Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

NČodiš - Profil | Po 6.8.2012 11:36:27

BuBu99 >> já ho sundávat právě chcu a lítat po vodě taky nepotřebuju ale aspon těch min.30km/h bych jezdit chtěl občas by se to hodilo

    NBuBu99 - Profil | Po 6.8.2012 11:15:18

    Čodiš - 6.8.2012 11:02:01 >> já ho sundqvqt nebudu ale ta dvacka mi bohaté stačí.Vozík už mám taky teď zábradlí a rizeni

      NBuBu99 - Profil | Po 6.8.2012 11:12:29

      Čodiš >> Pak hodím fotku vozíku ,je nebržděnej ale mělo by to stačit

        NČodiš - Profil | Po 6.8.2012 11:02:01

        BuBu99 >> Rozdíl v ceně 20 a (25)30Hp není až tak velkej ,tak bych klidně přišetřil a pořídil rovnou 30Hp ale vím že ten motor budu muset odělávat a takže řeším hlavně váhu ale zas aby to aspon trochu jelo půjdu do 20 :-))

          NBuBu99 - Profil | Po 6.8.2012 10:38:44

          Čodiš >> to si myslím že jo..

            NČodiš - Profil | Po 6.8.2012 10:22:07

            BuBu99 >> Zdar tak to jede dobře.By mě zajímalo když já s tou svou jedu 17km/h s 5Hp motorem ,kolik by to mohlo jezdit s tou 20Hp aspon 30km/h by to udělat mohlo néé

              NBuBu99 - Profil | Po 6.8.2012 9:31:56

              poool-PavelSečka >> příště vezmu gps a natocim video.

                Npoool-PavelSečka - Profil | Po 6.8.2012 9:10:23

                BuBu99 >> tak to mete slušně.

                  NBuBu99 - Profil | Po 6.8.2012 9:06:42

                  poool-PavelSečka >> dík,dvacítku yamahu ale asi by to sneslo ještě větší:-))

                    Npoool-PavelSečka - Profil | Po 6.8.2012 8:55:11

                    BuBu99 - 5.8.2012 18:09:08 >pěkná práce. jaký na tom máš motor?

                      NBuBu99 - Profil | Ne 5.8.2012 18:09:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Čodiš >> zapoměl jsem navigaci ale podle odhadu bych to viděl přec 40 km v hodině ,ve dvouch lidech

                        NBuBu99 - Profil | Ne 5.8.2012 17:09:37

                        Tak test proběhl na jedničku , neppotopila se a jezdí moc dobře.:-D

                          Npoool-PavelSečka - Profil | Ne 5.8.2012 15:50:37

                          kiwi >> pěkné, ještě jim tam dokresli televizu:))

                            Npoool-PavelSečka - Profil | Ne 5.8.2012 15:48:40

                            Čodiš >> zdar, brzděný bude následovat hned jak pořeším kajutovku..

                              NShu-lin - Profil | Ne 5.8.2012 12:12:52

                              packa >> Ideál je ale tohle:-))

                                NShu-lin - Profil | Ne 5.8.2012 12:12:10

                                packa >> Já zase viděl udělanej obytnej katamaran.Dvě novodurový roury průměr cca 40cm.V předu seřízlí se špičkou nahoru a na tom udělaná obytná nástavba.Délka tak 5,5m a šířka mezi 1,5 a 2m. Měl na tom 2,5hp motor a jezdilo mu to i proti proudu slušně,manévrování do kotviště mu taky nedělalo problém.

                                  Npacka - Profil | So 4.8.2012 23:26:08

                                  Shu-lin >> v podebradech plave skoro to same-jako plovaky rada plast.sudu-jake to ma plavebni vlastnosti nevim ale s 5 to leze jako slimak-kotvi to nad komorou-jednou jsem se s nim proplavoval komorou a manevrovani taky na h.......

                                    NShu-lin - Profil | So 4.8.2012 21:55:59

                                    kiwi >> Taky jsem už přemejšlel nad podobnym stvoření.Ale nenašel jsem vhodný trubky na plováky.

                                      Nkiwi - Profil | So 4.8.2012 21:52:43

                                      Čodiš >> škoda že bydlíte s poolem tak daleko! Bral bych vás na vývoj:)

                                        Nkiwi - Profil | So 4.8.2012 21:50:51

                                        poool-PavelSečka - >> No a to chce te Vlastík ,že jo! No spinkat se mu tam bude dobře