Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

NBuBu99 - Profil | St 27.6.2012 10:56:13

Shu-lin >> nevim jak ted ale vím že bylo že je zakázáno chytat z obytných lodí,tak nevím jestli tohle je obytná nebo ne

    Nhakin - Profil | St 27.6.2012 10:32:04

    poool-PavelSečka >> Nazdar.
    A ty čo nestavaš nový parník? Je z teba suchozemec alebo si niečo kúpil? Pochvál sa.

      Npoool-PavelSečka - Profil | St 27.6.2012 10:24:03

      Shu-lin >> jasně že dá.
      ...viděl jsem borca chytat i z tohoto.. :)

        NShu-lin - Profil | St 27.6.2012 8:39:31

        Myslíte že se z toho bude dát po úpravách chytat na dolnim Labi?Jde mi o kaprařinu.

          Nhakin - Profil | St 27.6.2012 8:02:25

          preparátor >> Skus ftránku www.fishingtravel.cz, tam lode WOR ponúka na predaj. A má k nim komplet dokumentáciu na prihlásenie aj formy.

            NShu-lin - Profil | Út 26.6.2012 12:58:01

            Rytíř >> Díky.

              NRytíř - Profil | Út 26.6.2012 12:53:01

              Shu-lin >> do 6M.

                NShu-lin - Profil | Út 26.6.2012 12:52:01

                Zdravim.Mám dotaz ohledně průkazu VMP. Jsem nějak limitovanej délkou lodě pokud použiju motor do 5hp.?

                  Npreparátor - Profil | Út 26.6.2012 11:33:49

                  Čodiš >> Ahoj a kde jsi by? v Pelhřimově, třebíči a nebo v tom prasečáku ? Pak se začal stěhovat z místa na místo a já už ani pomalu nevěděl, kde ho najdu. Je to škoda, lodě to jsou pěkný, ale vím, že už ty formy nemá, a jestli to bude někdo vyrábět to opravdu nevím.
                  Tak ať se daří.

                    NČodiš - Profil | Út 26.6.2012 7:29:36

                    preparátor >> Zdar ,tak já jsem se byl min rok na loď i kouknout u něho ve výrobně a tento rok na začátku jsem to už s ním jen domlouval a chtěl taky zálohu 20 litrů ,ještě že jsem se na to vykašlal a postavil si svou hliníkovou kde mě nikdo ojebat nemůže tohle ti teda nezávidím ,já bych to řešil ručně stručně se šmejdem :-((

                      Npreparátor - Profil | Po 25.6.2012 23:50:19

                      Tarn - poool-PavelSečka 25.6.2012 19:01:02 >> Je to na pytel to Vám povím, je to hlavně poučení, že i když byl na mrku velmi často a tvářil se seriozně, tak opak byl pravdou.
                      Díky za info a ať se Vám takové případy vyhýbají!

                        NTarn - Profil | Po 25.6.2012 19:01:02

                        preparátor >> v každém případě bys měl to trestní oznámení podat. Ono někdy účinná lítost formou rychlého vrácení peněz je polehčující okolnost aby ho nezašili a to mu hned na prvním výslechu policajti jistě sdělí. Pokud ani tohle ho nedonutí aby Ti to vrátil, tak z něj nic nevyrazíš ani po dobrém a exekutor zkasíruje za náklady na zbytečnou exekuci zrušenou pro nedostatek majetku ještě tebe.

                          Npoool-PavelSečka - Profil | Po 25.6.2012 18:55:41

                          preparátor >> no jo. asi to budeš muset řešit osobně a beze svědků..

                            NChanga ranga - Profil | Po 25.6.2012 18:54:35

                            preparátor >> Tak já si myslím, že ten Matušík měl v ůmyslu ty lodě kupovat od něj a pak je prodávat dál za víc peněz, ale nevím.. A prodal teda ty formy nebo ne??

                              Npreparátor - Profil | Po 25.6.2012 18:50:32

                              Changa ranga >> No vidíš a mě želva řekl, že Matušík mu dluží peníze a že formy na lodě má jen on a on je vyrábí. No hlavně ať jsi od něho nic nenechává dělat, nebo dopadne jak já.

