Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

Npoool-PavelSečka - Profil | Pá 27.11.2009 10:06:56

packax >> a dosah? kamoš o něčem podobném uvažoval.

    Npoool-PavelSečka - Profil | Pá 27.11.2009 9:55:25

    packax >> a dosah? kamož o něčem podobném uvažoval.

      Npackax - Profil | Pá 27.11.2009 9:03:45

      poool-PavelSečka >> dva elektrické motorky 20W, lodné šrouby 40mm, 2x gel akumulátor 6V/9Ah
      ktoré sa automaticky prepínajú.
      Ak niekdo stavia niečo podobné rád sa podelím o svoje skúsenosti postavil som podobných lodiek už niekoľko a myslím že o tom niečo viem.

        Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 26.11.2009 22:53:04

        SwingrUl >> kam jezdí š lapat, na ohři?

          Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 26.11.2009 22:39:52

          packax >>no dobrý, a jaký to má pohon?
          ...díky za zápis

            Npackax - Profil | Čt 26.11.2009 20:41:57

            Vase zprava

              Npackax - Profil | Čt 26.11.2009 20:39:29

              dalšia

                Npackax - Profil | Čt 26.11.2009 20:37:52

                Vase zprava

                  Npackax - Profil | Čt 26.11.2009 20:35:07

                  Vase zprava

                    Npackax - Profil | Čt 26.11.2009 20:34:55

                    Chcel by som predstaviť loďku trocha inej kategórie je vlastnej výroby a perfektne slúži.

                      Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 26.11.2009 20:14:21

                      kiwi >> no hlavně když to fachá:))

                        Nkiwi - Profil | Čt 26.11.2009 19:46:58

                        poool-PavelSečka >> Tu máš tu svářečku:-) nic není nemožné......Nairobi

                        Stroje byly nabízeny každý za cenu 14 tisíc keňských šilinků, což prý odpovídá cca 200 americkým dolarům. To je docela dost, ale za exkluzivitu se prostě platí. Navíc majitel obchodu dokázal ke svářečkám podat i odborný výklad o tom, jak to vlastně funguje. Tento výklad byl zachycen na videu, na které zde byl odkaz. Bohužel video bylo z původního zdroje odstraněno.

                          NSwingrUl - Profil | Čt 26.11.2009 18:53:33

                          poool-PavelSečka >> Jasně, je tam ještě transpotní

                            Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 26.11.2009 18:34:52

                            Ferro >>taky jedno z řešení když není dos místa na skladování. deset let - to ale vydržela celkem dost.
                            ..díky za příspěvek

                              Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 26.11.2009 18:29:35

                              SwingrUl >> dívám se na ten tvůj vek, to máš ještě transportní vozík pod lodí?
                              ..a díky za příspěvek

                                Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 26.11.2009 17:59:58

                                kiwi >> jo, tak nějak podobně jsem to myslel. a i to výklopné plato se dá jeté sehnat levněji než klasický přepravník.

                                  Nkiwi - Profil | Čt 26.11.2009 15:56:30

                                  Dimmu >> :-))

                                    Nkiwi - Profil | Čt 26.11.2009 15:56:22

                                    poool-PavelSečka >> Tohle jsem myslel, ty komůrko http://www.youtube.com/watch?v=UetbGC56aQs&feature​=related

                                      NDimmu - Profil | Čt 26.11.2009 9:52:27

                                      Nechápu, proč u nás nemůžou být takové ceny za lodě a motory jako v USA. Tohatsu 15´´ něco přes 40.000 Kč....
                                      http://www.onlineoutboards.com/2009-Popup.html

                                        NFerro - Profil | St 25.11.2009 23:20:13

                                        Vase zprava