Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

NRytíř - Profil | Út 31.7.2012 15:27:08

BuBu99 >> no a to je výhoda ne?:-)Volé,vyjel tam s octavou i renckem s vozíkem jak fík,tě to plave:-)Ty koně tě tam cítí chlast a prchaj do stran:-))

    NBuBu99 - Profil | Út 31.7.2012 7:32:26

    Čodiš >> jo něják to zkusím vykoumat....-)

      NBuBu99 - Profil | Út 31.7.2012 7:32:07

      Čodiš >> ale určitě né tam co to má Rytíř ,já tam nem,ohl vyjet ani s prázdnym Transportérem,je to těžké auto a musel by mít 4x4...........:-))

        NČodiš - Profil | Út 31.7.2012 7:30:43

        BuBu99 >> Zdar tak vem navigačku s auta nebo ne tel ,ale klidně se na to i vykašli jen mě to zajímalo.S tím kradením lodí bych to tak komplikovaně neviděl stačí mít přívěs na lod a odvezu co budu chtít zajedu do vody natáhnu lod na přívěs a hurá do sběru teda s železnou :-))

          NBuBu99 - Profil | Út 31.7.2012 7:22:30

          Rytíř >> proto že by na ni potřeboval autojeřáb aby ji někdo ukradnul.....-))

            NBuBu99 - Profil | Út 31.7.2012 7:21:51

            Čodiš >> tak to nevím jak nemám dokoupenej modul na gps k sonaru ale mám měření rychlosti na sonaru,jen nevím jak moc je to věrohodné..

              NBonis317 - Profil | Po 30.7.2012 21:11:21

              Rytíř >> nad plechovou jsem také přemýšlel, ale když s naskytla laminátka za pěknej peníz tak proč ne...

                NRytíř - Profil | Po 30.7.2012 21:09:18

                Bonis317 >> já plechovku 4m a nemizí.

                  NBonis317 - Profil | Po 30.7.2012 20:26:31

                  Rytíř >> hale měl jsem tam dřevěnou a zmizela.. :-(

                    NČodiš - Profil | Po 30.7.2012 7:56:03

                    BuBu99 >> Prosim tě hlavně jestli můžeš udělej nějaký měření rychlosti s GPS ty seš taková věrohodná osoba a já bych rád věděl kolik to s tou 20 lítá s jakou váhou nejradši bych koupil jen tu 20 kvůli váze a to bych šel na 100% do novýho větší už bych koupil asi jetej ale raději bych novátora

                      NBuBu99 - Profil | Po 30.7.2012 7:24:02

                      teda dvacka.-))

                        NBuBu99 - Profil | Ne 29.7.2012 22:06:20

                        Čodiš >> podle mě ve Fr. Je taky rvačka povolena bez VMP.

                          Natawa - Profil | Ne 29.7.2012 22:02:20

                          v sobotu plula po Orlíku moc pěkná

                            NČodiš - Profil | Ne 29.7.2012 21:51:27

                            BuBu99 >> To jsme na tom uplně stejně taky jsem se ještě nerozhoupal udělat si VMP ,my asi povalíme na podzim do IT a pokud nepořeším bržděnej přívěs tak pojedu též se starou dobrou lodkou ,ale raději bych tam frčel s tou novou i za cenu toho že bych tam jezdil jen s tím 5Hp ,ikdyž tam je možný lítat bez VMP s 40Hp tak by stačil jen ten motor no ještě uvidím jak to vše klapne :-))

                              NBuBu99 - Profil | Ne 29.7.2012 21:26:17

                              Čodiš >> ani nemluv už abych jezdil , máš to slušně vysperkovany.Stejně letos nebudu jezdit ještě to nemám prihlášeny a nemám papíry VMP:-D jen příští týden to prozenu u nás na vodě to je hasičské soustředění a budou tam i policajti tak to budu mít povolený:-) letos ještě dám zahraničí se starou lodkou asi

                                NRytíř - Profil | Ne 29.7.2012 21:19:10

                                Bonis317 >> laminátky maj na Orlíku jepičí život.

                                  NČodiš - Profil | Ne 29.7.2012 21:15:55

                                  BuBu99 >> Pěkné evidentně seš nadrženej na vodu jak nejvíc když tak na lodi makáš ,já ale taky ještě pár detailů a vyrážím též zbytek budu řešit až na podzim

                                    NBuBu99 - Profil | Ne 29.7.2012 15:03:29

                                    Čodiš >> tak dneska jsem dovezl sedačky , tahle je k volantu ,převodovku k volantu ,řízení a pár dalších blbostí objednal,zítra hodím vrchní lak pak ještě začistím druhou stranu a nastříkám......................a pak hurá na vodu...-)

                                      NBonis317 - Profil | Ne 29.7.2012 15:03:27

                                      BuBu99 >> potřebuju jí na přejezd na mé místa po orlíku a zavážení, pěšky se tam nedostanu a dokud jsem měl loď bylo to supr, pak přišel nějakej sprominutím blbec a loď je fuč - rok šetření penízků taky... tak do ní už moc investova nechci...

                                        NBuBu99 - Profil | Ne 29.7.2012 15:00:27

                                        Bonis317 >> na sumce ani na přívlač ve dvouch to neni ,je to tak na zavážení a ne vláčku v jednom a za chvilku na ni budeš celej dřevěnej:-))