Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

NDimmu - Profil | So 13.2.2010 16:53:45

KRAKONOŠ1 >> No to je paráda, máš to vymakané do posledního detailu! Fakt mazec loďka! Tu plachtu pak připevníš jak? Máš na ní nějaké gumové kroužky jak u stanu a ty nasadíš na ty špunty na obvodu?

    NKRAKONOŠ1 - Profil | So 13.2.2010 16:26:10

    Dimmu >> všechny trubky jsou polepené izolací kterou pouívají chlaďaři,kvůli sluníčku aby se nepropalovala plachta:)))

      NKRAKONOŠ1 - Profil | So 13.2.2010 16:12:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Dimmu >> první odlouk je ze silnostěné trubky

        NKRAKONOŠ1 - Profil | So 13.2.2010 16:05:35

        Dimmu >> konstrukci drží 12 šroubů M6 předek je odklápěcí

          NKRAKONOŠ1 - Profil | So 13.2.2010 15:56:19

          poool-PavelSečka >> přední vazák a boční

            NKRAKONOŠ1 - Profil | So 13.2.2010 15:52:13

            poool-PavelSečka >> přední vrátek

              NKRAKONOŠ1 - Profil | So 13.2.2010 15:48:17

              poool-PavelSečka >>

                NKRAKONOŠ1 - Profil | So 13.2.2010 15:43:42

                poool-PavelSečka >> zdar tady jeden krb:)))

                  NBohdan - Profil | So 13.2.2010 15:18:32

                  Zdravím, poradí mi někdo, z čeho vyrobit "kopyto" a čím ho následně naimpregnovat pro snadné odloupnutí laminátové skořepiny. Uvítám i další postřehy týkající se jak již zmíněného zhotovení "kopyta", tak i samotného laminování. Děkuji.

                    Nkiwi - Profil | So 13.2.2010 10:23:17

                    poool-PavelSečka >> Tak davej to sem!

                      Npoool-PavelSečka - Profil | So 13.2.2010 1:53:24

                      kiwi >> tak už to mám hotové. ...uf.

                        Npoool-PavelSečka - Profil | Pá 12.2.2010 21:54:35

                        a ohýbá se to pěkne kur...

                          Npoool-PavelSečka - Profil | Pá 12.2.2010 21:53:49

                          Dimmu >> nechal jsem si naohýbat hliníkovky.
                          chtěl jsem to sklápěcí na převoz a aby to šlo na vodě rychle zoztáhnout. na nové to budu řešit podobným způsobem, jen to ještě trochu vyštekuju:))

                            NKRAKONOŠ1 - Profil | Pá 12.2.2010 21:37:51

                            Dimmu >> v neděli půjdu na kontrolu tak sem hodím ňáký foto pro inspiraci:((

                              NKRAKONOŠ1 - Profil | Pá 12.2.2010 21:31:22

                              Dimmu >> taky mě bolí ještě hlava jak sem musel furt přemýšlet!!!!

                                NDimmu - Profil | Pá 12.2.2010 21:27:41

                                KRAKONOŠ1 >> Dík. No Ty máš celkově obzvláště povedenou loď ;-)

                                  NKRAKONOŠ1 - Profil | Pá 12.2.2010 21:23:45

                                  Dimmu >> ju stará konstrukce od stanu:))

                                    NDimmu - Profil | Pá 12.2.2010 21:19:47

                                    KRAKONOŠ1 >> Poool: Chci se zeptat ohledně toho dachu na vašich člunech, bo se mi to zamlouvá a nejspiš v budoucnu budu dělat něco podobneho. Z čeho je konstrukce? Jsou to hlinikove tyčky do stanu?

                                      Nkobr.d® - Profil | Pá 12.2.2010 21:15:06

                                        Npoool-PavelSečka - Profil | Pá 12.2.2010 21:14:12

                                        KRAKONOŠ1 >> jedině:)