Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

Čodiš - Profil | St 30.5.2012 7:23:43

P!F >> Zdar no já sice barák mám ,ale nemám u něho garáž tak mám od firmy pronajatou ,ale chcu do 2 let postavit svou bo v pronájmu je to vždycky na pikaču.

    hakin - Profil | St 30.5.2012 6:55:58

    Nazdar lodiari.
    Nemá niekto skúsenosti s montážou hydrofoilov? Kúpil som ich včera a akosi nedodali montážny návod. A neviem kde presne to navrtať na kavitačnú dosku aby správne fungovali.
    Dik za radu.

      P!F - Profil | St 30.5.2012 1:59:12

      Čodiš >> vyzera vacsia. Kazdopadne paradny parnik, cim dalej ma viac serie ze podobny nemam kde kotvit, bytofka je na houno :(

        Čodiš - Profil | Út 29.5.2012 22:59:22

        pepuco >> Nejseš první co mě to říkal v hokně si ze mě furt dělají srandu mám to tam zaparkovaný

          Čodiš - Profil | Út 29.5.2012 22:57:21

          P!F >> Lod má 5,5x2,3x0,68m

            pepuco - Profil | Út 29.5.2012 20:59:24

            Čodiš >> Priestranná. To si na nej môžeš previesť aj auto na druhú stranu, alebo privirobiť ako prievozník:-))

              P!F - Profil | Út 29.5.2012 20:42:50

              Čodiš >> kua to je paradny parnik, ake to ma rozmery?

                pjontrek - Profil | Út 29.5.2012 19:56:53

                Čodiš >> Pěkně to jede i když má loďka 200kg :). Co teprve až tam dáš 20-30 motůrek, to bude jízda :).

                  Čodiš - Profil | Po 28.5.2012 20:34:45

                  pjontrek >> Váhu nevím přesně budu ju teprve vážit ale odhad je cca 200-220kg

                    pjontrek - Profil | Po 28.5.2012 16:59:28

                    Čodiš >> Slušná rychlost na to jak je ta loď velká. Kolik váží? To poletí s 30 :-))

                      Čodiš - Profil | Ne 27.5.2012 23:04:07

                      pjontrek >> jj rychlost 17km/h mě taky celkem překvapila :-)) jsu zvědavej kolik to bude jezdit až tam časem pořeším nějakou 20-30Hp mašinku

                        Čodiš - Profil | Ne 27.5.2012 23:02:38

                        Kolis >> Díkec

                          Čodiš - Profil | Ne 27.5.2012 23:02:07

                          Razgy >> Zdar neboj to by mě ani SPS neschválila ,v celé podlaze bude 10cm polystyrenu a ve stěnách dalších 4cm polystyrenu lod nebude hlučná a hlavně bude nepotopitelná tohle byla jen zkouška jestli někde nějakej svár neprolíná než tam nainstaluju vše bude to ve finále vypadat ještě hodně jinak :-))

                            Razgy - Profil | Ne 27.5.2012 22:29:47

                            Čodiš >> čodiš - 24.5.2012 22:50:56 >> pěkná loď. osobně bych ale do celokovový lodě bez komor nebo plováků asi nešel. náhoda je sviňa

                              pjontrek - Profil | Ne 27.5.2012 22:18:28

                              Čodiš >> Ahoj, pekný to máš. Koukal jsem na video a docela to jede i s 5
                              motůrkem. Dobrá práce!

                                Kolis - Profil | Ne 27.5.2012 21:04:48

                                Čodiš >> Pěkné, sakra... o)

                                  Bonis317 - Profil | Ne 27.5.2012 20:57:10

                                  Zdravim chlapy, chtěl jsem se zeptat, můžete mi poradit jakou délku, šířku a výšku lodě pro sumčařinu. Jaký tvar zvolit kvůli stabilitě. Tak pro cca 2-3 lidi. Vábničku používat nebudem. Předem díky

                                    Čodiš - Profil | Čt 24.5.2012 22:50:56

                                    Tak dneska proběhl první test na vodě chtěl jsem zkontrolovat jestli někde něco neteče vše naprosto OK a s tím mým motorem to nejezdilo nejhůře :-) http://www.youtube.com/watch?v=AUfJFmR_b_s&feature=​youtu.be

                                      Čodiš - Profil | Út 22.5.2012 11:10:54

                                      Zdar Borci ,z jakého nerezu máte vytvořeny prvky na lodích myslím zábradlí ,atd.Zvažuju jestli má cenu investovat to odolnější nerezi 316L která odolová i mořské vodě když s lodí na moře jezdit nebudu ale jezdit do IT budu a prej ta slanost ovzdušší může tu horší nerez 304 možná narušit. Je tam cenový rozdíl za kg 50% navíc o to by až tak nešlo ale hlavně v té 316L toho hodně skladem není a je to na objednávku

                                        BuBu99 - Profil | St 16.5.2012 17:28:29

                                        preparátor >> zrovna něco takového scházím ale potřebuju krátkou nohu:-(