Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

NBuBu99 - Profil | Čt 28.6.2012 10:35:06

Feroxhunter >> Muskiehunter - 28.6.2012 10:22:22 >> já nevím,nejsem fanouškem gumáků...:-)

dvacka neni silnej,je akorát.

docela bych chtě na tom mrzákoj vidět dvacku motor:-)

    NMuskiehunter - Profil | Čt 28.6.2012 10:22:22

    BuBu99 >> Proč tak silnej? Mě by stačila 15 ka :o)) ale nejdřív chci člun a už mám i vybráno....

    http://www.boat007.cz/lode-cluny/nafukovaci-cluny/c​rab-330-bush-motorovy-nafukovaci-clun.html

    Co ty na něj?

      NBuBu99 - Profil | Čt 28.6.2012 10:12:06

      Feroxhunter >> Muskiehunter - 28.6.2012 10:09:22 >> dvacku.........

        NMuskiehunter - Profil | Čt 28.6.2012 10:09:22

        BuBu99 >> Kolikátku?

          NBuBu99 - Profil | Čt 28.6.2012 9:21:50

          Feroxhunter >> Muskiehunter - 28.6.2012 9:11:55 >> ještě nic.... ale něco mám v merku..:-)

            NMuskiehunter - Profil | Čt 28.6.2012 9:11:55

            BuBu99 >> Co jsi koupil?

              NBuBu99 - Profil | St 27.6.2012 21:39:17

              preparátor >> ne je ze Slovenska a kupní smlouva k tomu je ,zavolám na Lodní správu a bude to.

                Npreparátor - Profil | St 27.6.2012 21:38:39

                BuBu99 >> jak starý a je z čr ? myslím že stačí kupní smlouva.

                  Nhakin - Profil | St 27.6.2012 21:34:02

                  kiwi >> Sú tie lode teraz stiahnute asi na mesiac z predaja, čo som zistil. Potom bude ponuka znova na tej stranke.

                    NBuBu99 - Profil | St 27.6.2012 21:23:51

                    ahoj ,nevíte náhodou co je potřeba na přihlášení motoru když kupuju starší motor ,je potřeba nějákej speciální doklad??

                      NFery - Profil | St 27.6.2012 20:14:25

                      preparátor >> jj smutnej příběh..v dnešní době čím dál tím častější :-(

                        Npreparátor - Profil | St 27.6.2012 20:09:58

                        Fery >> Ahoj, sračky jsou asi slabé slovo. Co mě říkal, tak několik exekucí, policie, už nemá dílnu a maká někde u soukromníka kde mu ani snad nedávají plat. když jsem tam byl naposled, tak jsi stěžoval, že zhubl 20 kg, tak jestli jsi ho někdy viděl, tak jsi ho představ. A pak co jsi na takovém člověku vezmeš ?, mě ho bylo taky líto, ale snaha vrátit peníze žádná a hlavně věděl,už když to dělal, že nemá na materiál a zálohou jen zaplatil dluhy. Tak že vytlouká klín klínem a to nejde do nekonečna. Hlavně říkal, že ho podělal vlastní otec a víš jak je to v rodině, tak je to na píč.

                          NFery - Profil | St 27.6.2012 19:22:33

                          preparátor >> ahoj..musel se dostat do velkých sraček..já jsme s ním byl spokojenej..nechávali jsme si u něj dcělat loď někdy cca před 6 lety..dokonce mi zadarmo opravil praskající vzduchovou komoru a to už bylo po záruce..dalo se s ním rozumě dohodnout..až tady čtu,kam to dopracoval :-(

                            Nkiwi - Profil | St 27.6.2012 14:00:33

                            hakin >> Aha...

                              Nhakin - Profil | St 27.6.2012 13:54:52

                              kiwi >> No ešte minulý týždeň tam boli na predaj lode WOR. WOR4, WOR 5 aj WOR6. Asi to zabalil

                                Nkiwi - Profil | St 27.6.2012 13:48:44

                                hakin >> Kde to tam má na těch stránkách? Jsem se chtěl kouknout co to znamená ,,komlet dokumentace na přihlášení" Co se tím myslí ví někdo? Pooole? :)
                                Tohle je tam akorát :) http://www.fishingtravel.cz/p153-dulezite-upozornen​i

                                  NBuBu99 - Profil | St 27.6.2012 11:10:42

                                  poool-PavelSečka >> ahoj ,jak to máš dořešené s přihlášením vleku ,co je k tomu potřeba? už si mi to možná jednou psal ale zapoměl sem to:-))

                                    Npoool-PavelSečka - Profil | St 27.6.2012 11:07:51

                                    hakin >> zdar, no já teď stavím vlek. ..a vůbec nic nestíhám.
                                    mám zatím jenom takou starší loďku 4,5metru, letos už asi nebudu nic vymýšlet. musím nejdřív postavit halu a dodělat věci kolem baráku. je toho furt nějak moc.

                                      NBuBu99 - Profil | St 27.6.2012 11:05:53

                                      WhatWouldGeezesCatch >> a jo na to sem zapoměl:-))

                                        NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 27.6.2012 11:03:49

                                        BuBu99 >> nema tam kuch. linku, takze neni ;-)