Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

Nvšeta - Profil | Út 16.2.2010 17:26:45

hakin >> čau vidím žes koupil lodičku jaky to má rozměry a nosnost

    Nhakin - Profil | Út 16.2.2010 16:07:21

    Bubla:-) >> Si sa do toho pustil naplno. Pekná práca.

      NBubla:-) - Profil | Út 16.2.2010 14:42:56

      dneska bylo zase ho... co na praci tak sem se pustil do stojanu na kapraky.vyrobni cena i se stojanem 690kc a deset minut prace:-)

        Npoool-PavelSečka - Profil | Út 16.2.2010 8:47:50

        hakin >> no super, tak už jdeš do toho:) aspoň ti ta zima rychle uteče.

          Nhakin - Profil | Po 15.2.2010 22:50:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Takže už som si doviezol domov môjho miláčika. Môžem začať šperkovať hehe. No najprv musím vyriešiť originálny príves.

            Nhakin - Profil | Po 15.2.2010 22:45:25

            Takže už som si doviezol domov môjho miláčika. Môžem začať šperkovať hehe. No najprv musím vyriešiť originálny príves.

              Nblecha39 - Profil | Po 15.2.2010 20:42:40

              poool-PavelSečka >> no sel bych to testnout ale nevim kam pak dat oschnout gumak

                Npoool-PavelSečka - Profil | Po 15.2.2010 20:13:53

                teď jsem si představil toho letícího okovaného psa:D

                  Npoool-PavelSečka - Profil | Po 15.2.2010 20:08:08

                  blecha39 >> to je tam uložené 14dní a pak to mažou když si to nikdo nevyzvedne.
                  tak valíš na labe jo?

                    Nblecha39 - Profil | Po 15.2.2010 20:02:59

                    poool-PavelSečka >> no jeste jsem s nim nemluvil zitra se tam asi stavim a jeste musime udelat ty kolicky LABE uz je rozmrzle ale ta kosa

                      NSimík1987 - Profil | Po 15.2.2010 20:01:57

                      TaH >> Ne, ta není návnada. Jj, Poslední plavky :o))

                        NBuBu99 - Profil | Po 15.2.2010 20:00:35

                        TaH >> jo na zasmati dobry :-))) to byla dobra scena jak ho lakal na klobasu a pak zaber jak leti do vody:-))

                          NTaH - Profil | Po 15.2.2010 19:58:48

                          BuBu99 >> Na zasmátí dobré, jsem se nejvíc řezal, když jsem viděl jak nahazuje toho psa.:-)))

                            NBuBu99 - Profil | Po 15.2.2010 19:57:04

                            TaH >> jj taky jsem to videl posledni plavky a labus jak tam splouchal vabnickou dobra kokotina:-))))

                              NTaH - Profil | Po 15.2.2010 19:55:45

                              Simík1987 >> ten pes, to je návnada? :-)))) Viděl jsem to v jednom filmu, jak rybář (Hrušinský) nahazoval psa. Měl políčeno na velkého sumca. :-)))))

                                Npoool-PavelSečka - Profil | Po 15.2.2010 19:55:33

                                blecha39 >>jj. prospal. stáhl ti kámoš ten manuál?

                                  Nblecha39 - Profil | Po 15.2.2010 19:44:36

                                  poool-PavelSečka >> a uz se panacek prospal to ja byl hodnej teplo v nedohlednu cau

                                    NSimík1987 - Profil | Po 15.2.2010 19:19:31

                                    1. lež: Zajdeme na jedno
                                    2. lež: Dopijem a půjdem
                                    a 3. lež: Příště už nebudu pít :o)))

                                      NSimík1987 - Profil | Po 15.2.2010 19:18:32

                                      poool-PavelSečka >> Jj, víš jaké jsou hlavní 3 lži o pivu?????