Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

Npoool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 10:38:19

Simík1987 >> první verze je hotová, ale budu dělat ještě jeden modýlek malinko poupravený. a to by už snad mohlo sedět:)

    Npoool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 10:36:36

    BuBu99 >> u nás nemusíš. jak je to ve francii s těmato menšíma loděma a obsahama to nevím. ale každopádně bych to prověřil na sps a nebo si sebou vzal na cestu aspoň přeloženou a ověřenou kupní smlouvu. jinak bys těžko prokazoval že to není čorka... a o to především jde.

      NSimík1987 - Profil | Po 8.2.2010 10:32:47

      poool-PavelSečka >> A jak pokračuješ s modelem??? Už to máš hotové?

        NBuBu99 - Profil | Po 8.2.2010 10:32:18

        poool-PavelSečka >> dobre a musim mit teda nejakou registraci?

          NSimík1987 - Profil | Po 8.2.2010 10:30:38

          poool-PavelSečka >> vždyť já přeci vím :o)

            Npoool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 10:29:14

            Simík1987 >>ne ne,zbytečně se neplaš, nic takového jsem nemyslel..:)

              NSimík1987 - Profil | Po 8.2.2010 10:15:56

              poool-PavelSečka >> Prý mámo :o))) Včera jsi byl můj táta a dnes jsi můj muž??? To je dobrý teda :o))) To jsou změny :o)

                Npoool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 10:13:05

                Simík1987 >> čau mámo..

                  NSimík1987 - Profil | Po 8.2.2010 10:07:30

                  poool-PavelSečka >> Ahoj táto.

                    NDimmu - Profil | Po 8.2.2010 9:59:28

                    poool-PavelSečka >> Jo, četl jsem to, chtějí CE pro Evropu :-( Pak leda motor z Anglie, to se furt ještě vyplatí...

                      Npoool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 9:55:19

                      BuBu99 >> tady ti ji s tímto motorem nezaregistrují. je to nad 5koní, nebo bys musel mít loď nad 1000kg

                        NBuBu99 - Profil | Po 8.2.2010 9:50:33

                        poool-PavelSečka >> mam 4m laminatku a motor jen 2,5kone jde mi o registraci lode v zahranici je povinna ne?

                          Npoool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 9:45:53

                          BuBu99 >>teď si neuvědomuju jakou máš loď a motor?

                            Npoool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 9:25:47

                            Boban71 >> jj. chce to čas až si to sedne..

                              Npoool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 9:24:30

                              blecha39 >> ty nepodléháš evidenci - jsi do pěti koní..

                                Npoool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 9:20:49

                                Dimmu >> čis, zatím to problém není ..ale za týden už bude

                                  NBuBu99 - Profil | Po 8.2.2010 8:31:36

                                  Dalas >> jjj vim ze by byl pruser :-))) jak se to prihlasuje co je k tomu potreba urcite s tim nejake zkusenosti mas ani mi radsi nepis co ba to v te Francii stalo:-))

                                    NDalas - Profil | Po 8.2.2010 7:33:34

                                    Bubu- tak to jsi docela střelec:)

                                      NBuBu99 - Profil | Po 8.2.2010 6:07:46

                                      poool-PavelSečka >> cau jak je to pls s prihlasenim lode co k tomu potrebuju mas s tim nejake zkusenosti letos jsem s tim byl ve Francii bez nejakejch papiru tak chci predejit zbytecnym problemum

                                        Nžaky - Profil | Ne 7.2.2010 21:38:33

                                        Vase zprava