Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

Npoool-PavelSečka - Profil | St 25.11.2009 0:41:26

kiwi >> možná je ta osmička jen jako záložák:) ...nebo je lyžař somálec s hmotnistí 25kg:))

    Nkiwi - Profil | Út 24.11.2009 18:33:26

    Bohdan >> No právě:-) asi to je FAKE.

      NBohdan - Profil | Út 24.11.2009 18:23:17

      kiwi >> Není, mám 15 na nafukováku a nedovedu si představit, že bych tam měl ( kdyby to šlo ) lyžaře. Co ostatní na to?

        Nkiwi - Profil | Út 24.11.2009 17:57:38

          NDimmu - Profil | Út 24.11.2009 17:39:19

          poool-PavelSečka >> No asi mi ani nic jiného nezbyde. Asi je fakt, že lepší došetřit a dát tam slušný motor...
          Loďka by myslím na jaro mohla být připravena...

            Nkiwi - Profil | Út 24.11.2009 13:42:24

            Dimmu >> Tak nějak:-)

              Npoool-PavelSečka - Profil | Út 24.11.2009 10:46:57

              Dimmu >> a co loďka, je už ve výrobě?

                Npoool-PavelSečka - Profil | Út 24.11.2009 10:46:16

                Dimmu >> tak tak, rači přišetři pár kaček. ..míň na tom proděláš.

                  NDimmu - Profil | Út 24.11.2009 7:29:52

                  Tuna >> Tak to je pecka cena, budu to muset sledovat. nebo rovnou skočit na výstavu, až něco bude!

                  poool-PavelSečka >> Tomu věřím, mám to jak s autem, taky mám pořád silnější a chtěl bych Land Cruisera :-) Nějak podobně to asi fakt bude s motory... Takže budu ještě rok dávat prachy do prasátka a příští rok asi vezmu tu desítku... Na příští sezonu to ještě vydržím...

                    Npoool-PavelSečka - Profil | Út 24.11.2009 0:39:22

                    Končan >> jakou má sílu stěny? možná ti ukážu něco podobného ze stejného matroše, ale za jiný peníz.

                      Npoool-PavelSečka - Profil | Po 23.11.2009 23:02:01

                      Dimmu >>kačky řešíme všichni:(( ale jít do nové pětky a pak ji dávat pryč je škoda. a věř že budeš chtět silnější.
                      potřebuješ tam dlouhou nebo krátkou nohu?

                        NTuna - Profil | Po 23.11.2009 22:08:40

                        Dimmu >> loni v avaryachtu prodávali novou 9.9 Yamahu 4-takt za 49.900Kč. Byla jen jedna, tak proto ta cena . Já dával ještě tenkrát za 15-ku 80000Kč, tak jsem čuměl jako pako. Chce to sledovat prodejce motorů po novém roce a nejlepší jsou výstavy lodí, kde koupíš vystavovaný model. Dávají velké slevy, aby se s tím nemuseli tahat z výstavy.

                          NmiroB12 - Profil | Po 23.11.2009 13:10:11

                          Dimmu >> to sa ti neoplati doviesť bude to hrahsie ako unas

                            NDimmu - Profil | Po 23.11.2009 7:42:15

                            poool-PavelSečka >> Ahoj, jsem limitovaný bankovkama, jinak bych samozřejmě tu 9.9 Yamahu bral hned. Mám trochu obavy kupovat starší motor, takže se dívám po novém a za tu desítku chtějí celkem kasu... myslím, že vyhraje varianta, že motor koupím až za rok a příští sezónu u nás nějak překousnu a do It si motor půjčuju.

                              NKončan - Profil | Po 23.11.2009 6:43:49

                              Ahojte
                              já bych si chtěl na příští rok kůpit Fish hunter 250.Nemám s ním žádné zkušenosti,ale nevypadá špatňe.Kdyby jste měly nějaké zkušenosti tak mě prosím písněte.Děkuji

                                Npoool-PavelSečka - Profil | Po 23.11.2009 1:13:40

                                Dimmu >> čau, jak píše kiwi. vem aspoň desinu.
                                slabší bedeš za chvílu prodávat. ...nebudeš nám stačit:)

                                  Nkiwi - Profil | Ne 22.11.2009 18:03:11

                                  Dimmu >> Jojo vymýšlej:-) vem si desítku a máš klid!

                                    NDimmu - Profil | Ne 22.11.2009 17:53:12

                                    kiwi >> Furt vymýšlím, jak dotáhnout nějaký motor z USA... Musím napsat tomu známému, na kolik by taková sranda vyšla včetně všeho až ke mě domů.

                                      Nkiwi - Profil | Ne 22.11.2009 16:43:45

                                      Dimmu- tak beru zpět, už to není pravda, už mají napsaný výkon 4,4kw....dříve to bylo 3,9kw

                                        Nkiwi - Profil | Ne 22.11.2009 16:31:18