Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

NČodiš - Profil | Čt 18.2.2010 18:05:37

Bubla:-) >> Tohatsu MFS5 4-takt

    NBubla:-) - Profil | Čt 18.2.2010 14:21:23

    Čodiš >> co mas za motor?

      NČodiš - Profil | Čt 18.2.2010 12:25:25

      TaH >> Zdar ,no já jsem si taky právě říkal že se tam snad vymění jen tryska nebo redukce sání nebo tak něco ale to mě dostalo ,je to sice blbej 1Hp ale pokud by to šlo klidně bych to předělal ale za 12 litrů to na to kašlu

        Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 18.2.2010 6:10:53

        kiwi >> zdar panko, vypadají dost dobře. dva kousky si u tebe objednám. jaké jsou nosnosti?

          Nkiwi - Profil | St 17.2.2010 21:45:58

          KRAKONOŠ1 >> krakonoš1 >> máš sz

            NKRAKONOŠ1 - Profil | St 17.2.2010 21:19:04

            kiwi >> jednu s těch maskáčových:))

              Nkiwi - Profil | St 17.2.2010 21:09:53

              blecha39 >> Není to tak jednoduché, jak to vypadá. Opravdu u čtyřtaktů se mění celé karburátory, mají jiné difuzery. Taky jsem si tím prošel.

                Nkiwi - Profil | St 17.2.2010 21:01:44

                KRAKONOŠ1 >> čus, kterou myslíš?

                  Nblecha39 - Profil | St 17.2.2010 20:54:05

                  TaH >> mam 4hp suzuki a koukal jsem ze mezi 4..5..6..hp neni rozdil mislis ze staci jenom ta tryska nebo jinej karbec dik za odpoved

                    NKRAKONOŠ1 - Profil | St 17.2.2010 20:42:03

                    kiwi >> čus jaká je cena,taky bych jednu potřeboval:)

                      Nkiwi - Profil | St 17.2.2010 20:04:46

                      poool-PavelSečka >> tohle jsou ony.

                        NTaH - Profil | St 17.2.2010 17:47:48

                        Čodiš >> Nevím to přesně, ale myslím si že jsou to jen řeči, podle mě by se tam mělá dát jen tryska s větším otvorem, ale přesně ti to nepovím, kdysi jsem se o to samé zajímal taky a mě bylo řečeno u Mercuráče za 6000,- nový karbec, přitom čtverka se na pětku dělá tak, že se jen vymění ta tryska.

                          NČodiš - Profil | St 17.2.2010 12:48:42

                          KRAKONOŠ1 >> Ted jsem mluvil se servisákem ohledně servisní prohlídky na muj 5Hp moturek a zeptal jsem se ho co by obnášelo zvýšení na 6Hp když ty motory jsou totožný a říkal mě že tak 12 litrů by to stálo nemáte s tím někdo zkušenost jsem si myslel že tam bude jen nějaká redukční vložka v sání nebo tak něco ale tohle mě dostalo prej u dvoutaktu to je jednoduchý ale u toho mýho čtyřtaktu to tak jednoduchý není no nic asi časem pořídím něco výkonějšího ale už budu muset registrovat

                            NKRAKONOŠ1 - Profil | St 17.2.2010 12:33:19

                            Bubla:-) >> na difuzor jsem zapoměl:))

                              NBubla:-) - Profil | St 17.2.2010 11:46:10

                              KRAKONOŠ1 >> nestacilo.na patnacku ma vetsi difuzor.

                                NPaul van Drax - Profil | St 17.2.2010 10:08:46

                                svacall >> Za ty prachy bych neváhal.

                                  NKRAKONOŠ1 - Profil | St 17.2.2010 7:43:00

                                  Bubla:-) >> čus nestačilo ten karbec jenom přetryskovat?

                                    Nhakin - Profil | St 17.2.2010 7:14:14

                                    Bubla:-) >> Ok. Dik poobede si to pozrem a dám ti vedieť.

                                      Nhakin - Profil | St 17.2.2010 7:12:15

                                      všeta >> Ďakujem pekne. Dúfam že bude.