Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

NYE - Profil | Po 3.10.2016 21:37:47

Stupin >> tak hlavne ze se libilo.. a o tom to je..

    NStupin - Profil | Po 3.10.2016 20:06:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Tak pocasi krasa(bohuzel az moc) a pohoda u vody byla. Ryby sice nic moc, ale ne vzdy je posviceni =)

      NP!F - Profil | So 1.10.2016 21:36:05

      TRUHLÁŘ >> jojo, viem. Musim pockat do jari...

        NTRUHLÁŘ - Profil | Pá 30.9.2016 12:59:02

        P!F >> je tam krásně!

          NStupin - Profil | Pá 30.9.2016 10:40:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Na pocet trosku lepsi, dalsi ctyri, ale nejvetsi 115. Porad se jim nechce.

            NStupin - Profil | St 28.9.2016 22:05:10

            Tak dneska pres den dve kotata 102 a 115, vlacka 0(cti nula). Snad prijde pres noc neco lepsiho:)

              Ndizlektik fídža - Profil | St 28.9.2016 21:50:07

              Stupin >> makejte drzim pěsti

                NStupin - Profil | St 28.9.2016 9:32:45

                Vanous >> Tak pres noc dva netrefeny zabery a mraky travy ve vode. Uvidime, co pres den.

                  NVanous - Profil | Po 26.9.2016 22:53:11

                  A už to kouše?

                    NStupin - Profil | Po 26.9.2016 20:19:51

                    bobrman >> Vsak ja si taky vzpomel po peti letech :))

                      NP!F - Profil | Po 26.9.2016 20:17:54

                      TRUHLÁŘ >> kua keby bolo voľno.... Hneď by som vyrazil.

                        NStupin - Profil | Po 26.9.2016 20:15:36

                        Dnes smer Canale Bianco, navrat nedele. Drzte palce, at se neco povede! Pokusim se podavat zpravy ;-)

                          NYE - Profil | Čt 22.9.2016 10:19:13

                          taky asi vyrazime, ale jeste nevim, kdy presne...)

                            Nsur - Profil | St 21.9.2016 11:50:29

                            TRUHLÁŘ >> ahoj,kdy a kam se chystate?Take uvazuji ze bych vyrazil,ale jsem sam.
                            Pokud nekoho hledate tak budu rad za blizsi info do emailu:icerrr@seznam.cz
                            Na Padu jsem byl 3x
                            Petr

                              NTRUHLÁŘ - Profil | Čt 15.9.2016 11:29:17

                              Někdo do Itálie na sumce????

                                NPeter36 - Profil | St 6.7.2016 19:21:41

                                Zdravim vespolek, nebude nahodou nekdo z vas od 16.8 kolem Porto Vira, jedu s rodinou bydlet na par dnu pobliz, oni k mori, ja puvodne na ryby, ale vypadl mi kolega a samemu se mi tam pobyvat tech par noci nechce...

                                  Nkokosek - Profil | So 2.7.2016 20:09:37

                                  TCHM >> Díky za odpověď, člověk se na to těší jakou dobu a pak takovej hnus ..:( Ptal jsem se, bo já su z party ten, co čumáku na břehu, tak ať vím, co můžu čekat.

                                    NTCHM - Profil | So 2.7.2016 14:35:07

                                    YE >> hele myslenka puvodne byla...pak prevladlo znechuceni a depka...prisel jsem o prachy a veci za cca 100....nejak jsem si nedovedl predstavit jak shanim nekoho na preklad,jak jim vysvetluji co se stalo

                                      NTypek - Profil | So 2.7.2016 12:33:13

                                      Kudrnáč.... když jsme byli sami dva na Pádu, za našimi zády se z ničeho nic objevili tuším čtyři "čejeni" jeden s tyčí v ruce, chtěli se vyfotit na Marině, pametáš? Co nás zřejmě zachránilo. Sekeeeerečka v ruce. Přibalíme ještě mačetu, prak, basebollovou palku a není možná, aby jsme se neubránili. V nejhorším zakřičíme z plných plic o záchranu ...." Tondooooooo" tak jak Dalas.

                                        NTCHM - Profil | So 2.7.2016 10:56:46

                                        kokosek >> autem...to nechali dal na valu,ale nevim co to bylo,slysel jsem je odjizdet ale i kdyz jsem "hrdine" vybehl na val nebylo nic videt...odjeli bez svetel

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš