Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

Nkiwi - Profil | Po 7.12.2009 21:27:23

poool-PavelSečka >> No však, hledám něco pikantního a nic....

    Npoool-PavelSečka - Profil | Po 7.12.2009 21:26:31

    BuBu99 >> nastavení úhlu motoru.

      NBuBu99 - Profil | Po 7.12.2009 21:22:12

      poool-PavelSečka >> co je trim?

        Npoool-PavelSečka - Profil | Po 7.12.2009 21:20:15

        kiwi >> nenašel jsem žádný ucelený seznam. ..každá soukromka dírky nevede.
        díval jsem se na to video ze sumcařiny. kua tam to nebylo jen trimem. děsná kolébka.

          Nkiwi - Profil | Po 7.12.2009 20:41:42

          poool-PavelSečka >> Hledám aktualní seznam všech revírů lov na dírkách, nevíš o něčem?

            Nkiwi - Profil | Po 7.12.2009 20:40:49

            poool-PavelSečka >> Já?............. ještě po pátku tohle

              Npoool-PavelSečka - Profil | Po 7.12.2009 20:38:28

              kiwi >> doufám že to užíváš pravidelně..

                Nkiwi - Profil | Po 7.12.2009 20:27:39

                Dimmu >> Ahoj, to jsi chytl na poslední návštěvě:-) Stav se Pavel tu zapoměl medikamenty....asi 0,5L:-)

                  Npoool-PavelSečka - Profil | Po 7.12.2009 19:24:30

                  kiwi >> sezona je tady než se nadějeme.

                    Npoool-PavelSečka - Profil | Po 7.12.2009 19:23:53

                    Dimmu >> čau. ..tak tomu schází už jen křídla. s tím silnějším určitě neuděláš chybu.

                      NDimmu - Profil | Po 7.12.2009 18:58:06

                      Zdravím Draci, pěkná výstavka motorů :-) Trochu mě zklátil bacil, takže se pilně učím na VMP. Jinak jsem asi dal na vase doporučení a do budoucna pořeším nějaký silnější motor. Chtěl bych, aby to jezdilo aspoň takto http://www.youtube.com/watch?v=rnWONMUCkG8

                        Nkiwi - Profil | Po 7.12.2009 17:39:28

                        poool-PavelSečka >> OK, svrbí tě hnáty co?:)

                          Npoool-PavelSečka - Profil | Po 7.12.2009 17:28:48

                          kiwi >> woe jsem furt nějak rozpolcený a nemůžu se rozhodnout jakou pořídit tu bárku. u kajuty mám jasno, ale u té lehčí mi zase vrtá hlavou ten hliník. mám už něco namyslené, tak ti to pak pošlu.

                            Nkiwi - Profil | Po 7.12.2009 17:22:19

                            poool-PavelSečka >> jo už jsem koukal na email....je supr

                              Npoool-PavelSečka - Profil | Po 7.12.2009 17:08:27

                              kiwi >> jasně, tohle je můj stánek:))) ..kua ta 25ka je ale vymazlená.

                                Nkiwi - Profil | Po 7.12.2009 16:09:38

                                poool-PavelSečka >> Nádherná výstavka, to jsi převezl z Brna z výstavy:-)) stánek 12 hihi

                                  Npoool-PavelSečka - Profil | Ne 6.12.2009 23:37:13

                                  kiwi >> to je on. ..co mu říkáš?

                                    NSwingrUl - Profil | Ne 29.11.2009 21:27:23

                                    poool-PavelSečka >> Jezdím po celé Ohři, ale bez lodi. Loď beru pouze na Labe.

                                      Npoool-PavelSečka - Profil | Pá 27.11.2009 15:59:52

                                      packax >> tak to je slušné.

                                        Npackax - Profil | Pá 27.11.2009 13:44:08

                                        poool-PavelSečka >> Je použitá modelárska 5 kanál. súprava dosah min 500m