Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

svacall - Profil | St 17.2.2010 7:07:45

mate nekdo skusenosti s člunem Watersnake Dingy FSO 235 jarvis marine mam moznost ho koupit za 4000 kč. prosim za radu.diky za odpúoved

    všeta - Profil | St 17.2.2010 6:20:52

    hakin >> to je slušny tak at ti dobře slouží

      wet - Profil | St 17.2.2010 0:44:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      jedna co ma zaujala

        Bubla:-) - Profil | Út 16.2.2010 23:12:59

        hakin >> no zjistil sem si ze 9,9tka 15cka sou totozny motory az na karbec.tak sem si sehnal karburator z 15cky. prosimte vetsina tech fotek mi nejde poslat,nevim proc,tak snad ti doslo aspon neco.

          hakin - Profil | Út 16.2.2010 22:11:30

          Bubla:-) >> A ako si prerobil motor z 9,9 hp na 15 tku ?

            hakin - Profil | Út 16.2.2010 22:10:35

            všeta >> vĹĄeta >> Zdravim ťa, lod má 90 kg, širka 153, dlžka 363 cm, výška 54 cm. Motor do 25 koní.

              KRAKONOŠ1 - Profil | Út 16.2.2010 20:43:38

              poool-PavelSečka >> sem z nudy začal dělet nové havlinky budou nerez a leštěný:))

                poool-PavelSečka - Profil | Út 16.2.2010 20:15:42

                KRAKONOŠ1 >> teplota na ho.. ale pokrok.
                tady jsme ještě pod ledem:((

                  KRAKONOŠ1 - Profil | Út 16.2.2010 19:47:50

                  poool-PavelSečka >> v neděli sem hodil voko u labe teče cca 150 kub,jenom ta teplota 2 C,ta mně brzdí:))

                    poool-PavelSečka - Profil | Út 16.2.2010 19:41:56

                    KRAKONOŠ1 >> he he ..připomíná mi moji bývalku ..taky chtěla chtěla a chtěla:)) a říkala, nepudeš na ryby a nepudeš a nepudeš. ....a pavlík chodil a chodil:))))

                      KRAKONOŠ1 - Profil | Út 16.2.2010 19:24:25

                      poool-PavelSečka >> nestraš kurňa bo já chci a chci a chci a tak se taky stane:))

                        poool-PavelSečka - Profil | Út 16.2.2010 19:20:32

                        KRAKONOŠ1 >> jj. leda brázdu na stráni ve sněhu:))

                          poool-PavelSečka - Profil | Út 16.2.2010 19:19:30

                          Bubla:-) >> jj. garáž je bomba. loni jsem marně doufal že bude mírná zima a bude se dat stavět. ..nechal jsem si navozit materiál na trojgaráž a ono hov..o. a jak to tak vypadá, hned tak s tím nezačnu:(

                            KRAKONOŠ1 - Profil | Út 16.2.2010 19:06:50

                            Dimmu >> doufám že v březnu udělám první jarní brázdu:))

                              Dimmu - Profil | Út 16.2.2010 19:02:44

                              KRAKONOŠ1 >> Kéž by už bylo za dveřmi... Ta pojebaná zima by už mohla jít do p...!

                                KRAKONOŠ1 - Profil | Út 16.2.2010 18:57:53

                                zdar koukám že jaro je za dveřmi,už se připravují loďičky:))

                                  Bubla:-) - Profil | Út 16.2.2010 18:35:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  poool-PavelSečka >> tajne to urcite neni,sou to jenom fotky uchyceni konzole pro hakina. stojan si uhod je lovacky.jo velka garaz je supr dneska sem si jeste predelal tu moji selvicku na patnacku ale jeste si pockam nez ji vyzkousim:-(

                                    Bubla:-) - Profil | Út 16.2.2010 18:26:33

                                    poool-PavelSečka >> tajne to urcite neni,sou to jenom fotky uchyceni konzole pro hakina. stojan si uhod je lovacky.jo velka garaz je supr dneska sem si jeste predel tu moji selvicku na patnacku ale jeste si pockam nez ji vyzkousim:-(

                                      poool-PavelSečka - Profil | Út 16.2.2010 18:02:10

                                      Bubla:-) >> zdar, no hoď i sem ještě něco ..pokud to není tajné:)) stojánek jsi použil lovácký?
                                      ..kurwa jak já vám všem závidím co máte prostorné garáže na zimní kutění.

                                        Bubla:-) - Profil | Út 16.2.2010 17:41:02

                                        hakin >> no vsak tebe to ceka ted taky.zima jeste nakou dobu potrva tak je treba vyuzit cas.nafotil sem ti detajly lode mam ti je poslat na email???