Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

NPEPO. - Profil | St 23.6.2021 13:06:44

drako >> V čom to prosím ťa perieš??Teraz mi to dorazilo a kadejaké výstrahy ohladne prania tam píšu.....

    NKristi - Profil | St 23.6.2021 9:38:40

    https://riversideboats.hu/
    5 m prevedenie je celkom fajn. Len sa mi nepači ten špic.

      NRasto. - Profil | St 23.6.2021 7:39:55

      Kuknem to. Dik za recenzie

        Nabcdddd - Profil | Út 22.6.2021 21:47:33

        Rasto. >> vezmi to z monfishu, tam vyzera, ze ma

          NP!F - Profil | Út 22.6.2021 20:58:45

          Rasto. >> kámoš to má, funguje to.

            Nhadalicek - Profil | Út 22.6.2021 20:22:42

            Rasto. >> máš recht, objednával jsem v prosinci loňského roku, věci mi přišli min týden..

              NRasto. - Profil | Út 22.6.2021 19:05:51

              sliver >> ano pozeral som. Len simms ma teraz u nas nejak problem s dodavkami cena tiez vyssia ale ak by mal byt ucinok fajn tak preco neskusit.

                Nsliver - Profil | Út 22.6.2021 19:01:53

                Rasto. >> mam ho od lonska, takze cca 5 prani. Dohlizim, aby se moc nepralo. Ale je tam asi i stribro, bo nesmrdi. Jasne, ze nekde kde je ultra moc komaru se bez sitky neobejdes. Ale na nasich beznych podminkach dobre. A komaru neni uplne malo. A jinak ty trika sou dobré do veder i jen tak.

                  NRasto. - Profil | Út 22.6.2021 18:36:01

                  sliver >> kolko prani mas za sebou? Stale funguje? Aj na vodach kde sa nevies nadychnut aby si komara nevdychol?

                    Nsliver - Profil | Út 22.6.2021 16:55:54

                    Obleceni proti komarum je treba hledat pod Bugstopper. Treba simms ma dobré i s kapucou. Jedno mam, melo by vydrzet 70 prani, aby fungovalo proti komarum. Komar se nepriblizi na 10 cm. V nejvetsich hicech prijemne na tele.

                      Ndrvoštěp - Profil | Út 22.6.2021 15:51:19

                      PEPO. >> Tak francovku s hřebíčkem na postřik, plus vitamín B.

                        NPEPO. - Profil | Út 22.6.2021 14:41:28

                        drvoštěp >> Klinčeky,rozmarín a levandula- také mi moja polovička zarába..Ale na tie dunajské to moc neplatí..Aj ked samozrejme nejaký ten účinok to má..Akoby na dunaji mali covid a stratili čuch.............

                          NP!F - Profil | Út 22.6.2021 14:20:50

                          Pavel1971 >> jasné, tiež mám loď zároveň ako prívesný vozík keď idem ďalej.

                            NPEPO. - Profil | Út 22.6.2021 13:52:07

                            hadalicek >> Nuž veruže dobre píšeš...to som dakedy aj praktizoval ....Len som na to už nejako pozabudol..Hned volám polovičke nech mi v lekárni kúpi nejaké zásoby.....Vdaka za pripomenutie.Lebo teraz idem z brehu a to už nejaký ten rok nebolo- a tam ich je fakt teraz hooodne...Drako-ved uvidíme,otestujeme.........

                              NPavel1971 - Profil | Út 22.6.2021 13:38:25

                              abcdddd >> Tak nějak to dopadne.

                                Ndrako - Profil | Út 22.6.2021 13:16:56

                                hadalicek >> Mam hu a je fajn. Komár neprepichne ale úplne vzdušné to zas nieje. Ale vydržal som v tom aj cez najväčšie horúčavy na obed.A to mam zelenú.

                                  Nhadalicek - Profil | Út 22.6.2021 12:36:21

                                  PEPO. >> Pokud ti nevadí. tak si vezpmi po tři dni B-komplex forte tak 10 tablet denně ,a bude po komárech..osobně vyzkoušeno..a že na mě ty kurvy jdou..

                                    NBery. - Profil | Út 22.6.2021 12:13:09

                                    PEPO. >> Mě ve vedru zachraňuje koupel v tom triko Solognac z Decathlonu (nebo ho namočit,trochu vyždímat a obléknout). Když je mokré,tak to přes něj příjemně profukuje a dá se přežít.

                                      NPEPO. - Profil | Út 22.6.2021 11:57:55

                                      hadalicek >> Isteže.
                                      Hladal som niečo vzdušné ..Lebo pri Dunaji je teraz hodne komárov...A ked sa už zvečerieva tam jak si niečo oblečiem aby ma nedoštípali komáre tak hned som spotený a to sa vždy pred večerom poriadne vydrhnem..Takto to bude mať 2 v 1.......a na jesen si plánujem celý komplet..co mám DOC a podobné, to už nie je to čo bolo dakedy....