Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

NLosPafkos - Profil | Po 27.6.2022 17:35:00

Paola >> paráda, to je pomalu na přezůvky :-)

    Nminatrix - Profil | Po 27.6.2022 16:38:11

    Puškvorec. >> zkus na Google napsat "kotevní rolna" ;-)

      NPuškvorec. - Profil | Po 27.6.2022 15:56:28

      Paola >> pěkné!) Kde se sežene ta kladka co máš na špici ? Je to nerez ? dík

        NPaola - Profil | Po 27.6.2022 9:26:42

        Bubla:-) >> Tak pár úprav Armora

          NČodiš - Profil | St 22.6.2022 9:55:24

          skalic >> No ted jsem se díval na fotky a oni to fakt prodávají, kurňa to ti schválně vyfotím ty co mám doma já. resp. toto jsou ony na 100% https://www.vselektro.eu/redukce-baterie-terminal-s-vnejsim-zavitem-m8-1-par/

            NČodiš - Profil | St 22.6.2022 9:51:26

            skalic >> Zdar. To nejsou ty z toho battery import nebo jo? Ty co mám já od nich jsou z jednoho materiálu a vypadají jako pěkný kus výrobku oproti těm co jsi poslal. Kombinace pozinkového šroubu a asi cínu s olovem se mě teda vůbec nelíbí a má to celkem zásadní vliv na přenos proudu. Doufám, že to nezačali prodávat, protože battery import mám kousek od baráku a beru od nich vše, i baterie atd a tímto výrobkem by mě teda odradili

              Nskalic - Profil | Út 21.6.2022 11:48:56

              Čodiš >> Tak uz je mam doma a urcite budem lepsi nez ten muj vyrobek

                Nskalic - Profil | So 18.6.2022 23:15:11

                Čodiš >> Jo stefty se sroubem jsem potreboval.dik

                  NČodiš - Profil | So 18.6.2022 21:14:16

                  sliver >> No psal, že použil štefty ze staré baterky vyvrtal díry a dal imbusy z toho je podle mě logicky, že dotáhl přes imbusy ty štefty z baterky na díry M8 a imbusy jsou zapuštěný v těch šteftech

                    Nsliver - Profil | So 18.6.2022 18:36:50

                    Čodiš >> on už to nějak vyřešil, ale psal, že má šrouby, ne díry. A ty redukce se šroubují do děr, ne ? Na nich je ten šroub napevno zalitý asi. Co ?

                      Nskalic - Profil | So 18.6.2022 12:47:45

                      Uz jsem to vyresil.Uriznul jsem spunty ze stare bat.vyvrtal do nich diru a dal fo nich sroub s imbusem aby to slo dotahnout a funguje to dobre.Vsem dik za snahu poradit

                        Nsliver - Profil | So 18.6.2022 9:35:42

                        Kristi >> to je nebezpečné, kdyby se to náhodou uvolnilo, tak mu shoří loď.

                          NKristi - Profil | So 18.6.2022 9:28:45

                          skalic >> a odliať
                          doma z olova by sa nedalo?

                            Nsliver - Profil | So 18.6.2022 9:21:15

                            skalic >> to si myslím neseženeš. Dal bych na ty špunty tyhle svorky a máš všechno na šrouby.

                            https://www.nasoutokushop.cz/boat007-svorky-na-baterii?&

                              Nskalic - Profil | So 18.6.2022 0:25:57

                              sliver >> Protoze mam 2 baterky se spuntama a 2 se sroubama a rad bych sjednotil pripojeni na motorech na rychlospojky.

                                Nfeeder009 - Profil | Pá 17.6.2022 20:27:15

                                Nějaké rady a zkušenosti čím slepit? Mně zatím všechno selhalo. Moc díky

                                  Nsliver - Profil | Pá 17.6.2022 17:45:52

                                  skalic >> proč PB špunty ? Z baterky trčí 8 štefty nebo tam sou díry s 8 závitem ?

                                    Nskalic - Profil | Pá 17.6.2022 16:24:20

                                    Nevite nekdo jestli se daji nekde koupit oloveny spunty na bererii aby se daly nasroubovat na bat.ktera ma osmicky srouby?

                                      NSerjoža - Profil | Pá 17.6.2022 11:15:57

                                      P!F >> Hlavní tryska vyčištěná,tu čistím každý rok.Svíčka je mokrá.Dal sem to do servisu ten motor,příští týden si pro něho mám přijít.Servisák říkal že se těchto motorů nadělal,tak snad to pojede.Jinak díky.