Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

Nshzp - Profil | Pá 12.2.2010 9:26:27

Vase zprava

    NDimmu - Profil | Pá 12.2.2010 9:07:55

    poool-PavelSečka >> Ty dáváš lodím jména? Já neživé věci pojmenovávám jen když nefungují jak mají a začnu u toho zuřit :-)

      NPines - Profil | Pá 12.2.2010 8:52:31

      Dobré ráno všem, dlouho jsem otálel jestli se pustit do vlastní stavby lodi ,ale po zhlédnutí videa o zkoužce těsnosti začínám uvažovat o stavbe tedy svaření vlastního korábu, nemáte nekdo výkresy? poučky? nápady? chtěl bych to všechno pozbírat a začít....Díky

        NSimík1987 - Profil | Pá 12.2.2010 8:49:31

        Dobré ráno všem

          Npoool-PavelSečka - Profil | Pá 12.2.2010 8:40:26

          kiwi >> 3,8? tak to jsem mu ubral.. .)
          dimmu .. už pro něj máš jméno? pak ho musíme pokřtít..

            Npoool-PavelSečka - Profil | Pá 12.2.2010 8:34:15

            zdar ve spolek ..zase práce? a zase padá..

              Nkiwi - Profil | Pá 12.2.2010 7:49:12

              poool-PavelSečka >> Neubírej mu:) 3,80x145. 10HP

                Nkiwi - Profil | Pá 12.2.2010 7:48:11

                Dimmu >> Nazdar, pošlu ti něco na email.

                  NDimmu - Profil | Pá 12.2.2010 7:40:55

                  poool-PavelSečka >> Kiwi: Ehmmmm, byla tady řeč o mém budoucím parníku? :-)

                    Nblecha39 - Profil | Pá 12.2.2010 6:25:17

                    do prace ....no tak teda jo

                      NKRAKONOŠ1 - Profil | Pá 12.2.2010 5:57:55

                      vstávat jde se do práce alou:))))

                        Nblecha39 - Profil | Čt 11.2.2010 22:55:19

                        poool-PavelSečka >> nazdar poliku nejake to pivko dnes jsem koukal na labe je to hnus je to na ledoborec

                          Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 11.2.2010 22:21:10

                          kiwi >> a krb kolego, také krb tam chci:)
                          dobře to vypadá. ..dimmu bude machrovat co? délka 3,60?

                            NKRAKONOŠ1 - Profil | Čt 11.2.2010 21:44:27

                            kiwi >> a sauna tam náhodou nebude???

                              Nkiwi - Profil | Čt 11.2.2010 21:39:51

                              KRAKONOŠ1 >> Ještě na papíře, musíme se sejít, probrat to, Pavlík je náročný, chce tam wc, plazmu...

                                NKRAKONOŠ1 - Profil | Čt 11.2.2010 21:32:58

                                kiwi >> a jak je na tom poolova bárka :))

                                  Nkiwi - Profil | Čt 11.2.2010 21:13:54

                                  KRAKONOŠ1 >> :))) no jestli nekoukal divně právě kvůli tomu placení:)

                                    NKRAKONOŠ1 - Profil | Čt 11.2.2010 21:02:46

                                    kiwi >> sem to teda neplatil,ale když zablokuješ ohybačku a padačky na půl dne ti povím jejich mistr na mě koukal divně a to byl jenom začátek:))

                                      Nkiwi - Profil | Čt 11.2.2010 20:55:41

                                      KRAKONOŠ1 >> ani nemluv o cenách:)) ale to co píšeš je tak akorát.

                                        NKRAKONOŠ1 - Profil | Čt 11.2.2010 20:47:50

                                        kiwi >> to jo takový mašiny stojej majlant, kbyž jsme ohýbali na tří metrový ohýbačce tak normálně počitaj 800kč na hodinu:))