Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

poool-PavelSečka - Profil | Po 15.2.2010 19:16:33

Simík1987 >> to si říkám vždycky. ale až po akci:((

    Simík1987 - Profil | Po 15.2.2010 19:08:56

    poool-PavelSečka >> Nemáš chlastat :o)))))))))))))))

      poool-PavelSečka - Profil | Po 15.2.2010 19:04:55

      KRAKONOŠ1 >> woe to máš teda vyšperkované:)
      ty držáky vypadají dost dobře. ..a hlavně funkčně.

        poool-PavelSečka - Profil | Po 15.2.2010 19:00:35

        zdar všem. sakra to byl ale náročný víkend...

          Simík1987 - Profil | Po 15.2.2010 17:45:41

          hakin >> Ona ráda plave :o)))

            hakin - Profil | Po 15.2.2010 15:24:58

            Simík1987 >> Nejde tu o týranie zvierat? :--) . Keby to bol sibirsky husky alebo malamut by si išla v sklze

              blecha39 - Profil | Po 15.2.2010 15:03:53

              Simík1987 >> pekny ulovek

                Simík1987 - Profil | Po 15.2.2010 14:22:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Není nad takový pohon :o))))

                  blecha39 - Profil | Ne 14.2.2010 22:02:12

                  tak co je dnes s tim Poolikem snad uz neni v itosce nebo to bylo tak velke ze by se trapil doma u lavoru a nebo to je tridenka von se kluk snad ozve

                    TaH - Profil | Ne 14.2.2010 20:13:27

                    Fery >> Použij nějaké plyskiřicovou základní barvu, jsem s tím natíral stojany na akvárka do pěstírny, už pět let jsou ve 100% vlhkosti a jsou OK

                      želva - Profil | Ne 14.2.2010 18:46:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Taky přidám jednu lodičku.Teď dodělávám vnitřní díl a u se těším,až na ní vyrazím na Orlík

                        Fery - Profil | Ne 14.2.2010 17:02:11

                        ..kluci poraďte čím natřít plechovku,která stojí velkou většinu času ve vrstvě agresivních sinic..první nátěr nevydržel ani sezonu a je to vyžraný na plech..kdyžtak nějakej odkaz dík..

                          KRAKONOŠ1 - Profil | Ne 14.2.2010 12:57:48

                          poool-PavelSečka >> držák stojanu prutu:))

                            Dimmu - Profil | Ne 14.2.2010 11:18:41

                            TaH >> Tyyyy woe, tak to je hodně prasečina :-)

                              TaH - Profil | Ne 14.2.2010 11:11:51

                              Tohle stojí za to to schlédnout.

                              http://www.youtube.com/watch?v=P8xMLvkkxWc

                                KRAKONOŠ1 - Profil | So 13.2.2010 21:47:54

                                blecha39 >> tohatsu 15cka dvoutakt

                                  binoš - Profil | So 13.2.2010 21:08:03

                                  Bohdan >> Udělej to jak já.Najdi si loď co se ti bude líbit,puč si ji od majitele na víkend,natri ji voskem na parkety,hoď na do 2 vrstvy lamina a máš skořepinu.

                                    blecha39 - Profil | So 13.2.2010 20:51:32

                                    KRAKONOŠ1 >> moc pekna prace cim to budes pohanet

                                      Dimmu - Profil | So 13.2.2010 17:04:26

                                      KRAKONOŠ1 >> JOjo, si ty tvoje fotky uložím, abych měl inspiraci... Zatím díky, musím končit, dneska musím na ples a chce se mi jak na smrt.... :-/

                                        KRAKONOŠ1 - Profil | So 13.2.2010 17:01:23

                                        Dimmu >> plachtě mám očka krzně protaženou gumu a zahakuje se to o ty hříbky:))