Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

siluri - Profil | Čt 22.9.2022 6:47:58

P!F >> normalne na clne to vozim, ale kedze mam len gumacik a aj z toho vertikalujem, tak emotor musim mat vzadu na cele vedla spalovaku + ja cez 90 + nedaleko zadku baterka a ked cuvam som rad za kazdy kg navyse ktory nemam - pri vlnkach uz mi spliecha do clna a na mna kedze som otoceny smerom dozadu, cele zle. Keby sa dala nejak zmysluplne upevnit nejaka terrova dopredu bolo by to o inom.. sle bojim sa ze by sa to cele rozpadlo.. proste kompromisy

    P!F - Profil | Čt 22.9.2022 6:00:17

    siluri >> pomer 1:100 je klasika pre novšie 2T motory, odkedy sa vyvinuli plne syntetické oleje. To prenášaš ručne, že ti tak moc záleží na váhe? Ja som nosil v kufri ešte 20hp yamahu 4T, malo to do 50kg, to sa nejak dá.

      siluri - Profil | St 21.9.2022 17:07:46

      P!F >> aj pri 15hp ma len 36kg, mal som ho v 9.9 Potrebujem viac sily a zaroven ziadnu vahu naviac oproti tomu co mam. Tento je dokonca este lahsi jak 8hp 4takt :) A tento model lebo som v tom ze toto je posledny model 2-taktov - abych tam nevesal nrjakul 35 rocnu olejnicu. Hentam islo deci na 10l, zazrak ze to stacilo

        siluri - Profil | St 21.9.2022 17:00:45

        MOSPA >> super dik

          P!F - Profil | St 21.9.2022 14:07:29

          siluri >> prečo chceš silou mocou identický?

            MOSPA - Profil | St 21.9.2022 8:46:30

            siluri >> už je pryč, on byl pouze vybalený na prodejně co tam psal a vyzkoušen v kádi. kdybch někde viděl další napíšu ti

              siluri - Profil | Út 20.9.2022 20:06:04

              MOSPA >> ahoj, dik ale to je pre mna daleko na motor z druhej ruky. Ale ked pamätas aspon portal, skus napisat, aspon mrknem, nepodarilo sa mi to takto naslepo najst. ď.

                MOSPA - Profil | Út 20.9.2022 9:19:14

                siluri >> ahoj viděl jsem tento motor v top stavu v de

                  MISO* - Profil | Ne 18.9.2022 13:07:51

                  Neviete niekto ci yamahacke vrtule pasuju na hondu? 50 hp. Pripadne ci sa daju upravit vymenou toho ozubenia. Vdaka.

                    Shaker - Profil | St 14.9.2022 13:18:50

                    Zdravím mám na vás dotaz. Na vozejku mám 13ti pólovou zásuvku. která je vybavena funkcí napájení baterie při jízdě. A chtěl bych se vás zeptat, čím nebo jak připojujete tyhle dráty k baterii při převozu lodě.
                    Děkuji

                      siluri - Profil | Pá 9.9.2022 14:04:02

                      Seruste, nema niekto na predaj takuto 2-takt Yamahu 15 fmhS? Presne tento typ v bezchybnom, funkcnom stave

                        baitruner2 - Profil | Út 6.9.2022 19:05:10

                        Zdar neválí se to někomu doma nevyužité koupím za lepší cenu než na netu.
                        Za 1500+tam pověsim radši železnou plotnu z výhybky TWL.

                          Já ll - Profil | Po 5.9.2022 18:18:28

                          MARUNA >> viz foto

                            MARUNA - Profil | Po 5.9.2022 9:07:49

                            Ahoj
                            Chci se zeptat jak máte řešené kotvy na al pramici?

                              Kristi - Profil | Pá 2.9.2022 14:13:26

                              Ahojte až by mal niekto záujem mám napredaj Yamaha 25HP 2T 1998 krátka noha
                              Cena dohodou

                                MISO* - Profil | Pá 26.8.2022 13:46:52

                                hadalicek >> prosimta aka je cena koliesok?

                                  hadalicek - Profil | Pá 26.8.2022 8:08:14

                                  Tarn >> Míro ok

                                    Tarn - Profil | Čt 25.8.2022 15:08:08

                                    hadalicek >> díky . taky řešíme tunning vozíku na loď, tak to o víkendu změřím, jestli by se to hodilo a hned po neděli Ti dám vědět. Pokud by mezitím někdo bral vše dřív, tak to prodej abych tě neblokoval. Může se taky ukázat, že se hodit na náš záměr nebudou. Ale určitě ti dám vědět tak, nebo tak

                                      Tarn - Profil | Čt 25.8.2022 9:19:08

                                      hadalicek >> jaký je průměr těch koleček ?