Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

NBonis317 - Profil | Ne 29.7.2012 14:58:40

BuBu99 >> no kamarád jí taky měl a vlezli jsme na ní dvá a nakláněla se ze strany na stranu, nemohli jsme na ní udělat žádnej prudkej pohyb kort zaseknout....

    NBuBu99 - Profil | Ne 29.7.2012 14:50:45

    Bonis317 >> každej si pod stabilitou představuje něco jiného ale pro mě ta pramice stabilní neni vůbec.

      NBonis317 - Profil | Ne 29.7.2012 14:49:00

      mexik >> ještě mam možnost koupit elektro motor, to by neměl být problém což??

        Nmexik - Profil | Ne 29.7.2012 14:03:35

        Bonis317 >> díky rovnému dnu má stabilitu dobrou. Na kotvách mi držela velmi pěkně. Takže bych neváhal..

          NBonis317 - Profil | Ne 29.7.2012 13:58:07

          mexik >> jak je stabilní? mam možnost jí koupit za dobrý peníz...

            Nmexik - Profil | Ne 29.7.2012 8:49:21

            Bonis317 >> za mě dobrý:) Co by jsi chtěl vědět?

              NBonis317 - Profil | Pá 27.7.2012 22:06:06

              chlapy jakej názor máte na pramici OKOUN??

                NBonis317 - Profil | Pá 27.7.2012 22:02:51

                Čodiš >> akorát nebudu mít motor,ale děkuji za radu...

                  NBuBu99 - Profil | Pá 27.7.2012 15:10:47

                  Tarn >> proč to dělat jednodusse když to jde složité:-Djá mluvil s panem Holubem a. a ten mi řekl ať klidně stavím a pak mu zaslu technickej popis a elektro schéma, to budu mít v pondělí tak to hned pošlu:-)

                    NTarn - Profil | Pá 27.7.2012 14:18:35

                    BuBu99 >> ty taky koukám začínáš stavět barák od střechy co ? .))))))

                      NBuBu99 - Profil | Pá 27.7.2012 13:59:32

                      Čodiš >> ted sem dokytoval a dobrousil lod ,zítra ji hodím do základu a v pondělí ji stříknu polyuretankou.Ještě musím v nedělu do Mariny pro sedačky bovdeny na řízení a jiné prkotiny .:-))

                      Vozejk budu potřebovat co nejdřív ale stejně ještě nemám ani zažádáno o stavbu lodě a nemám papíry na VMP...-)

                        NČodiš - Profil | Pá 27.7.2012 11:15:07

                        BuBu99 >> Problém s přihlášením mít nebudeš toho bych se nebál.Já ted řeším přestavbu na bržděnej a pokud mě to nepovolí tak ten svůj prodám a postavím si bržděnej. Tak ti ho pak můžu buchnout,ale to nebude hned takže asi nic :-))

                          NBuBu99 - Profil | Pá 27.7.2012 11:07:17

                          nevíte někdo o vozejku na lod ,nechce se mi kupovat novej a když ho budu stavět tak to nevím jestli pak nebude problem s přihlášením.

                            NBuBu99 - Profil | Pá 27.7.2012 7:50:20

                            Čodiš >> no tak to bylo o fous....

                              NČodiš - Profil | Pá 27.7.2012 7:32:48

                              BuBu99 >> jj už si dělám i nájezdovou rampu ,posledně z Moravy jsme si mohl odvezt pár kubíků dřeva prakticky bez práce stromek mě padl metr vedle lodě ale zatrnulo mě když jsme ho viděl jak padá a kam.

                                NBuBu99 - Profil | Pá 27.7.2012 7:28:00

                                Čodiš >> no jo jenže ty budeš dělat u vás převozníka a převážet auta přes řeku:-))

                                  NČodiš - Profil | Pá 27.7.2012 7:24:18

                                  Bonis317 >> Zdar 50cm je málo aspon těch 60cm to udělej já mám na této 70cm bok na řeku atd zbytečně moc ale na velko vodu kde můžou být vlny akorát :-))

                                    NBonis317 - Profil | Čt 26.7.2012 20:11:46

                                    BuBu99 >> určitě....

                                      NBuBu99 - Profil | Čt 26.7.2012 20:07:13

                                      Bonis317 >> tak to udelej 60 nano aspoň 55:-D

                                        NBonis317 - Profil | Čt 26.7.2012 20:03:04

                                        BuBu99 >> tak na plánku mam 60 cm :-)