Zážitky RS od vody

Zdravím kolegové RS,vím že sezona ještě nekončí,ale i přesto se zeptám.Tak jaká je tahle sezona,myslím tím co jste zažili při kontrolách,co nového český člověk vymyslel aby to občůral,ale taky co vás třeba potěšilo u rybářů.Děkuji za příspěvky a přispívat mohou k tématu samozřejmě i ostatní.
Autor diskuse: Sumec - Profil , 7.11.2009 všeobecné - ostatní

NMartin... - Profil | So 7.11.2009 13:57:16

kuman & JRT >> kuman >> řešil bych to nejspíš ústní domluvou, pokud by se to u mě opakovalo tak pak nejspíš zápisem. Jsem pro lov nonstop, ale zatím se člověk musí řídit tím, co je v RŘ. to je bez debat

    NMartin... - Profil | So 7.11.2009 13:54:37

    Zajda >> neboj to bych měl jen jako zastrašovák...použití bych zvažoval jen v tom nejnutnějším případě :-)

      Nkuman - Profil | So 7.11.2009 13:53:01

      Martin... >> a jak by jsi reagoval při kontrole rybáře na prohřešek " přes čáru" s prázdným úlovkáčem a evidentním slušným chováním?

        NZajda - Profil | So 7.11.2009 13:51:59

        Martin... >> Zajímalo by mne, jak budeš u vody, po použití paralyzáru, shánět rychlou..:-(

          NMartin... - Profil | So 7.11.2009 13:48:43

          kuman & JRT >> kuman >> to já si taky uvědomuji :o))

            NMartin... - Profil | So 7.11.2009 13:46:05

            -stop salámbaits- >> IMIČAŘ alias PELIKAN aliaz STOP QWERTY >> to netrápíš :-)

              Nkuman - Profil | So 7.11.2009 13:45:52

              Martin... >> no ještě aby jsi porušoval vědomě RŘ - jako RS máš hlidat dodržování pravidel lovu námi co pravidla sem tam porušujem..:))

                NIMIČAŘ alias PELIKAN aliaz STOP QWERTY - Profil | So 7.11.2009 13:41:24

                Martin... >> dobře,nebudu tě tady trápit..:))

                  NMartin... - Profil | So 7.11.2009 13:41:07

                  foxxx >> přesně tak a navíc chodím sám takže jsem snadná kořist nějakýho nepoctivce-rváče :o)) to se ale změní, jen co mi kamarád dodá paralyzér :o))

                    NMartin... - Profil | So 7.11.2009 13:38:52

                    -stop salámbaits- >> IMIČAŘ alias PELIKAN aliaz STOP QWERTY >> lov nonstop jsem chytal na jen placeném úseku nebo soukromáku...letos na svazovce jsem nonstop ještě nechytal, protože jsem se moc k vodě nedostal. Jinak v minulé sezóně jsem tak chytával, to připouštím, ale letos jsem ještě neporušil RŘ

                      Nfoxxx - Profil | So 7.11.2009 13:37:06

                      Martin... >> Myslím,že v době,když chodíš na kontroly jsem doma a v době,kdy jsem na rybách,jsi taky na rybách,jako většina...:-))Po tmě v noci se blbě zapisuje,to nemá cenu,kazit si oči!...:-))

                        NIMIČAŘ alias PELIKAN aliaz STOP QWERTY - Profil | So 7.11.2009 13:36:15

                        Martin... >> lov non stop..:)) třeba? Ja chytam non stop taky,to se přiznám,ale nejsem RS

                          NMartin... - Profil | So 7.11.2009 13:34:40

                          -stop salámbaits- >> IMIČAŘ alias PELIKAN aliaz STOP QWERTY >> proč myslíš?

                            Nkuman - Profil | So 7.11.2009 13:32:58

                            foxxx >> jojo to pořeším..promrskám si ruštinu z minulosti:))

                              NIMIČAŘ alias PELIKAN aliaz STOP QWERTY - Profil | So 7.11.2009 13:32:47

                              Martin... >> ale nechytáš zrovna podle řádu co,Martine...

                                NMartin... - Profil | So 7.11.2009 13:29:44

                                foxxx >> no Tebe bych si zkontroloval rád :o))

                                  Nfoxxx - Profil | So 7.11.2009 13:28:24

                                  kuman & JRT >> kuman >> Ještě doporučuji mluvit rusky a máš jistotu,že Tě každá RS obejde velkým obloukem...

                                    Nkuman - Profil | So 7.11.2009 13:26:06

                                    ..s podivem zjišťuju ,že čím budu větší hovado ,vožralej,dělat bordel ve větší tlupě - nikdo z RS se mě nebude snažit zkontrolovat ze strachu o vlastní bezpečnost. V případě,že se budu chovat slušně, budu sám - stanu se cílem kontroly ....

                                      NMartin... - Profil | So 7.11.2009 13:25:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Sumec >> no letošní sezóna začla celkem v pohodě, kontrol jsem udělal plno a bez problémů. Občas nějaký menší problémy, ale vše řešeno domluvou. Na začátku prázdnin chyceni pytláci u vody, byl jsem napaden a vše se řeší přes soudy. Od té doby zas klídek a občas nějaký ten malý problém mladých rybářů, ale řešeno namístě slovně. Rád s rybářema pokecám a oni se mnou

                                        Npatlal - Profil | So 7.11.2009 13:18:33

                                        Mě nepotěšilo že jsem ve dne neviděl u vody jediného porybného a to ani loni.a co mě dost irituje že porybní se motají kolem vody jen po nocích a kontroluje se jen jedno,chytání přes čáru.