                                Npreparátor - Profil | Po 25.6.2012 18:48:03

                                poool-PavelSečka >> Želva mi normálka řekl, že pokuď to z něho budu chtít vymáhat exekučně, tak má bydliště na úřadě ať jsi posloužím a že pokuď něco, tak hned jde na policii. když jsem volal na policii já, tak mě řekli, že je to jasná spronevěra a podvod a že pokuď chci at to podám, ale prachy z něho nedostanu když nic nemá.

                                  NChanga ranga - Profil | Po 25.6.2012 18:41:31

                                  preparátor >> No tak to je pro mně, teda spíš mého kamaráda ze slovenska, pěkná novinka. Ten kámoš si právě u něj taky chtěl objednat loď a divil se, že po něm chtěl dost vysokou zálohu a když se ho ptal, kde se může na nějakou loď kouknout nebo kde má výrobnu, že se zastaví tak se začal vykrucovat odkázal ho na slovensko na nějakýho Matušíka, jenže ten mu prý řekl, že lodě WOR vyrábí sám a chtěl mu ji prodat za neskutečnej ranec.

                                    Npoool-PavelSečka - Profil | Po 25.6.2012 18:38:53

                                    preparátor >> a sakra. ..to hodně nasere.
                                    asi bych seděl na policajtech ještě jednou, a to za těžké ublížení na zdraví.

                                      Npreparátor - Profil | Po 25.6.2012 18:13:49

                                      Changa ranga >> Ahoj, formy na lodě wor jsem prodával já, ale je to na dlouhé povídání. V rychlosti. Asi někdy v prosinci, jsem jsi chtěl nechat udělat od Želvy (p. Dvořáka) loď wor 5 a i když mě před ním pár lidí varovalo, vidina nové lodi byla natolik silná, že jsem se s p. Dvořákem domluvil a dal mu zálohu 20 000Kč . Vše šlo jak má a já byl několikrát u p. Dvořáka aby jsem mu dovezl můj velín, doladil barvu a vyřešil několik tech. věcí. Když jsem u něho byl však po několikáté a náznak lodi nikde, tak jsem se ho narovimu zeptal, do kdy loď udělá a on že potřebuje víc peněz a víc času. Žádné peníze jsem mu už dávat nechtěl, protože jsem pořád poslouchal že je v exekuci, kolik má všude dluhů a kolik toho spotřebuje jeho stará. Když jsem přijel na poslední termín, tak mi oznámil, že loď nemá a peníze taky ne, že můsí z něčeho žít. Tak že paráda, já jsem mu dal zálohu 20 000, několik cest k němu Praha - Třebíč mě vyšla tak na 10 000Kč, můj velín a materiál který jsem mu navezl cca 10 000Kč a p. Dvořák mi normálka řekne do očí, že mám smůlu, že až udělá někdy nějaký kšeft, tak mi to vráti a opravdu kšeft udělal! za 14 dní jsem už seděl na policii, že mu někdo vykradl dílnu a jestli o tom něco nevím. Výsledek policejního pátrání byl, že věci odnesl exekutor ! tak že kšeft století!!
                                      Když jsem po p. dvořákovi chtěl vrátit peníze, tak pořád jen mlel o 20 000Kč, to že mi udělal škodu za 40 000Kč mu bylo jedno a řekl ať prodám něco z jeho věcí, to byl pes a pár forem na lodě. Tak že jak chuj jsem zde za p. Dvořáka ještě nabízel formy na prodej, aby se mi část peněz vrátila a doteď jsem v mínusu cca 25 000Kč.
                                      Než jsi přístě něco nechat dělat od p. Dvořáka( Želva com), tak to se na to radši vyseru a ty prachy spláchnu do hajzlu. Tímto vám p. dvořák děkuji za příjemný půl rok tahání z vás mé zálohy a upřímně se nedivím, že jste v takových sračkách, když podnikáte jak podnikáte.

                                        NCasio - Profil | Po 25.6.2012 16:53:57

                                        čerešňak >> a ještě...nejsem si jistý jestli Mercury má možnost obou nádrží v jednom...