovat ko legu jsem dnes nevidel tak nevim jestli mu to doslo jinak jestli jsi to neposilal tak to posli sem pihus@seznam.cz dekuji

                    Fery - Profil | Po 8.2.2010 20:08:33

                    KRAKONOŠ1 >> fakt ne?..já myslel,že po Labi můžu jezdit jak chci a nebude problém..ne že bych jezdil,mám jen 5ti koňák,ale co kdyby..takže nárok na to nemám?

                      KRAKONOŠ1 - Profil | Po 8.2.2010 20:05:21

                      blecha39 >> samotnýho tě do komory nemusej pustit,leda možná po domluvě nebo za lahvinku

                        poool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 20:01:33

                        blecha39 >> ten manuál máš stažený? poslal jsem ti to úschovnou

                          poool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 19:59:43

                          blecha39 >> no, já jsem děsný všeznal. to jo:))
                          člověče co si pamatuju tak u nás to rozlišené ani nebylo. ale nemám teď u sebe chytré knížky tak se nemůžu kouknout. leda že by nějaké spešl výtahy pro nákladní lodě ..tam by to omezené mohlo být.

                            blecha39 - Profil | Po 8.2.2010 19:53:41

                            poool-PavelSečka >> nazdar pooliku ty jses takovej vseznal jak je to na rekach musi te pustit do kazde komory nebo jenom vetsi lode jinak bubla pekna lodka

                              poool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 19:52:22

                              Bubla:-) >> ty se š dokonce od fochu. ..tak víš jak na to.

                                Bubla:-) - Profil | Po 8.2.2010 19:37:16

                                poool-PavelSečka >> tak ja uz mel pet ruznejch motoru nektery i hodne stary a vzhled k tomu ze sem atomechanik tak sem si vse dal do kupi sam. napr. praskla ojnice,vadna cifka,cidla,impeler....proto se starsich motoru zas tak nebojim ale nakou starou vranu bych si uz nekoupil

                                  poool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 19:32:46

                                  Bubla:-) >> tak to jo. jsem myslel že se chceš pustit do nějaké staré vrany. ..to bych ti snad i rozmlouval:)

                                    Bubla:-) - Profil | Po 8.2.2010 19:30:30

                                    poool-PavelSečka >> jeden dva roky druhej nevim

                                      poool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 19:28:58

                                      Bubla:-) >> ale abys to pak přihlásil. jak jsou staré?

                                        Bubla:-) - Profil | Po 8.2.2010 19:26:56

                                        poool-PavelSečka >> jj zase dvoutak.o dvouch bych vedel ale jeden je patnacka a druhej petatrica:-(