Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

poool-PavelSečka - Profil | Čt 10.12.2009 19:32:14

kiwi >> nóó, a těch nýtů:))

    kiwi - Profil | Čt 10.12.2009 19:30:58

    ale toho plechu kuwa

      kiwi - Profil | Čt 10.12.2009 19:30:41

      poool-PavelSečka >> Bude mi stát modelem,jen ji oplechuju:)

        kiwi - Profil | Čt 10.12.2009 19:30:07

        poool-PavelSečka >> :)))

          poool-PavelSečka - Profil | Čt 10.12.2009 19:28:50

          kiwi >> tak takou kululaťoučkou nedokážeš:))) ..ta byla:))

            kiwi - Profil | Čt 10.12.2009 19:27:10

            poool-PavelSečka >> Bude kulaťoučká jak, ty zvonky z Hradce:))))

              poool-PavelSečka - Profil | Čt 10.12.2009 19:26:42

              kiwi >> zas tak dlouhá nebude.

                poool-PavelSečka - Profil | Čt 10.12.2009 19:26:20

                kiwi >> chtěl bych středovou, ale ne moc ostrou.

                  kiwi - Profil | Čt 10.12.2009 19:25:21

                  poool-PavelSečka >> Aha, tak to je ještě dlouhá cesta...:)))

                    poool-PavelSečka - Profil | Čt 10.12.2009 19:24:29

                    kiwi >> no počkej, něco mám namyslené ale musím to hodít na papír.

                      kiwi - Profil | Čt 10.12.2009 19:16:26

                      poool-PavelSečka >> sem s nimi:)

                        poool-PavelSečka - Profil | Čt 10.12.2009 19:15:55

                        kiwi >> jo, já mám nápadů:))
                        ..jen je realizovat.

                          kiwi - Profil | Čt 10.12.2009 18:08:45

                          poool-PavelSečka >> Ještě nee, máš nápad? projekt?

                            poool-PavelSečka - Profil | St 9.12.2009 21:44:54

                            kiwi >> no, asi to tak dopadne.
                            máš už namyslené ty řídící konzole?

                              kiwi - Profil | St 9.12.2009 19:49:03

                              poool-PavelSečka >> dy´t to říkám pořád - Al ! :)

                                poool-PavelSečka - Profil | Po 7.12.2009 21:58:14

                                něco na zimní rybačku ..

                                  poool-PavelSečka - Profil | Po 7.12.2009 21:40:34

                                  kiwi >> sem to nemohl najít ..už mám v záložkách docela bordel.
                                  to není fobie ale realita:))

                                    poool-PavelSečka - Profil | Po 7.12.2009 21:29:56

                                    BuBu99 >> Širokorozsahový Trim & Tilt
                                    Kompaktní, lehký a výkonný
                                    systém, unikát značky Yamaha.
                                    Díky rychlé reakci na pokyn
                                    ovladače se trim a tilt nastavuje
                                    plynule, rychle a snadno. Rozsah
                                    od -4° do +16°. Negativní
                                    nastavení trimu (-4°) zlepšuje
                                    akceleraci a rychle dostane člun
                                    do skluzu.

                                    ...jinak je stavitelný i ručně u nižších obsahů.

                                      kiwi - Profil | Po 7.12.2009 21:28:36

                                      poool-PavelSečka >> Kolébka? Pavlíku tomu už se říká fóbie:-)))))))))))))))