Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

hadalicek - Profil | St 24.8.2022 13:07:46

zkusím to po roce znovu:-)
kdyby měl někdo zájem mám tu 12ks nových koleček (nafukovacích) zátěž na 150 kg. měl jsem to na úpravu vozíku předchozí lodě ke které nedošlo, mám k to mu i nerezové příslušenství matky osy podložky.. Když tak sz nebo email popř. whatsapp. na ceně se domluvíme.

pak tu mám ještě pinpoint GPS pro Lowrance/Motorguide

    Kindlicek - Profil | St 10.8.2022 18:25:36

    Zdravím, má někdo zkušenosti s karburátorem (mercury) z aliexpressu?

      siluri - Profil | Čt 28.7.2022 19:15:57

      Ok som rad ze som neni jediny

        PEPO. - Profil | Čt 28.7.2022 13:28:50

        siluri >> Nešanuješ- to čo robíš je normálne...Teda pre toho ktorý má vzťah k svojmu majetku....

          abcdddd - Profil | Čt 28.7.2022 13:27:34

          siluri >> nie je to jedno, sice zavesny motor nema turbo, ale zohriat by sa mal, detto vychladit

            siluri - Profil | Čt 28.7.2022 13:01:23

            Mozno blby dotaz - casto vidam ze ludia zhodia cln na vodu, nastartuju motor a hned plny kotol prec.. Ked pridu (na plny kotol), prirazia k brehu a zhasnu.. Viem ze to neni TDI, ale ja kym tomu vytnem aj ked pridem kym to zhasnem to necham najprv chvilu pobublat. Alebo je to jedno? Zbytočne to šanujem?

              PEPO. - Profil | Po 25.7.2022 15:07:26

              Goco >> To som dostal od jednej firmy kde lepia podrážky na tenisky v dosť velkom balení....Ale kedže záujem a rozlepených člnov bolo odvtedy neskutočne moc...tak už sú zásoby na minime..Ale z komerčných lepidiel sa mi docela dobre osvedčilo X-Treme Fix +tužidlo...

                Goco - Profil | Po 25.7.2022 10:21:48

                PEPO. >> Ahoj prosím ta aké lepidlo si použil ďakujem .

                  Tarn - Profil | Čt 14.7.2022 22:02:28

                  Ahojte. Mám dotaz. Nevíte o někom, kdo vylepí lodní koberec do lodi ? do 100 kilometrů od Prahy :)

                    abcdddd - Profil | St 13.7.2022 22:22:52

                    Bery. >> podla toho aka lod a aka velka nadrz. videl som vselico... ak mas stredovu konzolu tak by som ju dal na stred ale na to treba velku lod. ak mas side konzolu tak na druhy bok ako sedis, tym, ze si nadrz napustis sa vies vyvazit.

                      Bery. - Profil | St 13.7.2022 20:57:41

                      Nadrz na ryby dat v lodi napříč, podélně nebo je to jedno?

                        PEPO. - Profil | Po 4.7.2022 11:46:14

                        Nemá niekto vlastnú skúsenosť akú látku použiť na biminy??Používaj ju len sem tam,ale terza cestou domov mi praskol zaisťovací popruh ked som už ťahal domov a pri rýchlosti auta mi plectu trochu zničilo..A aj tak už bola dosť vyťahaná od slnka..tak rozmýšlam že by som si doma ušil novú....

                          Bubla:-) - Profil | Út 28.6.2022 15:21:31

                          Paola >> dobrá práce👍

                            1568 - Profil | Út 28.6.2022 9:25:51

                            Paola >> Avarjacht. Marine....ve všech jachtařskejch shopech

                              Paola - Profil | Út 28.6.2022 8:04:46

                              Rasto. >> Díky, ten samosek jsem už viděl, ale nemůžu ho nikde sehnat, dá se někde v ČR?

                                Rasto. - Profil | Út 28.6.2022 7:45:19

                                Paola >> dal som tam toto. Aby som vedel sam ovladat kotvu

                                  Paola - Profil | Út 28.6.2022 7:12:21

                                  Rasto. >> To naváděcí oko je dobrej nápad, ještě dodělám.

                                    Paola - Profil | Út 28.6.2022 6:57:38

                                    Puškvorec. >> Boat 007

                                      Rasto. - Profil | Po 27.6.2022 20:27:05

                                      Puškvorec. >> mam z aliexpresu rovnaku za par supov. Treba ale spravit navadzacie oko lebo lano vypadava. Na moje ucely som tam dal dopredu samosek ci ako sa to na lano do 8mm