Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

NKRAKONOŠ1 - Profil | Pá 12.2.2010 21:06:23

poool-PavelSečka >> co stakovou kládou,stožár na loď???

    Npoool-PavelSečka - Profil | Pá 12.2.2010 21:04:21

    a kdo si udělá hospůdku dnes doma, tak tu bede strašit ještě ve dvě ráno:))

      Npoool-PavelSečka - Profil | Pá 12.2.2010 21:03:03

      kiwi >> o 5 cm..

        Nkiwi - Profil | Pá 12.2.2010 20:56:31

        KRAKONOŠ1 >> Nebo něco jiného:)

          NKRAKONOŠ1 - Profil | Pá 12.2.2010 20:50:01

          zdar kdo dnes není v hospůdce tomu se zvedne aura o 5%

            Nkiwi - Profil | Pá 12.2.2010 20:37:46

            Dimmu >> Ještě nee, kolega je marod, já mám jiné věci...

              NDimmu - Profil | Pá 12.2.2010 20:35:21

              kiwi >> Jo tááák! Co malá bárka, už je v cajku?

                Nkiwi - Profil | Pá 12.2.2010 20:30:30

                Dimmu >> Nene, já ne:)))

                  NDimmu - Profil | Pá 12.2.2010 20:29:42

                  Zas víkend a tady je to opět o chlastu :-)

                    Nkiwi - Profil | Pá 12.2.2010 16:12:50

                    Simík1987 >> Tak to je jiná! :)

                      NSimík1987 - Profil | Pá 12.2.2010 13:26:38

                      kiwi >> To byla potřeba :o))) Dámská jízda :o)))

                        Npoool-PavelSečka - Profil | Pá 12.2.2010 13:24:56

                        kiwi >> aha, no nepotře buju ani čelovku jak zářím.

                          Nkiwi - Profil | Pá 12.2.2010 13:15:29

                          Simík1987 >> Kropíš přes týden? to je na pováženou:))))

                            NSimík1987 - Profil | Pá 12.2.2010 13:12:44

                            kiwi >> Ahoj. No to zrovna :o))) Ještě po včerejšku mi je nějak šoufl :o///

                              Nkiwi - Profil | Pá 12.2.2010 13:12:02

                              poool-PavelSečka >> jsem ti přejel nick, woe, máš auru jak svatý:)))

                                Nkiwi - Profil | Pá 12.2.2010 13:10:51

                                Simík1987 >> Pátek, jdeš na to? jo.))

                                  Npoool-PavelSečka - Profil | Pá 12.2.2010 11:36:50

                                  Simík1987 >> hmm, taky dobrá výbava:)

                                    NSimík1987 - Profil | Pá 12.2.2010 11:16:20

                                    poool-PavelSečka >> Ale ještě u toho chybí tohle :o))

                                      Npoool-PavelSečka - Profil | Pá 12.2.2010 11:08:16

                                      shzp >> už aby to takhle vypadalo i letos...

                                        Npoool-PavelSečka - Profil | Pá 12.2.2010 9:33:36

                                        Dimmu >> no každý parník má své jméno...
                                        jinak přiznávám že nedávám. jen moji první loďku synátor pojmenoval a i křest proběhl:))